Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka

Pokaż wątki Pokaż posty

Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka

Agatorek 00:58, 12 wrz 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13108
Tak, palisadka robi wrażenie . Nie wyszłoby mi tak równo
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
mrokasia 10:23, 12 wrz 2021


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
Ja zawsze sprzątałam dopiero na wiosnę. Ale zastanawiam się czy czegoś nie zrobić jesienią bo potem na wiosnę nie wiem w co ręce włożyć... Teraz też już zerkam na kępy jeżówek pod brzozami - wypłowiały, straciły kolor, chyba wytnę... Tylko nie do samej ziemi, wytnę same łodygi z kwiatami.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Juzia 10:26, 12 wrz 2021


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38590
mrokasia napisał(a)
Ja zawsze sprzątałam dopiero na wiosnę. Ale zastanawiam się czy czegoś nie zrobić jesienią bo potem na wiosnę nie wiem w co ręce włożyć... Teraz też już zerkam na kępy jeżówek pod brzozami - wypłowiały, straciły kolor, chyba wytnę... Tylko nie do samej ziemi, wytnę same łodygi z kwiatami.


Też tak robię żeby mi się nie wysiewały.
Odmianowe zostawiam całe.
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
mrokasia 10:29, 12 wrz 2021


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
Juzia napisał(a)


Też tak robię żeby mi się nie wysiewały.
Odmianowe zostawiam całe.


Te moje to właśnie odmianowe .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Rojodziejowa 11:08, 12 wrz 2021


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8414
Takie przekwitnięte łebki wyglądają też ładnie Ja na razie obcinam, ale one z tego roku i chce żeby się jeszcze porozrastały przed zimą „zielonym”.

Palisadka super.

Ja wczoraj nic nie zrobiłam (wciągnęły mnie przygotowania do 80tki taty), może coś dziś skubnę bo mam wyrzuty i jeszcze jak widzę jak u Was robota idzie do przodu to już w ogóle!
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
Judith 11:16, 12 wrz 2021


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9910
Rojodziejowa napisał(a)
Takie przekwitnięte łebki wyglądają też ładnie Ja na razie obcinam, ale one z tego roku i chce żeby się jeszcze porozrastały przed zimą „zielonym”.

Palisadka super.

Ja wczoraj nic nie zrobiłam (wciągnęły mnie przygotowania do 80tki taty), może coś dziś skubnę bo mam wyrzuty i jeszcze jak widzę jak u Was robota idzie do przodu to już w ogóle!

Pamietam 90 urodziny mojego dziadka i torcik, na którym zamiast stosownej liczby świeczek była dekoracja z 90 borówek .
Duża imprezka sie szykuje?
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Rojodziejowa 11:50, 12 wrz 2021


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8414
No z tyloma świeczkami to ciężko, dałam po prostu swieczki w kształcie cyfr bo to zrobić najłatwiej . Już po imprezce. Sami swoi: tylko rodzice, ja i moja siostra z rodzinami, więc 12 osób. Roboty ogólnie niewiele, ja tylko tort robiłam, a chwilę się z tym zazwyczaj cyrtolę, żeby było równo i ładnie
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
Martka 19:19, 12 wrz 2021


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Palisadka zyskała towarzystwo płyt… robi się coraz bardziej ciekawie
Mary 21:51, 12 wrz 2021


Dołączył: 27 mar 2015
Posty: 3506
Agatorek napisał(a)
Zostawiam tylko trawy i hortensje do wiosny. Chociaż kusi mnie ściąć jedne hortensje już jesienią/zimą (jedną odmianę, whitelight, strasznie się pokłada), ale chyba nie będę aż tak eksperymentować.

Jesienią wycinam cienkie i pokładające się pędy hortensji. A grube skracam wiosną.
____________________
Marysia - Ogród bez roweru
Agatorek 21:26, 13 wrz 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13108
Mary napisał(a)

Jesienią wycinam cienkie i pokładające się pędy hortensji. A grube skracam wiosną.


Chyba zrobię tak samo .
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies