Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Działeczka w dużym mieście

Pokaż wątki Pokaż posty

Działeczka w dużym mieście

lilarose 11:32, 08 gru 2021


Dołączył: 13 kwi 2018
Posty: 1561


jeśli jakiś spragniony rozmów o nasionach ogrodnik miałby ochotę wpaść- to ROD Fort Szczęśliwice zaprasza

Na zdjęciu opakowania nasion ozdobione przez Magdę z "Sałatki pokrzywowej"
____________________
Kaśka działeczka w dużym mieście Wątek ogrodu przy Domu Działkowca w moim ROD: ogród przy domu działkowca
Mgduska 09:09, 09 gru 2021


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Bardzo ładny plakat, ale gdybyś nie powiedziała, nie zauważyłabym TYCH torebek
W kontekście tego, czym ta pani zajmuje się na co dzień, to będzie bardzo ciekawy wykład, ja w każdym razie bardzo jestem ciekawa, o czym będzie opowiadać. Fajny pomysł. A jak tam Twoi działkowcy - jest zainteresowanie?
____________________
Sałatka pokrzywowa
Anda 09:16, 09 gru 2021


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33472
Mnie rownież się podoba plakat Świetny temat na zimę.
U nas takie spotkania odwołane ze względu na pandemię
A ta pani to kto? U nas nieznana, więc proszę o oświecenie
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
lilarose 09:59, 09 gru 2021


Dołączył: 13 kwi 2018
Posty: 1561
Denise pracuje w PAN w Powsinie i zajmuje się przywracaniem starych odmian a prywatnie jest od niedawna naszą działkowiczką. Jest też bardzo pozytywną osobą, chętnie angażującą się w projekty naszego ogrodu- nie mogłam przegapić okazji i jej trochę nie wykorzystać w tym temacie Zwłaszcza, że sama ostatnio mam nasiona głównie w głowie

Sama jestem ciekawa, ile osób przyjdzie- mało który działkowicz myśli o ogrodzie w listopadzie, tłumów na pewno nie będzie
____________________
Kaśka działeczka w dużym mieście Wątek ogrodu przy Domu Działkowca w moim ROD: ogród przy domu działkowca
antracyt 10:15, 09 gru 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11651
Ale fajne spotkanie się szykuje. Trochę zazdroszczę, takiego sąsiedztwa działkowego też. Niektórzy moi sąsiedzi wprawdzi lubią grzebać w swoich ogródkach, ale większość nie zagłębia się w temat za bardzo, nie bardzo mam tu z kim porozmawiać o zielonych tematach (chociażby o kompoście).
ps. Klub ogrodnika tam macie?
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
lilarose 10:51, 09 gru 2021


Dołączył: 13 kwi 2018
Posty: 1561
antracyt napisał(a)
Ale fajne spotkanie się szykuje. Trochę zazdroszczę, takiego sąsiedztwa działkowego też. Niektórzy moi sąsiedzi wprawdzi lubią grzebać w swoich ogródkach, ale większość nie zagłębia się w temat za bardzo, nie bardzo mam tu z kim porozmawiać o zielonych tematach (chociażby o kompoście).
ps. Klub ogrodnika tam macie?


tak, mamy Klub Ogrodnika w założeniu ma to być takie miejsce integrujące fanów ogrodnictwa -działkowców i mieszkańców, którzy działek nie mają a np uprawiają przyblokowy ogródek, cos tam sadzą na balkonie. W każdym razie inicjatywa jest otwarciem się ogrodu na zewnątrz. Ruszyliśmy jesienią, więc to dopiero początki, ale mam nadzieję, że się rozhula
____________________
Kaśka działeczka w dużym mieście Wątek ogrodu przy Domu Działkowca w moim ROD: ogród przy domu działkowca
nicol21 11:07, 09 gru 2021


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10302
Zdecydowanie będą sami ogrodomaniacy . Kameralne spotkania to też super sprawa . No i można na wyższy poziom wiedzy wskoczyć
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
lilarose 15:33, 09 gru 2021


Dołączył: 13 kwi 2018
Posty: 1561
patrzcie, co jeszcze mamy w naszym Klubie
____________________
Kaśka działeczka w dużym mieście Wątek ogrodu przy Domu Działkowca w moim ROD: ogród przy domu działkowca
antracyt 16:36, 09 gru 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11651
Podoba mi się
Chciałam sobie taką pieczątkę zrobić do książek i projekt cały czas czeka na dokończenie... chyba mnie trochę zmobilizowałam do działania
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Szymka 17:44, 09 gru 2021


Dołączył: 20 lut 2021
Posty: 881
lilarose napisał(a)


tak, mamy Klub Ogrodnika w założeniu ma to być takie miejsce integrujące fanów ogrodnictwa -działkowców i mieszkańców, którzy działek nie mają a np uprawiają przyblokowy ogródek, cos tam sadzą na balkonie. W każdym razie inicjatywa jest otwarciem się ogrodu na zewnątrz. Ruszyliśmy jesienią, więc to dopiero początki, ale mam nadzieję, że się rozhula


Zazdroszczę Klubu Ogrodnika i innych inicjatyw w ROD
U mnie tylko kłótnie i nadużycia. Nikogo nie interesuje nic poza czubkiem własnego nosa.

Piękne dalie

Edit. Odwiedziłam też stronę ogrodu i jeszcze bardziej zazdroszczę
____________________
Kasia , okolice Lublina Ogród ciągłych zmian
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies