Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe wariacje

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe wariacje

Joann 23:25, 13 cze 2023


Dołączył: 01 lut 2021
Posty: 2091
A może daj seslerie? Rozplenice później ruszają, a sesleria jest extra, wcześnie startuje i ma ładny kolor.
____________________
Joanna Ogród długi
Wiaan 07:27, 14 cze 2023


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5337
Agatorek napisał(a)
No, już bliżej niż dalej . A z nasadzeniami będzie perfekcyjnie, znając Anetkę


Rumieńców aż dostałam Dziękuję za taką miłą opinię ❤️
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Judith 07:31, 14 cze 2023


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 10060
Czuję niedosyt zdjęć tarasowych
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Wiaan 07:58, 14 cze 2023


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5337
Joann napisał(a)
A może daj seslerie? Rozplenice później ruszają, a sesleria jest extra, wcześnie startuje i ma ładny kolor.


Tak to niewątpliwe zalety seslerii i do tego rośnie w gorszej ziemi Pytanie czy jeśli będzie miała słońce tylko do 14.00 czy to jej wystarczy bo przy starej części tarasu ono jest tylko do 14tej właśnie. Zresztą większość traw potrzebuje słońca Przydałyby mi się sadzonki do ustawienia i zdecydowania ale przecież nie wypożyczę traw

____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Wiaan 08:00, 14 cze 2023


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5337
Judith napisał(a)
Czuję niedosyt zdjęć tarasowych


Niedosyt powiadasz będą ale na tą chwilę nic nowego się nie zadziało. Deszcz wstrzyma dalsze prace, jednak był potrzebny więc nie marudzę. Zgapilam się i nawozu nie dałam trawnikowi
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Judith 08:05, 14 cze 2023


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 10060
Ojtam ojtam. Z jednej perspektywy pokazałaś i myślisz, ze to wystarczy. No doprawdy
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Judith 08:08, 14 cze 2023


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 10060
Wiaan napisał(a)


Tak to niewątpliwe zalety seslerii i do tego rośnie w gorszej ziemi Pytanie czy jeśli będzie miała słońce tylko do 14.00 czy to jej wystarczy bo przy starej części tarasu ono jest tylko do 14tej właśnie. Zresztą większość traw potrzebuje słońca Przydałyby mi się sadzonki do ustawienia i zdecydowania ale przecież nie wypożyczę traw


Wiaan, wprawdzie seslerie mam dopiero drugi sezon, ale za to mam ogród cienisty. Moja „słoneczna” rabata nie ma nawet tyle słońca, co ta Twoja . Seslerie rosną na niej jak głupie .
Tutaj możesz zobaczyć .
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Wiaan 08:45, 14 cze 2023


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5337
Judith faktycznie urosły mega Moje, które miały może ze 3 źdźbła też są już całkiem spore, a te co mam 3 rok u siebie to giganty, piękne limonkowe giganty

W tym miejscu to dla nich miejsce idealne, brak nawadniania, ziemia taka sobie, słońce cały czas, czego chcieć więcej muszę oczywiście wygrzebać ten kamień bo panowie z rozpędu wysypali po całości

____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
MartaCho 09:44, 14 cze 2023

Dołączył: 28 sie 2017
Posty: 2206
Potwierdzam, sesleria da radę- polecam również. Ja mam 6 sztuk w kwadracie przed domem, tam jest tylko do południa słońce i rośnie, jak na drożdżach
____________________
Marta Ogród zacząć czas
Makao 10:34, 14 cze 2023


Dołączył: 13 lut 2023
Posty: 4321
U Ciebie pytałam o odmianę lawendy? Gdzieś pytałam i nie pamiętam
Standard
____________________
Ania - Zapraszam do wątku Anna i Ogród - moja droga do ideału + będzie się tworzyć Wizytówka - Anna i Ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies