Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka

Pokaż wątki Pokaż posty

Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka

Magleska 03:06, 04 kwi 2024


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18741
Bardzo fajny pomysł z przemalowaniem

A ŚŚ-ka ma potencjał -daj jej szansę z tą wielopniowością -ja po jednym sezonie już musiałam odrosty wycinać

w ogrodzie wycacane -ślicznie masz
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Makao 07:04, 04 kwi 2024


Dołączył: 13 lut 2023
Posty: 4363
Rozbawiłaś mnie swoim opisem wielopniowości nowej śś. Wiem, nie ma tu nic do śmiechu bo to może wkurzyć i się nie dziwię ale jednak opisałaś to w nerwach bardzo zabawnie
____________________
Ania - Zapraszam do wątku Anna i Ogród - moja droga do ideału + będzie się tworzyć Wizytówka - Anna i Ogród
mrokasia 08:20, 04 kwi 2024


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18141
ŚŚ zaraz puści odrosty, jeszcze będziesz wycinać . Ale rozczarowanie rozumiem w pełni. Dlatego nie zamawiam drzew ani dużych krzewów online.
Misa wygląda świetnie! Miałam swojej już nie instalować ale mnie zainspirowałaś i postawię ją w miejscu po padniętych jeżówkach na nowej rabacie. Będziesz mieć w swojej np. pistie czy zostawisz samą wodę?
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Judith 10:59, 04 kwi 2024


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 10080
Magleska napisał(a)
Bardzo fajny pomysł z przemalowaniem

A ŚŚ-ka ma potencjał -daj jej szansę z tą wielopniowością -ja po jednym sezonie już musiałam odrosty wycinać

w ogrodzie wycacane -ślicznie masz

Tak sobie myślę, ze może decyzja podjęta poza mną okaże się lepsza... Albowiem rzeczona ŚŚ rośnie w miejscu, w którym jej zbytnie rozkrzewienie mogłoby być w przyszłości problemem. Zatem niech rośnie, będę obserwować, jakie rozwiązanie będzie tu najlepsze. A może wręcz zwykłe jednopniowe drzewko? Nikt takiej nie ma
Dziękuje za dobre słowo o ogrodzie i misie :-*
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Judith 11:02, 04 kwi 2024


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 10080
Makao napisał(a)
Rozbawiłaś mnie swoim opisem wielopniowości nowej śś. Wiem, nie ma tu nic do śmiechu bo to może wkurzyć i się nie dziwię ale jednak opisałaś to w nerwach bardzo zabawnie

No właśnie bardzo się nie wkurzyłam, bo wczoraj wkurz zużyłam na inny temat . Ale - jak napisałam Maglesce wyżej - nie ma tego złego. Może pójdę w odmiennym od ogrodowiskowych trendow kierunku . Jestem otwarta na to, co rzeczona ŚŚ-ka mi zaproponuje .
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Judith 11:05, 04 kwi 2024


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 10080
mrokasia napisał(a)
ŚŚ zaraz puści odrosty, jeszcze będziesz wycinać . Ale rozczarowanie rozumiem w pełni. Dlatego nie zamawiam drzew ani dużych krzewów online.
Misa wygląda świetnie! Miałam swojej już nie instalować ale mnie zainspirowałaś i postawię ją w miejscu po padniętych jeżówkach na nowej rabacie. Będziesz mieć w swojej np. pistie czy zostawisz samą wodę?

To sprawdzona szkółka (sprawdzona przeze mnie, a wcześniej polecana), zatem poszłam w to, jak dzik w żołędzie. No nic, może dzięki temu będzie nowatorsko .
Super myśl z Twoja misą! Mniejszy żal po stracie parasolek będzie .
Nie myślałam o roślinach do misy, ale się nie zamykam. Póki co podziwiam efekt lustra .
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
mrokasia 11:12, 04 kwi 2024


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18141
Judith napisał(a)

To sprawdzona szkółka (sprawdzona przeze mnie, a wcześniej polecana), zatem poszłam w to, jak dzik w żołędzie. No nic, może dzięki temu będzie nowatorsko .
Super myśl z Twoja misą! Mniejszy żal po stracie parasolek będzie .
Nie myślałam o roślinach do misy, ale się nie zamykam. Póki co podziwiam efekt lustra .


Ekhm, ja mam dwie ŚŚ i jedna z nich ma dwa pnie

No właśnie ten efekt lustra mnie zachwycił! Muszę moją wyszorować . Twoja po malowaniu ma połysk? Bo moja jest matowa.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Judith 11:16, 04 kwi 2024


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 10080

Kasia, malowałam farbą półmatową i taki właśnie jest efekt - nie matowa i nie błyszcząca .
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
April 11:17, 04 kwi 2024


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10310
Ja bym się tak świdośliwą bardzo nie przejmowała, jeszcze się okaże że będziesz miała najciekawszy kształt drzewka
Moja śś trzeci rok i odrostów nie utworzyła. Nie wiem, mam czuć się rozczarowana?

Fajny pomysł z malowaniem misy. Jestem ciekawa jak długo się będzie utrzymywać farba. Pomyślałam by moje "cortenowe" pociągnąć lakierem. Ale na razie mam jak Tarcia "suche miski".
____________________
April April podbija las Mazowsze
Kontonaogrod 11:20, 04 kwi 2024

Dołączył: 17 cze 2023
Posty: 1935
Bardzo ładna ta lustrzana czarna misa. Świdośliwa odrośnie. Nie martw się
____________________
Anna https://www.ogrodowisko.pl/watek/11774-nowa-dzialka-nowe-wyzwania-nowi-my
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies