Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka

Pokaż wątki Pokaż posty

Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka

Gruszka_na_w... 22:15, 25 maj 2022


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21650
Rojodziejowa napisał(a)


Na Polyversum też się uodparniają?

To środek biologiczny (z żywym organizmem- grzybem), a nie chemiczny.
W ulotce producent pisze, aby nie stosować go zamiennie z grzybobójczymi środkami chemicznymi, które pewnie by ten pożyteczny organizm zabiły.
ulotka
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Judith 09:08, 26 maj 2022


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9599
Konwalie i nowy szpaler miskantowy

____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Judith 09:09, 26 maj 2022


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9599
Rodki u mnie dopiero zaczynają

____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Wiaan 09:29, 26 maj 2022


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 4962
Judith napisał(a)
Konwalie i nowy szpaler miskantowy



Nowy szpaler mega nowoczesny i ten Twój kancik, ula la Konwalie muszą pięknie pachnieć...
Rodki moje kolory, może kiedyś sobie posadzę
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
MartaCho 09:42, 26 maj 2022

Dołączył: 28 sie 2017
Posty: 2093
Szpaler miskantowy będzie lada chwila super! Ale widzę też w tle bardzo ładne i szczelne ogrodzenie! Ciekawa jestem, czy moje konwalie jeszcze kwitną... muszę koniecznie sprawdzić
____________________
Marta Ogród zacząć czas
Judith 10:08, 26 maj 2022


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9599
MartaCho napisał(a)
Szpaler miskantowy będzie lada chwila super! Ale widzę też w tle bardzo ładne i szczelne ogrodzenie! Ciekawa jestem, czy moje konwalie jeszcze kwitną... muszę koniecznie sprawdzić

Miskanty zdemolowane przy dzieleniu faktycznie pięknie się przyjęły i rosną jak głupie .
Ogrodzenie to drewniane panele zamontowane przed siatką.
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Judith 10:10, 26 maj 2022


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9599
Wiaan napisał(a)


Nowy szpaler mega nowoczesny i ten Twój kancik, ula la Konwalie muszą pięknie pachnieć...
Rodki moje kolory, może kiedyś sobie posadzę

Dałas mi do myślenia z zapachem konwalii... Pojęcia nie mam czy pachną . Rosną w pobliżu bzu, zatem unosi się w powietrzu przyjemny zapach, ale jak pachną konwalie? No nie wiem . Przy następnym wyjściu do ogrodu sprawdzę .
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
DariaB 10:14, 26 maj 2022


Dołączył: 31 gru 2021
Posty: 2890
Serio nie wiesz jak pachną konwalie? To jeden z najpiękniejszych zapachów jakie znam Mi zawsze konwalie będą kojarzyć się z moją babcią, miała ich całe łany w przyblokowym ogródku i zawsze na dzień mamy kwitły i często moja mama dostawała je ode mnie i siostry na dzień matki. U mnie konwalie mają pojedyncze listki, jeszcze nie kwitną. A i trzeba pamiętać, że konwalie są trujące. Ładne rodki, mój też startuje, ale widzę, że muszę go przesadzić, już nawet chyba wiem gdzie
____________________
Daria Wielkie marzenie w małej przestrzeni
Wiaan 10:37, 26 maj 2022


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 4962
Zawsze kupuję konwalie do wazonu, dzisiaj mamie muszę sprawić wielki bukiet bo je uwielbia
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Judith 11:09, 26 maj 2022


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9599
Wiaan napisał(a)
Zawsze kupuję konwalie do wazonu, dzisiaj mamie muszę sprawić wielki bukiet bo je uwielbia

Ja mamie wysłałam zdjęcie konwalii .
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies