Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Zieleń, drewno i antracyt

Pokaż wątki Pokaż posty

Zieleń, drewno i antracyt

Nowa12 17:54, 23 lis 2022


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Fajne podsumowanko sezonu robisz. Fenomenu dalii na razie nie do końca łapię (a najbardziej corocznego wykopywania karp ) ale pewnie i na to przyjdzie czas. Ale pomysły masz oryginalne i z ogromną ciekawością czytam Twoje ogrodowe doświadczenia.
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Agatorek 18:45, 23 lis 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 12871
Zuza, świetne to podsumowanie (części) prac wykonanych w sezonie .
Róże i dalie pięknie u Ciebie rosną ❤️
Z ciekawością czekam na ciąg dalszy.
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Mgduska 18:58, 23 lis 2022


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
O, dobrze jest zobaczyć rabatę od początku - a wyszła piękna.
Dalie kwitnące w czerwcu? Nigdy w życiu. Widzisz, tylko się utwierdzam, że moje zamiłowanie do dalii nie ma podstaw zdroworozsądkowych Ja mam jednak całkiem inny klimat. Może i kwitną u mnie jeszcze w listopadzie, ale zaczynają w sierpniu. Nieprzypadkowo to w Wielkopolsce są uprawy pomidorów, nie na Pomorzu
____________________
Sałatka pokrzywowa
antracyt 21:11, 23 lis 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11395
tulucy napisał(a)
Zuza, czy ja Cię prosiłam o nasionka tego cud groszku? Jest taka możliwość, żeby je dostać?

Spakowane koperty z nasionami cały czas czekają na wysyłkę. Jutro zerknę do Twojej, jak nie będzie w niej groszku to dorzucę
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
antracyt 21:20, 23 lis 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11395
sylwik69 napisał(a)


Zuza oczywiście! zawsze chętnie się z Wami spotkam choć w Poznaniu nie bywam zbyt często, a to z powodu faktu że zwykle pracuję w wekendy ...oby do wiosny!!!

To faktycznie trochę utrudnia sprawę, ale kiedyś musisz mieć wolne
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
antracyt 21:28, 23 lis 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11395
Nowa12 napisał(a)
Fajne podsumowanko sezonu robisz. Fenomenu dalii na razie nie do końca łapię (a najbardziej corocznego wykopywania karp ) ale pewnie i na to przyjdzie czas. Ale pomysły masz oryginalne i z ogromną ciekawością czytam Twoje ogrodowe doświadczenia.

Dzięki, miło mi to czytać
Dalie są trochę wymagające, ale nie wyobrażam sobie bez nich ogrodu. Z drugiej strony, wystarczy tylko kilka ruchów widłami, zapakowanie karp, wrzucenie w chłodne miejsce i jest spokój do wiosny. Jeżeli porównasz to np z cięciem topiarów kilka razy w roku, to pracy nie wydaje się tak dużo
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
antracyt 21:31, 23 lis 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11395
Agatorek napisał(a)
Zuza, świetne to podsumowanie (części) prac wykonanych w sezonie .
Róże i dalie pięknie u Ciebie rosną ❤️
Z ciekawością czekam na ciąg dalszy.

Dzięki, chociaż przy Twoich tegorocznych i zeszłorocznych osiągnięciach ogrodowych wypadam bladziutko
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
antracyt 21:36, 23 lis 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11395
Mgduska napisał(a)
O, dobrze jest zobaczyć rabatę od początku - a wyszła piękna.
Dalie kwitnące w czerwcu? Nigdy w życiu. Widzisz, tylko się utwierdzam, że moje zamiłowanie do dalii nie ma podstaw zdroworozsądkowych Ja mam jednak całkiem inny klimat. Może i kwitną u mnie jeszcze w listopadzie, ale zaczynają w sierpniu. Nieprzypadkowo to w Wielkopolsce są uprawy pomidorów, nie na Pomorzu

W tym roku jesteś trochę rozczarowana daliami, ale nie ma co się fochować zbyt długo. Klimat się zmienia, lato wydłuża, jeszcze chwila i będzie można pomidory na Pomorzu uprawiać
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Magara 23:43, 23 lis 2022


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6374
antracyt napisał(a)

W tym roku jesteś trochę rozczarowana daliami, ale nie ma co się fochować zbyt długo. Klimat się zmienia, lato wydłuża, jeszcze chwila i będzie można pomidory na Pomorzu uprawiać

Dłuuuuuuuuuuuuuga to chwila będzie
Zuza, ta Twoja łączka jest strasznie urocza Dobry pomysł miałaś
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
antracyt 11:42, 24 lis 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11395
Pomysł zgapiony od Danusi i kilku innych pięknych ogrodów.
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies