Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z zegarem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z zegarem

Agatorek 21:03, 11 lis 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13108
Sylwia, w tym roku miałam już kilka dorodnych „ siewek” od jednej kilkuletniej rozplenicy . Jedną wielką będę miała od mamy (będą z niej 4 duże, albo i więcej), i coś od Anety (Wiaan) . Także trawami się nie martwię . Róże spróbuję kupić przez zimę.

Basiu, ja co roku kupuję prezenty już od końca lata. Mam zawsze mniej stresu później .
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Judith 21:13, 11 lis 2021


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9903
Agatorek napisał(a)
Judith, Haha, eM stwierdził, że powinnam unikać wszelkich aktywności, które mogą się różnie dla mnie skończyć (jestem pierdołą ), ale przecież nie wyleżę kilkunastu dni na plaży .
Potrafi obsłużyć kuchenkę (zmywarkę i pralkę też ), ale nie tylko on będzie to jadł, więc powinno być zjadliwe .

Na pewno sam potrafi przyrządzić coś zjadliwego . Daj mu szansę .
Zjazdu na linie nie możesz przegapić, powiadam Ci! . Co do bycia pierdołą - ja tam nie wiem, jednak zważywszy liczbę narzędzi z jakich korzystałaś i prac, jakie wykonałaś w tym sezonie oraz fakt, ze krzywdy sobie nie zrobiłaś, to ja w Tobie pierdoły nie widzę
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Judith 21:16, 11 lis 2021


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9903
sylwia_slomczewska napisał(a)
Rozplenicom jak pozwolisz się wysiać to za dwa sezony masz darmowe swoje sadzonki i to nie malutkie wcalewtedy zostaje kupić róże

Fakt. Ja w tym roku wiosną odkryłam kilka siewek, kazda z dwoma źdźbłami. Teraz to całkiem zgrabne kępki.
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Rumianka 21:51, 11 lis 2021


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10216
Agatorek napisał(a)


Ale mam już dwa zamówienia na wiosnę zaklepane . Jedno to głównie klony: october glory, ginnala, brandywine, strzepiastokory, fairview flame, japoński aconitifolium i dwie (to chyba są brzoskwinie ozdobne, albo wiśnie)- taoflory red. A drugie zamowienie to 3 szt graba Columnaris nana, wysoko szczepione i 1 szt tulipanowiec Gursztyn.

Myślę jeszcze nad klonem Princeton Gold i jesionem „meczek” .

Klony October glory oraz Ginnala akurat mam i są piękne po przebarwieniu...Podziwiam postępy...nawet jesienią nie odpoczywasz...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Ania111 22:45, 11 lis 2021


Dołączył: 03 wrz 2019
Posty: 4633
Agatorek napisał(a)
Dzisiejsze fotki , najpierw szkodniki .

Tak se leżę


I reszta



Aga - jakie szkodniki ,
Milutkie pluszaczki
i jakie słodziki ,
wszystko można im wybaczyć
____________________
Ania Spelnione marzenie
Agatorek 22:54, 11 lis 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13108
Judith, już mu obiecałam te kilka obiadów, niech ma . Zupa na kilka słoików i jakieś mięso, to nie więcej jak dwie godziny pracy. Myślę, że mogę się poświecić .
Ja jestem taką ostrożną pierdołą . Latem mam tak podrapane i posiniaczone nogi, że wyglądam jakbym się tarzała w berberysach .
Ostatnio się zacięłam nożem w domu, przy krojeniu dyni .

Elisko, już niedługo (za tydzień) zaczynam odpoczywać .

Aniu, masz rację. Nigdy długo się nie gniewam na te szkodniki .
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Milka 08:32, 14 lis 2021


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Należy się odpoczynek, bardzo dużo robiłaś, a efekty wiosną zobaczymy w pełnej krasie.
Venus jak szybko urosłą, prawie wielkości, jak pozostałe. świetne psiaki, tylko to szczotkowanie.
Ja też pierdoła, stale coś mi się przytrafia kończę antybiotyki, bo dopadła mnie bolerioza.
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Roocika 14:31, 14 lis 2021


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Agatorek napisał(a)
Widok z góry (trochę widać)



Niesamowita jesteś

Macham niedzielnie
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
kasiek 18:39, 14 lis 2021


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Ależ masz rozmach
A z drugiej strony pamiętam jaki to był fajny, pełen kreatywności i zapału etap
Powodzenia, super Ci to wychodzi
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Agatorek 20:10, 14 lis 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13108
Haha Irenko, przydałoby im się szczotkowanie, ale tylko Venus to lubi. I trochę Zeus. Brutus i Elza (co widać ) uciekają na widok szczotki, czy takiego grzebyko-nożyka.

Asiu, dziękuję i odmachuję

Kasiu, dzięki . Rozmach musi być, przy takiej przestrzeni .
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies