Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Działeczka w dużym mieście

Pokaż wątki Pokaż posty

Działeczka w dużym mieście

antracyt 09:33, 15 sty 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11568
lilarose napisał(a)

ja jestem zakupoholiczką nasienną- to pewne
a, kupiłam sobie tez takie wyfikane coś na wysiewy, rootmaster sie nazywa
i jeszcze lampy potrzebuję, bo słonecznych parapetów mam za mało
może macie doświadczenia z nimi? jakieś rady?

W sprawie lamp zagadaj Violę z Ogrodu kwiatowego.
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Mgduska 10:24, 15 sty 2022


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
lilarose napisał(a)

Ty się nie migaj, nie może być tak, że Cię stresik hodowli pomidorów ominie
Ale na degustację zapraszam- mój ogród przy głównej arterii w mieście


Sianie to dla mnie żaden stres, przeciwnie - euforia i wulkan nadziei Tyle że cała zabawa może się przerodzić w rozczarowanie i dzielenie unikatowych egzemplarzy na cienkie plastry, tak żeby starczyło na kanapki dla całej rodziny
____________________
Sałatka pokrzywowa
lilarose 10:03, 18 sty 2022


Dołączył: 13 kwi 2018
Posty: 1561
Mgduska napisał(a)


Sianie to dla mnie żaden stres, przeciwnie - euforia i wulkan nadziei Tyle że cała zabawa może się przerodzić w rozczarowanie i dzielenie unikatowych egzemplarzy na cienkie plastry, tak żeby starczyło na kanapki dla całej rodziny

Magda, jak czytam o tej całej automatyce, co ją instalujesz na działce, to zbiory Twoje widzę imponujące
Szklarenki nieustannie zazdroszczę, mi przyjdzie jeszcze na nią poczekać, bo w tym sezonie inne inwestycje na działce nas czekają
____________________
Kaśka działeczka w dużym mieście Wątek ogrodu przy Domu Działkowca w moim ROD: ogród przy domu działkowca
lilarose 10:04, 18 sty 2022


Dołączył: 13 kwi 2018
Posty: 1561
antracyt napisał(a)

W sprawie lamp zagadaj Violę z Ogrodu kwiatowego.

dzięki, zrobię rekonesans
____________________
Kaśka działeczka w dużym mieście Wątek ogrodu przy Domu Działkowca w moim ROD: ogród przy domu działkowca
Mgduska 10:09, 18 sty 2022


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
lilarose napisał(a)

Magda, jak czytam o tej całej automatyce, co ją instalujesz na działce, to zbiory Twoje widzę imponujące
Szklarenki nieustannie zazdroszczę, mi przyjdzie jeszcze na nią poczekać, bo w tym sezonie inne inwestycje na działce nas czekają


Masz jakąś wprawę w wieszczeniu? Bardzo byłoby miło doczekać się klęski urodzaju
____________________
Sałatka pokrzywowa
lilarose 10:13, 18 sty 2022


Dołączył: 13 kwi 2018
Posty: 1561
jak zamknęłam zakupy pomidorowe, to otworzyłam resztę warzywnika i kupiłam sobie (między innymi) 9 odmian bazylii
na tym kończę zakupy nasienne
Trochę szkoda, że to już za mną- było fajnie.
Na pocieszkę pooglądałam sobie wczoraj fotki moich letnich zbiorów codziennych- jak ja za tym tęsknię!
____________________
Kaśka działeczka w dużym mieście Wątek ogrodu przy Domu Działkowca w moim ROD: ogród przy domu działkowca
lilarose 10:18, 18 sty 2022


Dołączył: 13 kwi 2018
Posty: 1561
Mgduska napisał(a)


Masz jakąś wprawę w wieszczeniu? Bardzo byłoby miło doczekać się klęski urodzaju

ależ oczywiście, jestem znaną w szerokich kręgach czarownicą
____________________
Kaśka działeczka w dużym mieście Wątek ogrodu przy Domu Działkowca w moim ROD: ogród przy domu działkowca
Anda 10:41, 18 sty 2022


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33358
lilarose napisał(a)
jak zamknęłam zakupy pomidorowe, to otworzyłam resztę warzywnika i kupiłam sobie (między innymi) 9 odmian bazylii
na tym kończę zakupy nasienne
Trochę szkoda, że to już za mną- było fajnie.
Na pocieszkę pooglądałam sobie wczoraj fotki moich letnich zbiorów codziennych- jak ja za tym tęsknię!


Świetne zestawienie. Wszystko wygląda bardzo smakowicie. Też tęsknię
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Szymka 10:43, 18 sty 2022


Dołączył: 20 lut 2021
Posty: 881
lilarose napisał(a)
jak zamknęłam zakupy pomidorowe, to otworzyłam resztę warzywnika i kupiłam sobie (między innymi) 9 odmian bazylii
na tym kończę zakupy nasienne
Trochę szkoda, że to już za mną- było fajnie.
Na pocieszkę pooglądałam sobie wczoraj fotki moich letnich zbiorów codziennych- jak ja za tym tęsknię!


Jak to mówi mój mąż : mamy już połowę stycznia ,jeszcze krotki luty i już marzec Co roku mu wierzę ,że w połowie stycznia wiosna jest tuż tuż

Ja w tym roku wpadłam w szał zakupu roślin kłączowych i cebulowych, jeszcze nie powiedziałam ostatniego słowa.
Znalazłam oryginalne nasiona świerzbnicy za jedyne 20 zł paczuszka. Jakoś nie mam zaufania do tych w woreczkach strunowych. Kiedyś nakupiłam jak głupia i nic mi nie wzeszło.
____________________
Kasia , okolice Lublina Ogród ciągłych zmian
Mgduska 15:03, 18 sty 2022


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Kasia, mini-kopertka została nadana Bądź czujna
____________________
Sałatka pokrzywowa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies