Jak przyjemnie na tych Twoich piaskach - prawdziwa oaza
Jezioro też, aż się chce wskoczyć dla ochłody
Na wakacyjnym mam ok 300m w linii prostej do jeziora, ale się niektórzy tak ogrodzili, że w tym roku spore kółko muszę robić, żeby do wody dojść, a z deską SUP ciężko się spaceruje przez chaszcze