Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka

Pokaż wątki Pokaż posty

Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka

An_na 17:02, 28 maj 2024


Dołączył: 16 lip 2022
Posty: 1934
Piękne krzaczory. Będzie efekt od razu.
Obstawiam, że nie wytrzymasz do jesieni i zamówisz teraz
____________________
Ania**Ania na Żuławach
Juzia 17:36, 28 maj 2024


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 40630
Posadzi... popatrzy... i domówi
Hahaha
____________________
Juśka W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii (Mazury)
Judith 17:39, 28 maj 2024


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 11551
Się nie ma co nabijać
Dwie dychy mniej za sadzonkę z gołym korzeniem mnie motywują do cierpliwości . Ja przecież w sumie 12 potrzebuję .
No ale się nie zarzekam .
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Juzia 17:44, 28 maj 2024


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 40630
Judith napisał(a)
Się nie ma co nabijać
Dwie dychy mniej za sadzonkę z gołym korzeniem mnie motywują do cierpliwości . Ja przecież w sumie 12 potrzebuję .
No ale się nie zarzekam .


No sporo.
Ja bym się pewnie zmotywowała.
Trzy kwitnące krzaki będą, to już coś Może jakoś przeczekasz
____________________
Juśka W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii (Mazury)
TAR 18:46, 28 maj 2024


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 9538
Judith napisał(a)


A mówił małżonek „zamów 6 od razu, żeby już teraz było fajnie”, to ja się uparłam na goły korzeń jesienią


To domawiaj. Bedzie juz ladnie teraz taki mąz to skarb
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Gruszka_na_w... 19:07, 28 maj 2024


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 23167
Też bym domówiła. Piękne okazy z tych róż. Ten sezon przynosi tyle ogrodowych rozczarowań, że trzeba się pokrzepiać w każdy możliwy sposób. Słuchaj się męża i tym razem odpuść pogłębione rozkminki.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Judith 21:13, 28 maj 2024


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 11551
Tarciu, Haniu, się zobaczy . Póki co mam drobną załamkę, bo przekopałam fragment koła pod te róże i piach... A myślałam, ze darń, którą tam przekopałam kilka lat temu i kora, która dorzuciłam, jakoś wzbogaciły glebę... Mus pozyskać ze 3 taczki kompostu z kmpostownika... A może nawet worek kupić...
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Magara 23:38, 28 maj 2024


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 7930
Śledziłam w ciągu dnia dawkowane informacje I tak właśnie myślałam, że teraz 3 a reszta później bo znacząca różnica w cenie, co przy ilości pożądanej daje spory koszt.
Ale pytanie czy jesienią wszystko nie będzie znowu droższe (prąd w górę, woda w górę, płaca minimalna w górę, itp.) i czy się nie okaże, że te z gołym korzeniem będą tylko dychę tańsze na sztuce od tych teraz zamawianych A dycha na sztuce to już nie tak tragiczne koszta, żeby mieć już teraz wszystko posadzone I to takie wypaśne sadzonki

Tak sobie tylko głośno myślę Bo ja do biznesów się nie nadaję
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Judith 23:47, 28 maj 2024


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 11551
Magara napisał(a)
Śledziłam w ciągu dnia dawkowane informacje I tak właśnie myślałam, że teraz 3 a reszta później bo znacząca różnica w cenie, co przy ilości pożądanej daje spory koszt.
Ale pytanie czy jesienią wszystko nie będzie znowu droższe (prąd w górę, woda w górę, płaca minimalna w górę, itp.) i czy się nie okaże, że te z gołym korzeniem będą tylko dychę tańsze na sztuce od tych teraz zamawianych A dycha na sztuce to już nie tak tragiczne koszta, żeby mieć już teraz wszystko posadzone I to takie wypaśne sadzonki

Tak sobie tylko głośno myślę Bo ja do biznesów się nie nadaję

Magaro, jesteś niemożliwa
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
LIDKA 06:43, 29 maj 2024


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 9029
Judith, pod róże skórki banana zbieram. Tne na kawałkini do pudełka do zamrażarki całą zimę.
Kompost masz to zamiast kupować rozejrzyj się za gliną do róż.

Przepiękne sadzonki.
____________________
Lidka , lubuskie gdzieś pod Zieloną Górą Glina i zielsko na Diamentowej
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies