Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z fortepianem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z fortepianem

Alija 18:34, 07 mar 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8642
Witaj! Wiosna jeszcze się nie rozpoczęła. a u ciebie, jakby zimy nie było, pięknie. Kwiaty kwitną, zasiewy zrobione, po prostu super! Pozdrawiam.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
AgaCzek 20:09, 07 mar 2021


Dołączył: 08 lis 2016
Posty: 594
Dzięki Alija. W tym roku właśnie po raz pierwszy od kiedy mieszkamy mieliśmy prawdziwy pożądny śnieg - w Szczecinie to rzadkość i do tego mrozy które u nas są zwykle łagodne sięgnęły -17.

Dowód ma prawdziwa zimę

____________________
Agata i Ogród z fortepianem i Wizytówka
Kaha565 16:44, 08 mar 2021


Dołączył: 30 lis 2020
Posty: 226
Hej Agata! Wpadam z rewizytą Swietny warzywnik i szklarnia i ten domowy rozsadnik! Mega! Juz się nie mogę doczekać sezonu!
____________________
Kasia Pomysł na... Przedogródek!
MiluniaB 15:31, 09 mar 2021


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3387
U mnie też była w tym roku prawdziwa zima od bardzoooooo długiego czasu

Teraz czekam na poprawę pogody
____________________
Milunia - Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko ; * Wizytówka *
AgaCzek 21:19, 09 mar 2021


Dołączył: 08 lis 2016
Posty: 594
My też nie możemy się doczekać sezonu - No dobra rozpędziłam się - ja się nie mogę doczekać- Mąż jest raczej przerażony moimi pomysłami i ilością roboty doveykonsnia
____________________
Agata i Ogród z fortepianem i Wizytówka
mirkaka 05:56, 10 mar 2021


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9510
Witaj, piękna nazwa wątku, czekam zatem na rzeczki krokusowe
Wiosnę tamtego roku czekałaś na martragony, potem w końcu nie wstawiłaś ich kwitnących, czy zapomniałaś czy ja coś przeoczyłam?
Róże pięknie kwitły a prusznika to chyba całe ogrodowisko zazdrości
Zauważyłam też że Twój sąsiad ma osłonę wysoką od ulicy, taką jak stawiają przy b ruchliwych ulicach, Ty tego nie masz, dlaczego ? Czy to miasto stawiało , czy robił to prywatnie? Pytam o to bo u mnie za płotem będzie powstawać droga. Myślę jak tu się odgrodzić
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
AgaCzek 07:37, 10 mar 2021


Dołączył: 08 lis 2016
Posty: 594
Jeśli chodzi o martagony to ostatecznie zakwitł tylko jeden.. mam nadzieje ze w tym roku bedzie lepiej

Osłona sąsiadów (dotyczy 5 domów) nie dotyczy ulicy tylko terenu rekreacyjnego - oni maja za płotem boisko i jakieś budynki gospodarcze - my natomiast mamy widok na jeziorko i nam ten płot niepotrzebny bo żadne hałasy do nas nie dochodzą . Płot stawiała gmina. Osłona ma plusy ale ma tez minusy - nie słychać co sie dzieje po drugiej stronie za to pierwszy Sasiad słyszy ostatniego z tego co wiem, chociaż nikt tam bardziej nie narzeka.
____________________
Agata i Ogród z fortepianem i Wizytówka
mirkaka 08:23, 10 mar 2021


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9510
Dziękuję za odpowiedź, a masz zdjęcie tej jednej lilii martragon?
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
AgaCzek 23:09, 10 mar 2021


Dołączył: 08 lis 2016
Posty: 594
Mam ale strasznie kiepskie - muszę poszukać lepszego
____________________
Agata i Ogród z fortepianem i Wizytówka
mirkaka 06:25, 11 mar 2021


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9510
Ach, to śliczna Piękny kolor
Ja mam taką ciemną, bordowo brązową, a od Vity dostałam w zeszłym roku kilka małych cebulek, chyba białych, ale zobaczymy co z nich wyrośnie.
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies