Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Pszczelarnia

Pokaż wątki Pokaż posty

Pszczelarnia

Pszczelarnia 18:38, 03 kwi 2019


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Dużo się dzieje na tym zdjęciu, plany się nakładają, chaos.



Coś tam posiałam



Różę upięłam - jest bardzo gęsta.



Dostawiłam gary i będę myśleć, co do nich posadzić oprócz rosnących już host, niezapominajek i mięty (cieniście)?



A eM. ze Szwagrem zrobili ostatni 3 kompostownik.



____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Gruszka_na_w... 18:58, 03 kwi 2019


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22084
Zawilce gajowe u mnie jeszcze w pączkach. I masz rację, rozłażą się, gdzie im wygodnie. Zawędrowały nawet pod żywopłot bukowy.
Skąd nabrałaś tyle garów do nasadzeń? Statystycznie w rodzinie była jedna balia,jeden sagan i konewka.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Pszczelarnia 19:26, 03 kwi 2019


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Mam dużą rodzinę. I jarmarki w pobliżu. To tylko połowa zbiorów.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Mala_Mi 23:40, 03 kwi 2019


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Pszczelarnia napisał(a)
Kwitną wiosenne to tu i tam:






To były snieżnice.. zjawiskowe w kupie
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Zakrecona 23:47, 03 kwi 2019

Dołączył: 11 maj 2018
Posty: 2417
Kompostownik wypasiony, muszę ślubnemu temat podrzucić, bo ostatnio sam przebąkiwał, że musi zrobić
____________________
Magda Ogrodowo zakręcona
Urszulla 05:39, 04 kwi 2019


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21854
Pszczelarnia napisał(a)
A w donicy w domu pachną goździki.







Ewo, goździki majowe-skąd tak szybko u Ciebie?

Chętnie obejrzę Twoje cięcie Artemis człowiek się całe życie uczy
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Urszulla 05:48, 04 kwi 2019


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21854
Pszczelarnia napisał(a)
Kwitną wiosenne to tu i tam:








Pachną fiołki obłędnie



I zawilce rosną, gdzie chcą. W tle ciekawa turzyca Petriego odm. Milk Chocolate obok ta "zwykła" brązowa dla porównania:








Te małe fiołki mam zamówione u sąsiadki

szkółka ciemiernikowa mnie powaliła- też tak chcę ale z białych ciemierników -to kwestia czasu, mam tylko bordowe.

A ta jasna trawka międy srebrnymi kulami to co jest?
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Katkak 05:53, 04 kwi 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Fajne te gary. Też mam kilka takich. Jedną chcę ustawić w warzywniku i wlać do nuego wodę, zeby do podlewania warzywek była cieplejsza,. Ewciu moja furtka to rama starego, zdemontowanego łóżka. Patyki (akurat orzecha przycinałam) przybiłam gwoździami.
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Katkak 05:55, 04 kwi 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Ja chyba swoje róże rabatowe za wysokie zostawiłam. Ale tak jakoś mi się wydawało, ze nad trzecim pąkiem powinnam ciąć i niektóre niemal do kolan sięgają. Trzeba poprawić to cięcie Ewuś?
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Anna_ogrodni... 06:10, 04 kwi 2019


Dołączył: 07 kwi 2016
Posty: 734
Witam serdecznie czesto odwiedzam Twoj ogrod ktory jest bardzo ladny a ostatnio mam do odpatrzenia kompostownik i ... Ławkę proszę napisz mi gdzie mozna ją kupić właśnie takiej szukam. Pozdrawiam serdecznie
____________________
Ania ogrod zielonej aniak
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies