Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z zegarem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z zegarem

Wiaan 17:40, 26 paź 2021


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5129
Agatorek napisał(a)
Gdyby ktoś miał jeszcze wątpliwości, czy nie zwariowałam, to je zaraz rozwieję.
Nie, nic nie kupiłam . Przywiozłam tylko te „kilka doniczek” od mamy.
To i tak nie wszystkie





A już myślałam, że nowe zakupy
Agnieszka może dla Ciebie zimę zatrzymamy, bo masz energii tyle co my wszyscy razem wzięci
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Basieksp 17:46, 26 paź 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10196
Aga, ale się u Ciebie dzieje super, że tak działasz, bo u mnie niewiele już się dzieje, także będę do Ciebie zaglądać miło ze strony szkółki z tym gratisem
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Anda 17:57, 26 paź 2021


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33358
Takiego "wariactwa" wsrod ludzi zycze sobie jak najwiecej
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Wiolka5_7 18:06, 26 paź 2021


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20470
Ale piękne drzewa zakupiłaś ja uwielbiam drzewa,szkoda , że mam mały ogród,buuu za to Ty możesz poszaleć jak one urosną to będzie cudnie

Gratis od szkółki... Extra

No i łupy od mamy super! skąd ja to znam...
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Mirka 18:39, 26 paź 2021


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Agatorek napisał(a)
Dziś przyjechały kolejne drzewka : styrak japoński, klon palmowy nieodmianowy, klon pospolity Rubrum (też ma nie przebarwione liście, rozmawiałam z włascicielką szkółki, twierdzi, że to dlatego, że drzewka u nich rosną w półcieniu i dość dużym zagęszczeniu, oby tak było), świdośliwa larmacka i Grujecznik japoński (bardzo wysoki, Venus nie ma szans ).
Czyli 5 drzewek. Ale rano idę pod bramę (kierowca był bardzo wcześnie i poprosiłam, żeby po prostu je wyładował tam, zapłacone było przelewem) i patrzę, że jest 6 doniczek.
Okazało się, że dodatkowo był zostawiony jeszcze Grujecznik wielopienny (też wysoki, koło 2 metrowy). Pomyślałam, że kierowca się pomylił, więc dzwonię do szkółki (nie żeby po niego przyjechał, bo miejsce mam, ale żeby dowiedzieć się ile dopłacić). Okazało się, że tego grujecznika dostałam gratis od szkółki .
Na wiosnę robię u nich kolejne zamówienie

Fotki drzewek jutro, po rozpakowaniu

Ach jakie fajne zakupy drzewek będziemy podziwiać wiosną
Co to za fajna szkółka w której zakupy robiłaś?
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
Agatorek 19:42, 26 paź 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13108
Aneta, czy zatrzymać zimę? w sumie czemu nie . Ale chyba jednak muszę kiedyś odpocząć

Basiu, zaglądaj, jeszcze przez miesiąc coś tam będę robić . I mam jeszcze do przywiezienia (ale to już nie osobówką ) wielki kawałek pnia, znaleziony przez moją mamę. Może się uda jeszcze w tym roku.

Ewa . Moja mama mówi, że oszalałam (tak w żartach, chyba ) i równocześnie sama robi mi sadzonki od siebie .

Wiolka, dzięki . Drugą część łupów przywiozę pewnie w przeciągu 2 tygodni . Też polubiłam drzewa . Najpierw miałam fazę na „drobnicę”- byliny, później zachorowałam na różyczkę, a teraz drzewa… .

Mirka, nie wiedziałam, że to taka frajda kupować drzewka. Chyba nawet większa, jak przy bylinach .
Info na temat szkółki wysłałam na priv
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Agatorek 19:44, 26 paź 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13108
Aaa, dostałam info, że jutro dostanę (oczywiście nie za darmo ) 2 klony crimson sentry. Podrzucą mi z Pęchcina , jak będą gdzieś jechać z dostawą. Mieszkam w dobrym miejscu .
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
LIDKA 19:57, 26 paź 2021


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 6996
Aga ja mam klona cromsona 2x tylko nie wiem dokladnie jaki.
Ona ma cały czas piękne bordowe i takie aksamitne liście.
Dziś rano jeszcze miały ładne korony bo im liście późno opadają.
Dawałam kiedyś u mnie fotki.


____________________
Lidka , lubuskie gdzieś pod Zieloną Górą Glina i zielsko na Diamentowej
Agatorek 20:30, 26 paź 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13108
Lidka, widziałam te klony u Ciebie, piękne są.
Jak mi powiedziała Pani ze szkółki, on jest niewybarwiony, bo rósł w cieniu i obok rosły inne (słońce nie docierało).
Też niewybarwiony dziś przyszedł klon rubrum i palmowy nieodmianowy (ta sama przyczyna, brak odpowiedniej ilości słońca). Na wiosnę mają już mieć bordowe (oby ).
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Martka 20:47, 26 paź 2021


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Aga, ależ pasmo dziania się zgadzam się, że sadzenie drzew jest bardzo emocjonujące, a ich obecność z każdym rokiem - tak sobie wyobrażam - zapewnia kolejne doznania. Świetnie, że masz fazę na drzewa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies