Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z koroną w tle

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z koroną w tle

Annna12 23:28, 29 cze 2021


Dołączył: 05 wrz 2019
Posty: 276
Turzycowe czuprynki The Beatles wreszcie nabierają odpowiedniej masy...
____________________
Ogród z koroną w tle...
Judith 23:41, 29 cze 2021


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9922
Beatlesy fajne są!
Ale szoł skradły klapencje! Mega!
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Annna12 23:47, 29 cze 2021


Dołączył: 05 wrz 2019
Posty: 276
Judith napisał(a)
Beatlesy fajne są!
Ale szoł skradły klapencje! Mega!


hahaha no całe 33 pln szaleństwa...))
____________________
Ogród z koroną w tle...
Martka 06:49, 30 cze 2021


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Czuprynki do pogłaskania uwielbiam tę trawę, szkoda że słabo zimują w moich rejonach, miałam szaleńczą wizję jednej rabaty z ich udziałem i prysła, jak się dowiedziałam
Annna12 08:48, 30 cze 2021


Dołączył: 05 wrz 2019
Posty: 276
Martka napisał(a)
Czuprynki do pogłaskania uwielbiam tę trawę, szkoda że słabo zimują w moich rejonach, miałam szaleńczą wizję jednej rabaty z ich udziałem i prysła, jak się dowiedziałam


Słabo zimuje? hmm... mieszkam w woj. śląskim. Tej zimy było zimno, u mnie były dni po -20 stopni... i nic jej nie jest... zero...
____________________
Ogród z koroną w tle...
Annna12 12:42, 30 cze 2021


Dołączył: 05 wrz 2019
Posty: 276
Moja metoda na zdrową i piękną lawendę - zblendowane skorupki jajka

____________________
Ogród z koroną w tle...
Martka 12:49, 30 cze 2021


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Annna12 napisał(a)


Słabo zimuje? hmm... mieszkam w woj. śląskim. Tej zimy było zimno, u mnie były dni po -20 stopni... i nic jej nie jest... zero...


Śląskie jest zasadniczo cieplejsze od Mazowieckiego. Poza tym kwestia gliny, która jest u mnie, robi swoje. Opieram się na opiniach kilku osób z forum, które miały takie doświadczenia. Super, że Tobie się udało, ale ja nie chcę ryzykować. Wycofuję się z carexów.

Edit: patent na lawendę świetny, a efekty spektakularne
Jagodaa 15:35, 30 cze 2021


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
Muszę ten patent wypróbować, bo ostatnio mam problemy ze zdrowiem lawendy. Wcześniej super rosła i kwitła, tylko przycinałam. A teraz schnie, liście brzydkie, jakby zamiera częściowo. Kupiłam tez preparat z naturalnym grzybem, który żywi się grzybami chorobotwórczymi. Zobaczymy. Nie chce ładować więcej chemii do ogródka, niż to co nam spada z powietrza, a tym bardziej tam, gdzie krążą pszczoły.
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
Alija 19:10, 30 cze 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8756
Annna12 napisał(a)
Turzycowe czuprynki The Beatles wreszcie nabierają odpowiedniej masy...


Czuprynki super, klapeczki też.
Grad miałaś niezły, nikomu nie życzę.
Pozdrawiam.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Annna12 22:57, 04 lip 2021


Dołączył: 05 wrz 2019
Posty: 276
Jagodaa napisał(a)
Muszę ten patent wypróbować, bo ostatnio mam problemy ze zdrowiem lawendy. Wcześniej super rosła i kwitła, tylko przycinałam. A teraz schnie, liście brzydkie, jakby zamiera częściowo. Kupiłam tez preparat z naturalnym grzybem, który żywi się grzybami chorobotwórczymi. Zobaczymy. Nie chce ładować więcej chemii do ogródka, niż to co nam spada z powietrza, a tym bardziej tam, gdzie krążą pszczoły.


Polecam Ci bardzo....Podlewam co jaki czas tymi skorupkami i są zachwycające. Rosną jak szalone
____________________
Ogród z koroną w tle...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies