Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka

Pokaż wątki Pokaż posty

Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka

Gruszka_na_w... 18:40, 29 lis 2022


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21904
Judith napisał(a)

Dziękuję, Lidka ❤️
Faktycznie, udało mi się to zdjęcie acz przyznam, ze wyszło mi takie piękne zupełnie przypadkowo .


Zapowiadają dostawę następnej porcji śniegu. Jest szansa na kolejne magiczne ujęcia. To cytowane rzeczywiście ma w sobie to "coś".
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Judith 07:16, 30 lis 2022


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9903
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)


Zapowiadają dostawę następnej porcji śniegu. Jest szansa na kolejne magiczne ujęcia. To cytowane rzeczywiście ma w sobie to "coś".

❤️
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Judith 18:18, 02 gru 2022


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9903
Rozchodniki wypuściły kapuski
Czy to normalne? Nie potrafię sobie przypomnieć, jak było w poprzednich latach…
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Kordina 19:09, 02 gru 2022


Dołączył: 18 wrz 2021
Posty: 4692
Normalne, moje też mają
____________________
Bożena - Elbląg Grzebiuszka ziemna
LIDKA 23:20, 02 gru 2022


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 6884
Moje też. Biale już wyciełam bo byly paskudne.
Różowe wiosną bedę rozmnażać.
____________________
Lidka , lubuskie gdzieś pod Zieloną Górą Glina i zielsko na Diamentowej
Helen 06:06, 03 gru 2022


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8268
Uważam, że te małe kapustki to taka ogromna nadzieja na wiosnę, lubię takie drobiazgi
____________________
Helen - Hortensjowo
Kordina 17:32, 03 gru 2022


Dołączył: 18 wrz 2021
Posty: 4692
Helen napisał(a)
Uważam, że te małe kapustki to taka ogromna nadzieja na wiosnę, lubię takie drobiazgi


Jak ładnie to ujęłaś Helenko chyba każda z nas obserwuje swoje roślinki i jest to coś co daje dużo przyjemności, np patrzę na pączki magnolii, małe kiełki cebulowych, ktoś napisał, że tulipanki już tupią pod ziemią
____________________
Bożena - Elbląg Grzebiuszka ziemna
Helen 08:09, 04 gru 2022


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8268
Kordina napisał(a)


Jak ładnie to ujęłaś Helenko chyba każda z nas obserwuje swoje roślinki i jest to coś co daje dużo przyjemności, np patrzę na pączki magnolii, małe kiełki cebulowych, ktoś napisał, że tulipanki już tupią pod ziemią

Dobrze, że mamy nadzieję na kolejną piękną wiosnę W te ponure, krótkie dni, to chyba jedyna rzecz, która naprawdę cieszy
No, może jeszcze światełka świąteczne i radość dzieci przed Świętami
____________________
Helen - Hortensjowo
Judith 14:49, 05 gru 2022


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9903
Mam krecie kopce po dwóch stronach krzewu hortensji wrrrr! Zatem niemal na pewno korzenie wiszą w powietrzu wrrrr!
Co robić??
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Martka 15:04, 05 gru 2022


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Hortensje mają podobno rozległe korzenie, więc nie odejdą z dnia na dzień. Ja bym tam wrzuciła coś śmierdzącego, aby opuścił korytarz. I wepchała ziemię do środka. Czosnek. Kawałek śledzia. Chusteczka nawilżona benzyną ekstrakcyjną u mnie w trawniku kiedyś zadziała, ale nie wiem, czy nie zaszkodzi korzeniom hortensji.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies