Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Działeczka w dużym mieście

Pokaż wątki Pokaż posty

Działeczka w dużym mieście

Kasya 06:55, 07 lip 2022


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41832
lilarose napisał(a)

Iza, we wrześniu do Skierniewic jedźmy całą paczką mazowiecką- tam sprzedają TAKIE cebule, że kapcie spadają

Chciałam napisać ze tez się wybieram jak zwykle śle w tym roku chyba pierwszy raz nie pojade
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Mgduska 08:34, 07 lip 2022


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Strasznie tajemnicze te Twoje zdjęcia, właściwie w ogóle nie wiadomo, gdzie co jest? Ładnie jak nie wiem, ale nie da się tego poukładać w całość. Same tajemnicze przejścia Ale nie naciskam
____________________
Sałatka pokrzywowa
lilarose 10:07, 07 lip 2022


Dołączył: 13 kwi 2018
Posty: 1561
Magara napisał(a)

No właśnie dziś doszłam do wniosku, że u mnie jakby ponuro - tak to jest jak się człowiek przed kolorami broni i mówi, że tylko białe, różowe i fioletowe mu pasują Czas na zmiany

no ciekawa jestem coś tej nocy wymyśliła
ja kupiłam Honey Dijon tej wiosny i na razie w donicę wsadziłam- dałam sobie czas do namysłu, gdzie mi ten kolorek podpasuje
____________________
Kaśka działeczka w dużym mieście Wątek ogrodu przy Domu Działkowca w moim ROD: ogród przy domu działkowca
lilarose 10:18, 07 lip 2022


Dołączył: 13 kwi 2018
Posty: 1561
Kasya napisał(a)

Chciałam napisać ze tez się wybieram jak zwykle śle w tym roku chyba pierwszy raz nie pojade


no niestety z tymi imprezami tak jest, że najpierw człowiek czeka, czeka i sobie obiecuje co on tam nie nakupuje a potem coś wypada i nici
ja byłam w zeszłym roku i 3 lata temu na tym święcie ale poprzednio wiele lat mi się nie
udawało
pamiętam tę imprezę z dzieciństwa, bo miałam ciotkę w Skierniewicach i to była nasza baza wypadowa na weekendy i nie tylko
____________________
Kaśka działeczka w dużym mieście Wątek ogrodu przy Domu Działkowca w moim ROD: ogród przy domu działkowca
lilarose 10:40, 07 lip 2022


Dołączył: 13 kwi 2018
Posty: 1561
Mgduska napisał(a)
Strasznie tajemnicze te Twoje zdjęcia, właściwie w ogóle nie wiadomo, gdzie co jest? Ładnie jak nie wiem, ale nie da się tego poukładać w całość. Same tajemnicze przejścia Ale nie naciskam

e tam tajemnicze moja działka tradycyjnie pokratkowana ścieżkami- żadne tam esy floresy
żołnierski porządek "równaj w prawo" pierwszego właściciela rządzi alejkami a w kwaterach, to już obecnie dokładnie odwrotnie
szersze kadry zrobię, jak mi zniknie plac budowlany z perspektywy
____________________
Kaśka działeczka w dużym mieście Wątek ogrodu przy Domu Działkowca w moim ROD: ogród przy domu działkowca
antracyt 18:36, 07 lip 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11588
Ale masz obecnie romantyczny zestaw kolorystyczny u siebie
Floksów z bukietu muszę poszukać koniecznie
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
lilarose 23:37, 07 lip 2022


Dołączył: 13 kwi 2018
Posty: 1561
mam i ja


____________________
Kaśka działeczka w dużym mieście Wątek ogrodu przy Domu Działkowca w moim ROD: ogród przy domu działkowca
lilarose 23:39, 07 lip 2022


Dołączył: 13 kwi 2018
Posty: 1561
antracyt napisał(a)
Ale masz obecnie romantyczny zestaw kolorystyczny u siebie
Floksów z bukietu muszę poszukać koniecznie


trzymaj kciuki, może uda mi się zebrać nasiona
____________________
Kaśka działeczka w dużym mieście Wątek ogrodu przy Domu Działkowca w moim ROD: ogród przy domu działkowca
Magara 01:59, 08 lip 2022


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6594
lilarose napisał(a)

no ciekawa jestem coś tej nocy wymyśliła
ja kupiłam Honey Dijon tej wiosny i na razie w donicę wsadziłam- dałam sobie czas do namysłu, gdzie mi ten kolorek podpasuje

Nie jest wykluczone, że i moje zakupy skończą w donicach do czasu pokazania realnego koloru Jutro wszystko się okaże
Jak Twoje Mgduskowe maczki? Wyszły?
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Magara 01:38, 10 lip 2022


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6594
lilarose napisał(a)
i różyczki
Acropolis dostała tej wiosny nową miejscówkę


Uf, udało mi się ją u Ciebie odnaleźć
Faktycznie trochę dziwna Ale w tym świetle wygląda pięknie i chyba zdaje sobie sprawę ze swojej wyjątkowości - no hrabinowata trochę może i jest - te kwiaty na wyprostowanych łodygach
Wydaje mi się, że mam na nią pomysł u siebie, tylko stanąć na nogi muszę
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies