Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe wariacje

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe wariacje

Wiaan 07:58, 31 mar 2023


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5191
Rojodziejowa napisał(a)


Ja mam teleskopowe. Kupiłam w lecie. Na razie spisują się dobrze.


Też fajne, do żywopłotu zwłaszcza.
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Wiaan 08:01, 31 mar 2023


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5191
U mnie dzisiaj urlop i wielkie czyszczenie kostki myjką i wszystkiego co wpadnie w ręce
Niech mi tylko pogoda pokrzyżuje plany to będzie wielki foch

Jak już eM też sie urlopuje to taka okazja zdarza się naprawdę rzadko
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
LIDKA 08:13, 31 mar 2023


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 7066
Anetka te długie nożyce bedą ok.
Moja sis je ma i tnie nimi co pod łapy wpadnie.
____________________
Lidka , lubuskie gdzieś pod Zieloną Górą Glina i zielsko na Diamentowej
Wiaan 21:01, 01 kwi 2023


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5191
LIDKA napisał(a)
Anetka te długie nożyce bedą ok.
Moja sis je ma i tnie nimi co pod łapy wpadnie.


To git
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Wiaan 21:07, 01 kwi 2023


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5191
Pogoda nie współpracowała, wczoraj deszcz wygonił nas od mycia kostki. Dzisiaj padało cały dzień. Taras musi zaczekać na sprzątanie. Deszcz potrzebny bardzo ale dlaczego w weekend
Obornik wysypany na różance cały rozpulchniony, chociaż tyle.
Ja nawet okien nie umyłam, czekałam z myciem kostki bo syf niezły, później jeszcze wertykulacja i dopiero potem to zrobię. Ciekawa jestem czy Wy myjecie na Święta czy to nie ma znaczenia
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Patrycja_KG_Lu 21:52, 01 kwi 2023


Dołączył: 06 maj 2022
Posty: 2661
Ja umyłam wszystkie od środka. Mam ich dużo, a kilka w wymiarach 300x240 cm. Część otwieranych, a część fix. Naprzeciw mnie zaczęła się budowa - kurz straszny, więc kuchenne i garażowe sobie daruje. Reszta czeka na wolniejszy czas i pogodę. Warzywnik jest priorytetem - czyste okna mi jeść nie dadzą. Finalnie z oknami wyjdzie po świętach.
____________________
Patrycja - tworzę ogród od podstaw - Nowoczesny, długi, wąski, różowo-biały (okolice Lublina)
Wiaan 23:46, 01 kwi 2023


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5191
Patrycja od środka to już coś przy takich rozmiarach lubię duże okna nawet jak jest trochę więcej pracy z nimi. Ja w ogóle lubię mycie okien, ale w piękną, słoneczną pogodę i jak mi nikt nie przeszkadza

Wrzucam fotki szałwii Deep blue bo szukałaś kolory u siebie, zobacz jak świecą na rabacie z różami. Ja już chce takie widoki




____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Joann 02:33, 02 kwi 2023


Dołączył: 01 lut 2021
Posty: 2064
Anetko, piękna ta Twoja rabata, różanka coraz bardziej mi się marzy, ilekroć spojrzę na Twoja kompozycję.
Ja jeszcze nie mylam kostki, trzeci rok teraz będzie, ale przydałoby się. Stosujesz jakiś srodek?
Pozdrawiam wiosennie!
____________________
Joanna Ogród długi
Agatorek 09:31, 02 kwi 2023


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13199
Wiaan napisał(a)

Ja nawet okien nie umyłam, czekałam z myciem kostki bo syf niezły, później jeszcze wertykulacja i dopiero potem to zrobię. Ciekawa jestem czy Wy myjecie na Święta czy to nie ma znaczenia


Nie myję okien ani teraz, ani nie robiłam tego w grudniu. Dla mnie jest za zimno, żeby tak wietrzyć . Czasami umyję jakieś od środka.
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Patrycja_KG_Lu 09:46, 02 kwi 2023


Dołączył: 06 maj 2022
Posty: 2661
Dziękuję. Czy dobrze widzę, że masz tam też jedną sztukę różowej (trzecie zdjęcie)? Czy każda sadzona po 1 sztuce? Ile sezonów mają?
____________________
Patrycja - tworzę ogród od podstaw - Nowoczesny, długi, wąski, różowo-biały (okolice Lublina)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies