Będzie dobrze, tak jak dziewczyny napisały. Powoli, małymi krokami i się uda

Wszyscy tu, mocno zaciskamy kciuki

Tak trochę trudno to napisać, co chciałoby się powiedzieć, może tak porostu, będzie dobrze,
____________________
Basiek ***
Ogród Basi i Romka( Pomorskie, okolice Chojnic)***
Wizytówka