Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka

Pokaż wątki Pokaż posty

Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka

Judith 11:09, 26 maj 2022


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9903
DariaB napisał(a)
Serio nie wiesz jak pachną konwalie? To jeden z najpiękniejszych zapachów jakie znam Mi zawsze konwalie będą kojarzyć się z moją babcią, miała ich całe łany w przyblokowym ogródku i zawsze na dzień mamy kwitły i często moja mama dostawała je ode mnie i siostry na dzień matki. U mnie konwalie mają pojedyncze listki, jeszcze nie kwitną. A i trzeba pamiętać, że konwalie są trujące. Ładne rodki, mój też startuje, ale widzę, że muszę go przesadzić, już nawet chyba wiem gdzie

Serio serio .
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Kordina 11:58, 26 maj 2022


Dołączył: 18 wrz 2021
Posty: 4720
A ja po mojej grypiozie straciłam węch, ja - węchowiec z wyższej półki, no nie wiem jak przeżyję tą wiosnę bez zapachu bzu, konwalii...
____________________
Bożena - Elbląg Grzebiuszka ziemna
Judith 12:15, 26 maj 2022


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9903
Kordina napisał(a)
A ja po mojej grypiozie straciłam węch, ja - węchowiec z wyższej półki, no nie wiem jak przeżyję tą wiosnę bez zapachu bzu, konwalii...

Nie wiem czy mówiąc "grypioza" masz na myśli covid, jeśli tak to wesoło nie jest: mąż chorował na covid w listopadzie, a problemy z węchem ma do dzisiaj...
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
MartaCho 12:53, 26 maj 2022

Dołączył: 28 sie 2017
Posty: 2168
Oj tak, potwierdzam, że to się może ciągnąć- ja chorowałam roku temu w styczniu, a nie poczułam w zeszłym roku, jak cudownie pachną truskawki To było straszne Koło sierpnia/ września zaczął mi wracać węch...
____________________
Marta Ogród zacząć czas
Wiolka5_7 13:09, 26 maj 2022


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20473
Mój od ponad roku ma problemy z węchem po tym dziadostwie
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Judith 13:57, 27 maj 2022


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9903
Bardzo soczyście zrobiło się w ogrodzie po deszczu



____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Alija 14:07, 27 maj 2022


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8724
Pięknie, zielono, majowo, miejsce na ognisko bardzo mi się podoba.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
olciamanolcia 14:38, 27 maj 2022


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 7018
Kiedyś pisałaś mi o Twoich piwoniach , ze będziesz miała bardzo mało kwiatów ze względu na to , że ich nie podlewalaś . Dziś w miesięczniku Mam Ogród przeczytałam ze trzeba je właśnie teraz mocno i często nawozić i podlewać to wykształca im się piękne kwiaty . Najlepiej nawozem do róż bądź uniwersalnym.
Moje trzy krzaczki maja piękne duże pączki ale jeden ma takie mikro i mam obawy , że się do końca nie wykształcą Dziś nawóz pójdzie w ruch
____________________
Justyna Ogród prawie wymarzony**Wizytówka
Kordina 15:00, 27 maj 2022


Dołączył: 18 wrz 2021
Posty: 4720
Bujność nad bujnościami to chyba wszyscy ogrodowiczanie kochają i oczekują
U Ciebie jak zawsze perfekcyjnie, bardzo podobają mi się wyznaczone miejsca a szczególnie na ognisko. To jest zaleta większych ogrodów, ze można tak fajnie podzielić przestrzeń, tyle, wiąże się to z większą ilością pracy, ale coś za coś
Miłych spotkań i fajnych rozmów przy ognisku
____________________
Bożena - Elbląg Grzebiuszka ziemna
Judith 15:24, 27 maj 2022


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9903
olciamanolcia napisał(a)
Kiedyś pisałaś mi o Twoich piwoniach , ze będziesz miała bardzo mało kwiatów ze względu na to , że ich nie podlewalaś . Dziś w miesięczniku Mam Ogród przeczytałam ze trzeba je właśnie teraz mocno i często nawozić i podlewać to wykształca im się piękne kwiaty . Najlepiej nawozem do róż bądź uniwersalnym.
Moje trzy krzaczki maja piękne duże pączki ale jeden ma takie mikro i mam obawy , że się do końca nie wykształcą Dziś nawóz pójdzie w ruch

No to dzisiaj zasilam! Obawiam się jednak, że to juz za późno, bo te małe pączki takie nieco podsuszone są... Ale sypnąć nawozu nie zaszkodzi . Dziękuje za info .
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies