Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Działeczka w dużym mieście

Pokaż wątki Pokaż posty

Działeczka w dużym mieście

lilarose 22:51, 02 gru 2021


Dołączył: 13 kwi 2018
Posty: 1561
no to i u mnie plany daliowe
Szykuję sobie 2 rabaty- część dali mam (i liczę, że się przechowają do następnego sezonu) a reszta jest już zamówiona
Rabata w warzywniku:


I drugi zestaw, tu muszę zainwestować trochę więcej

W sumie zmówiłam 6 odmian
____________________
Kaśka działeczka w dużym mieście Wątek ogrodu przy Domu Działkowca w moim ROD: ogród przy domu działkowca
Anda 07:17, 03 gru 2021


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33485
Daliowe szaleństwo Śliczne wszystkie.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
jolanka 08:43, 03 gru 2021


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16465
Ale piękne torebeczki
Podziwiam zapał, ja sobie tylko obiecuję, że będę miała taki porządek
Kasia, a gdzie przechowujesz karpy dalii? Na kilku wątkach ostatnio szał daliowy, że aż oczy się śmieją. W przyszłym roku mogę się odważyć bo „chyba” domek ogrodnika w k o ń c u będzie
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Mgduska 08:46, 03 gru 2021


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
U Ciebie głównie pastele, pięknie zestawione

Ale jak to - już zamówione? Znowu jestem w ogonie??A gdzie tym razem? Pytam, bo ok. trzech spośród Twoich zamówionych pasowałoby mi do zestawu.




____________________
Sałatka pokrzywowa
antracyt 09:20, 03 gru 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11664
Shiloh Noelle bardzo mi się podoba
Napisz proszę co sądzisz o Edge of Joy. Plnuję jej zakup, o ile znajdę.
Ciekawa jestem jak Ci się spodoba Fluffles. To jedyna dalia, która mi z karpy nie wyrosła, chyba ją zbyt hojnie podlewałam, bo zgniła.
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
lilarose 10:26, 03 gru 2021


Dołączył: 13 kwi 2018
Posty: 1561
Anda napisał(a)
Daliowe szaleństwo Śliczne wszystkie.

____________________
Kaśka działeczka w dużym mieście Wątek ogrodu przy Domu Działkowca w moim ROD: ogród przy domu działkowca
lilarose 10:32, 03 gru 2021


Dołączył: 13 kwi 2018
Posty: 1561
jolanka napisał(a)
Ale piękne torebeczki
Podziwiam zapał, ja sobie tylko obiecuję, że będę miała taki porządek
Kasia, a gdzie przechowujesz karpy dalii? Na kilku wątkach ostatnio szał daliowy, że aż oczy się śmieją. W przyszłym roku mogę się odważyć bo „chyba” domek ogrodnika w k o ń c u będzie

Powiedzmy, że miałam motywację zewnetrzną Chcę promować zbieranie nasion w moim ROD więc musiałam zostać prymuską w tej materii
Dalie koniecznie trzeba mieć- to jest nieprzerwane kwitnienie takich cudów, że tylko wzdychać można. Jak posadziłam sobie kilka odmian 2 lata temu to w następnym roku wszystkie moje sąsiadki już się zadaliowały- to jest bardziej zaraźliwe niż różyczka

Dalie przechowuję w piwnicy w łubiankach i kartonach - dalie obsypane korą
____________________
Kaśka działeczka w dużym mieście Wątek ogrodu przy Domu Działkowca w moim ROD: ogród przy domu działkowca
lilarose 10:41, 03 gru 2021


Dołączył: 13 kwi 2018
Posty: 1561
Mgduska napisał(a)
U Ciebie głównie pastele, pięknie zestawione

Ale jak to - już zamówione? Znowu jestem w ogonie??A gdzie tym razem? Pytam, bo ok. trzech spośród Twoich zamówionych pasowałoby mi do zestawu.



takie bladzioszki
ale teraz zamówiłam troszkę kolorków

naprawdę nie wiem, jak Ty się uchowałaś, że nie zrobiłaś jeszcze rezrwacji
wysyłam wiadomość
____________________
Kaśka działeczka w dużym mieście Wątek ogrodu przy Domu Działkowca w moim ROD: ogród przy domu działkowca
lilarose 10:50, 03 gru 2021


Dołączył: 13 kwi 2018
Posty: 1561
antracyt napisał(a)
Shiloh Noelle bardzo mi się podoba
Napisz proszę co sądzisz o Edge of Joy. Plnuję jej zakup, o ile znajdę.
Ciekawa jestem jak Ci się spodoba Fluffles. To jedyna dalia, która mi z karpy nie wyrosła, chyba ją zbyt hojnie podlewałam, bo zgniła.


Shiloh jest śliczna, porządnie mi karpa przyrosła- chociaż z powodu miejscówki zakwitła później niż inne.
Edge of Joy dostałam przez pomyłkę, więc byłam nią zawiedziona, bo kolorystycznie mi nie grała z sąsiadką. Trzeba jej przyznać, że kwitła bardzo obficie a karpa rozrosła się nieprawdopodobnie. Jeślibym ją posadziła obok Franza Kafki, to pewnie bym ją bardziej polubiła
Moje dalie nie mają co liczyć na nadmierne podlewanie- więc Fluffles powinno być u mnie dobrze
____________________
Kaśka działeczka w dużym mieście Wątek ogrodu przy Domu Działkowca w moim ROD: ogród przy domu działkowca
Mgduska 12:41, 03 gru 2021


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
lilarose napisał(a)



takie bladzioszki
ale teraz zamówiłam troszkę kolorków

naprawdę nie wiem, jak Ty się uchowałaś, że nie zrobiłaś jeszcze rezrwacji
wysyłam wiadomość


Aaaa, ale jeszcze Was dogonię?!
____________________
Sałatka pokrzywowa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies