Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Działeczka w dużym mieście

Pokaż wątki Pokaż posty

Działeczka w dużym mieście

lilarose 22:28, 09 gru 2021


Dołączył: 13 kwi 2018
Posty: 1561
Szymka napisał(a)


Zazdroszczę Klubu Ogrodnika i innych inicjatyw w ROD
U mnie tylko kłótnie i nadużycia. Nikogo nie interesuje nic poza czubkiem własnego nosa.

Piękne dalie

Edit. Odwiedziłam też stronę ogrodu i jeszcze bardziej zazdroszczę


Szymka, wciśnij się do Zarządu i zrób po swojemu! To jedyne wyjście i szansa dla RODów, by prawdziwi ogrodnicy zaczęli nimi zarządzać. Wtedy fajni ludzie zaczną się do Ciebie przyklejać i razem zrobicie dużo dobrego Jak są kłótnie i nadużycia, to większość normalsów stroni od tego- ujawnią się, jak poczują, że idzie ku dobremu
____________________
Kaśka działeczka w dużym mieście Wątek ogrodu przy Domu Działkowca w moim ROD: ogród przy domu działkowca
lilarose 22:30, 09 gru 2021


Dołączył: 13 kwi 2018
Posty: 1561
nicol21 napisał(a)
Zdecydowanie będą sami ogrodomaniacy . Kameralne spotkania to też super sprawa . No i można na wyższy poziom wiedzy wskoczyć

Tłumów nie będzie ale to w pandemii na plus
____________________
Kaśka działeczka w dużym mieście Wątek ogrodu przy Domu Działkowca w moim ROD: ogród przy domu działkowca
lilarose 22:31, 09 gru 2021


Dołączył: 13 kwi 2018
Posty: 1561
antracyt napisał(a)
Podoba mi się
Chciałam sobie taką pieczątkę zrobić do książek i projekt cały czas czeka na dokończenie... chyba mnie trochę zmobilizowałam do działania

tak, stempelek jest fajny i starczy na lata
____________________
Kaśka działeczka w dużym mieście Wątek ogrodu przy Domu Działkowca w moim ROD: ogród przy domu działkowca
Szymka 17:44, 10 gru 2021


Dołączył: 20 lut 2021
Posty: 881
lilarose napisał(a)


Szymka, wciśnij się do Zarządu i zrób po swojemu! To jedyne wyjście i szansa dla RODów, by prawdziwi ogrodnicy zaczęli nimi zarządzać. Wtedy fajni ludzie zaczną się do Ciebie przyklejać i razem zrobicie dużo dobrego Jak są kłótnie i nadużycia, to większość normalsów stroni od tego- ujawnią się, jak poczują, że idzie ku dobremu


Tak też zrobiłam W tym roku pozbyliśmy się prezesa, który defraudował nasze pieniądze, mamy nowy zarząd , wiele pomysłów i dużo do zrobienia.

Ale jeszcze trochę muszę Ci pozazdrościć Tym razem Świerzbnicy macedońskiej. To piękna bylina. Jakoś nie stanęła na mojej drodze do tej pory, a z wysiewem nasion nie najlepiej mi idzie. Byłam już bliska kiedy paczkę nasion wysłała mi z Anglii siostra ale niestety nie przeszły odprawy celnej.
____________________
Kasia , okolice Lublina Ogród ciągłych zmian
lilarose 22:06, 10 gru 2021


Dołączył: 13 kwi 2018
Posty: 1561
Szymka napisał(a)


Tak też zrobiłam W tym roku pozbyliśmy się prezesa, który defraudował nasze pieniądze, mamy nowy zarząd , wiele pomysłów i dużo do zrobienia.

Ale jeszcze trochę muszę Ci pozazdrościć Tym razem Świerzbnicy macedońskiej. To piękna bylina. Jakoś nie stanęła na mojej drodze do tej pory, a z wysiewem nasion nie najlepiej mi idzie. Byłam już bliska kiedy paczkę nasion wysłała mi z Anglii siostra ale niestety nie przeszły odprawy celnej.

super! Jak macie energię, to na pewno się uda. Ty, z taką parą, jesteś stworzona do takiej trudnej roboty
A jest o co walczyć, bo zaniedbany ogród łatwiej zlikwidować.

Nasiona knautii chętnie bym Ci przesłała, ale w ogóle ich nie zbieram, bo się sieje niemiłosiernie sama. Sprawdzę, czy coś się jeszcze da wyłuskać
____________________
Kaśka działeczka w dużym mieście Wątek ogrodu przy Domu Działkowca w moim ROD: ogród przy domu działkowca
Szymka 12:56, 11 gru 2021


Dołączył: 20 lut 2021
Posty: 881
To dla mnie świetna wiadomość,że się tak sieje . Do wysiewu nasion jeszcze nie dojrzałam, będę szukać wiosną gotowca. Ale dzięki za propozycję.
____________________
Kasia , okolice Lublina Ogród ciągłych zmian
lilarose 21:21, 12 gru 2021


Dołączył: 13 kwi 2018
Posty: 1561
Szymka napisał(a)
To dla mnie świetna wiadomość,że się tak sieje . Do wysiewu nasion jeszcze nie dojrzałam, będę szukać wiosną gotowca. Ale dzięki za propozycję.

W pierwszym roku się ucieszysz
W drugim będą się cieszyli Twoi przyjaciele, którzy przyjdą do Ciebie po sadzonki
A potem cały ROD będzie kwitł knautią


Kasia sprawdź wiadomość
____________________
Kaśka działeczka w dużym mieście Wątek ogrodu przy Domu Działkowca w moim ROD: ogród przy domu działkowca
Pszczelarnia 21:54, 12 gru 2021


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Cieszę się, że trafiłam do Ciebie na Twoją działeczkę w dużym mieście, dużo entuzjazmu i optymizmu. Niech knautie kwitną we wszystkich ogrodach!
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
lilarose 22:05, 12 gru 2021


Dołączył: 13 kwi 2018
Posty: 1561
U nas na furtkach Ogrodu Świąteczne dekoracje przygotowane przez działkowców

____________________
Kaśka działeczka w dużym mieście Wątek ogrodu przy Domu Działkowca w moim ROD: ogród przy domu działkowca
lilarose 22:09, 12 gru 2021


Dołączył: 13 kwi 2018
Posty: 1561
Pszczelarnia napisał(a)
Cieszę się, że trafiłam do Ciebie na Twoją działeczkę w dużym mieście, dużo entuzjazmu i optymizmu. Niech knautie kwitną we wszystkich ogrodach!

Dziękuję Ewo! Bardzo podziwiam Twój ogród, więc tym bardziej się cieszę z wizyty u mnie. W mieście każdy spłachetek zieleni na wagę złota, a jak jeszcze do tego kwitnie, to wartość ogromna, więc robimy, co możemy by kwitło jak najwięcej
____________________
Kaśka działeczka w dużym mieście Wątek ogrodu przy Domu Działkowca w moim ROD: ogród przy domu działkowca
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies