Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Działeczka w dużym mieście

Pokaż wątki Pokaż posty

Działeczka w dużym mieście

Magara 23:57, 16 lip 2022


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6594
Mi nikt podpór nie zazdrości bo w okolicy nie ma nikogo, kto zrozumie, że jest czego zazdrościć
U mnie nie tylko sianie do gruntu, ale ogólnie sianie jest piętą Z maczkami wyszło - chyba fuks pierwszoroczniaka
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
lilarose 12:11, 20 lip 2022


Dołączył: 13 kwi 2018
Posty: 1561
Magara napisał(a)
Mi nikt podpór nie zazdrości bo w okolicy nie ma nikogo, kto zrozumie, że jest czego zazdrościć
U mnie nie tylko sianie do gruntu, ale ogólnie sianie jest piętą Z maczkami wyszło - chyba fuks pierwszoroczniaka

teraz będą Ci się już siały- myślę, że trudno jest je wprowadzić do ogrodu a już potem poradzą sobie same
____________________
Kaśka działeczka w dużym mieście Wątek ogrodu przy Domu Działkowca w moim ROD: ogród przy domu działkowca
Magara 22:25, 20 lip 2022


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6594
Oby, bo Mgduskowe maczki śliczne są
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Mgduska 13:12, 21 lip 2022


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Potwierdzam I to, że śliczne, i to, że same o siebie zadbają
____________________
Sałatka pokrzywowa
lilarose 11:21, 24 lip 2022


Dołączył: 13 kwi 2018
Posty: 1561
ponieważ nie kwitną mi jeszcze dalie, to spamuję moimi wysiewami w warzywniku
Właśnie zakwitł baaaardzo długo oczekiwany maczek kalifornijski Thai Silk Pink Champagne.
Jednoroczny floks Creme Brulee jest CUDOWNY- kocham go i wspieram, by utył troszkę
No i rozkręca się groszek pachnący Spring Sunshine Champagne
Jak wreszcie ruszą porządnie rosnące obok dalie Cafe au Lait, Penhill Watermelon i Mirella to będzie tam mega dziewczyńska rabatka
____________________
Kaśka działeczka w dużym mieście Wątek ogrodu przy Domu Działkowca w moim ROD: ogród przy domu działkowca
lilarose 11:22, 24 lip 2022


Dołączył: 13 kwi 2018
Posty: 1561
na koniec bukiecik
____________________
Kaśka działeczka w dużym mieście Wątek ogrodu przy Domu Działkowca w moim ROD: ogród przy domu działkowca
antracyt 11:25, 24 lip 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11592
Piękne, "majtkowe" (tak mawiał mój prof. od malarstwa ) zestawienie
Muszę koniecznie te jednoroczne floksy nabyć w przyszłym roku, będę się o namiary na sklep wczesną wiosną dopraszać
Bukiecik przyjemnie romantyczny
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Kasya 12:29, 24 lip 2022


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41841
lilarose napisał(a)
ponieważ nie kwitną mi jeszcze dalie, to spamuję moimi wysiewami w warzywniku
Właśnie zakwitł baaaardzo długo oczekiwany maczek kalifornijski Thai Silk Pink Champagne.
Jednoroczny floks Creme Brulee jest CUDOWNY- kocham go i wspieram, by utył troszkę
No i rozkręca się groszek pachnący Spring Sunshine Champagne
Jak wreszcie ruszą porządnie rosnące obok dalie Cafe au Lait, Penhill Watermelon i Mirella to będzie tam mega dziewczyńska rabatka


No fajne te drobiazgi jednoroczne
Ciekawe kolorki
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Magara 23:00, 24 lip 2022


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6594
"Majtkowa" to jest pomponella w kolorze Bukiecik jest romantyczny właśnie Zuzowy profesor może nie był ogrodnikiem
Kaśka - świetne te jasne, maślane rozświetlacze - bardzo mi takich brakuje.
Napiszesz coś więcej o tym floksie jednorocznym???

EDIT: czemu w bukiecie masz werbenę? Dla celów dekoracyjnych/ułamała się/czy uszczykujesz???
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Mgduska 08:53, 25 lip 2022


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Pięknie, trzeba tu Asię Rojodziejową przysłać, po dodatki do rabaty retro
____________________
Sałatka pokrzywowa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies