Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Trawiasto liściasty bez thui

Pokaż wątki Pokaż posty

Trawiasto liściasty bez thui

Fleszu 12:08, 16 cze 2022


Dołączył: 22 maj 2021
Posty: 418

____________________
Flesz trawiasto-lisciasty-bez-thui
Fleszu 12:35, 16 cze 2022


Dołączył: 22 maj 2021
Posty: 418
____________________
Flesz trawiasto-lisciasty-bez-thui
Agania 13:17, 16 cze 2022


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Witaj Darku,
Piękny dom i ogród, widać Twoją pracowitość i profesjonalne podejście do projektowania.
Efekty Wow
Czy pracujesz zawodowo w Autocadzie?

Super masz małych pomocników, mały domek, akwarium podziwiam, ja już mam 3 małe wnuczki.
Chcemy basen postawić, poszukuję właśnie kontaktu do takiej firmy brukarsko ogrodowej właśnie?

Też kocham buki, klony i wiele drzew już straciłam, u mnie też glina i wysoki poziom wód gruntowych, ale dajemy radę

W moim ogrodzie nie stosuję chemii i ogród bardzo dobrze sobie radzi, polecam również Toszkowe
elaboraty, warto nie skorzystać

Pozdrawiam z południa Krakowa
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Fleszu 13:30, 16 cze 2022


Dołączył: 22 maj 2021
Posty: 418
Agania napisał(a)
Witaj Darku,
Piękny dom i ogród, widać Twoją pracowitość i profesjonalne podejście do projektowania.
Efekty Wow
Czy pracujesz zawodowo w Autocadzie?

Super masz małych pomocników, mały domek, akwarium podziwiam, ja już mam 3 małe wnuczki.
Chcemy basen postawić, poszukuję właśnie kontaktu do takiej firmy brukarsko ogrodowej właśnie?

Też kocham buki, klony i wiele drzew już straciłam, u mnie też glina i wysoki poziom wód gruntowych, ale dajemy radę

W moim ogrodzie nie stosuję chemii i ogród bardzo dobrze sobie radzi, polecam również Toszkowe
elaboraty, warto nie skorzystać

Pozdrawiam z południa Krakowa


Cześć, dziękuję za miłe słowa

Zajrzałem na szybko do Ciebie, ale widzę już po kilku zdjęciach jak masz pięknie, więc muszę więcej czasu znaleźć na oglądanie i czytanie

Studiowałem geodezję więc stąd znajomość autocada. Teraz zajmuję się finansami ale podstawy autocada zostały

Co do drzew właśnie zauważyłem że wypada kolejny iglak, jałowiec w skalniaku. Jeszcze żyje ale w 80% suchy. Raczej nie usechł bo ma nawadnianie kropelkowe, więc albo jakaś choroba albo glina.

Firma która nam robiła bruki i trawnik chyba basenami się nie zajmuję ale jak chcesz mogę dać Ci namiary na priv jeżeli chodzi tylko o prace ziemne
____________________
Flesz trawiasto-lisciasty-bez-thui
Agania 14:31, 16 cze 2022


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Tak chodzi głównie o wylewkę pod okrągły basen, jak możesz to poproszę o kontakt

Jałowce przenoszą choroby grzybowe, ja wszystkie, prawie wszystkich jałowców się pozbyłam, ogólnie nie polecam.
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Fleszu 17:31, 16 cze 2022


Dołączył: 22 maj 2021
Posty: 418
Przeszła właśnie potężna nawałnica z gradem i silnym wiatrem.

Studnia którą wczoraj wypompowałem do zera, teraz jest pełna. 1250 l w 20 minut z połowy dachu czyli około 90m2.

14 l/m2. W 20 minut spadło z nieba więcej wody niż w całym marcu i kwietniu razem!!




ten stolik jest na środku altany, ponad 2 m od krawędzi dachu. cały mokry. deszcz padał poziomo.
____________________
Flesz trawiasto-lisciasty-bez-thui
Judith 17:36, 16 cze 2022


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9903
Fleszu napisał(a)
Witam kolejną ogrodowiczkę. Często widuję Cię tu w róznych wątkach. Miło, że zaglądasz ją u Ciebie też bywam cichaczem

Czyli ja u Ciebie cichaczem i Ty u mnie cichaczem . Poza pytaniem o werbeny .
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Fleszu 23:27, 24 cze 2022


Dołączył: 22 maj 2021
Posty: 418
Parę skalniakowych widoczków. Lawendowa kulminacja.
____________________
Flesz trawiasto-lisciasty-bez-thui
Fleszu 23:59, 24 cze 2022


Dołączył: 22 maj 2021
Posty: 418
That's Jazz szaleje.

Na zakończenie roku szkolnego takie bukiety poszly dla Pań


Parę dyszek zostało w kieszeni
____________________
Flesz trawiasto-lisciasty-bez-thui
Fleszu 00:06, 25 cze 2022


Dołączył: 22 maj 2021
Posty: 418
Nadchodzi czas hortensji.


Polubiłem ściółkowanie skoszoną trawą. Nie wygląda to najgorzej a same korzyści. Trzyma wilhoć, chwasty tak nie wychodzą a jak już się przebiją to łatwiej usunąć. No i darmowy nawóz gdy się przekompostuje.

Wie ktoś jak się zwie ta roślina po prawej na drugim zdjęciu? Szybko rośnie, ładnie kwitnie i startuje już pod koniec marca.
____________________
Flesz trawiasto-lisciasty-bez-thui
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies