Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » April podbija las...

Pokaż wątki Pokaż posty

April podbija las...

Helen 21:22, 22 maj 2023


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8293
Jola, czy niezapominajki przy irysach to takie zwykle, najzwyklejsze niezapominajki czy jakieś odmianowe?
____________________
Helen - Hortensjowo
Gruszka_na_w... 22:59, 22 maj 2023


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22019
A u mnie błękitny wielosił zbiesił się po trzech sezonach i zaniknął. W kwietniu w trakcie prac porządkowych w jego okolicy były jakieś siewki, ale skutecznie je powyrywałam. I teraz ani siewek, ani rośliny matecznej. Wyczytałam, że on krótkowieczny.
Tiarellkowe poletko wygląda przecudnie.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Magara 23:23, 22 maj 2023


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6617
Jola, Ty to jak po weekendzie bombę puścisz to nie wiadomo na co patrzeć
Wielosił kupiłam pierwszy raz w tym roku, dwie odmiany Straaaasznie mi się podoba, mam nadzieję, że zostanie ze mną
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
vita 00:13, 23 maj 2023


Dołączył: 03 wrz 2012
Posty: 4057
April napisał(a)
Pierwszy raz zakwitł mi Arcydzięgiel Litwor. Super architektoniczna roślina w moim ulubionym limonkowym kolorze


Już? Ja czekam na kwitnienie trzy lata, uwielbiam arcydzięgle z takich samych powodów
Ile rósł zanim zakwitł?
____________________
Wiktoria Przy ścieżce aktualny Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku... Cardiocrinum giganteum
Agatorek 10:03, 23 maj 2023


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13199
Jola, jestem w szoku, że już masz taką dżunglę. Rośliny rosną Ci expresowo. A to dopiero maj . Zresztą było to widać już wcześniej, jak byłam u Ciebie.

Pięknie ❤️
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Kordina 10:14, 23 maj 2023


Dołączył: 18 wrz 2021
Posty: 4720
Agatorek napisał(a)
Jola, jestem w szoku, że już masz taką dżunglę. Rośliny rosną Ci expresowo. A to dopiero maj . Zresztą było to widać już wcześniej, jak byłam u Ciebie.

Pięknie ❤️

No właśnie, jak tak dalej pójdzie będziemy musiały się złożyć na porządną maczetę dla Joli
____________________
Bożena - Elbląg Grzebiuszka ziemna
anabuko1 13:18, 23 maj 2023


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23540
April napisał(a)


Piwojnik recta




I koniec

Super spojrzęnie na majowy ogród
Rodeo pięknie się zapowiada.
A moje coś chorują
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Martka 14:54, 23 maj 2023


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Piękne weekendowe zdjęcia, arcydzięgiel zachwyca.
April 09:55, 25 maj 2023


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10172
mrokasia napisał(a)


Fakt.
Nic to, taką śliczność upchnę kolanem .


Dobra, to dzielimy po kwitnieniu
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 09:57, 25 maj 2023


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10172
TAR napisał(a)
Mam nasiona, a wczoraj widzialam na czesci lesnej przy jednej brzozie cale poletko przetacznika ożankowego, zabronilam mezowi kosic tego, bo chwastowiska i trawy wykosil, jakos nawet w lesie porzadek sie zrobil a nad bajorkiem cos pieknie na bialo kwitnie i pola konwalii tez zaczynaja. Moze nawet sie wypuszcze nad bajorko jak sobie przypomne haslo do kłodki od furty wyjsciowej


Ale to już musiałabyś wysiewać niezapominajki żeby zakwitły w przyszłym roku.
Ja też muszę moją psią górkę wykosić. Ale mi trochę szkoda bo między chwastami jest masa fajnych roślin
Przypomniałaś sobie hasło?
____________________
April April podbija las Mazowsze
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies