No bajecznie ta kolorowa wiosna wygląda.
Tulipanowe kolorowe szaleństwo zachwyca.
Fajnie pogrupowalas kolorami pierwiosnki. Jak mi się rozrosną vtez tam zrobię.
Drzewek nie wyrzucam. Nie wiem czy odbija. Bardzo mi szkoda grujecznika.
Dziękuję za tyle miłych słów. U mnie od lat jest bardzo gęsto, masz rację na rabaty nie da się wejść, żeby czegoś nie zdeptać. Zrobiłam kolejne 3 albo 4 swetry i na drutach mam teraz długi sweter , taki sporo za kolana. Jeszcze trochę zejdzie zanim go skończę. Pierwiosnki uwielbiam, za ich wczesne kwitnienie i za kolor na rabatkach.
Miło mi, że zaglądasz
Przez 10 lat sporo tam się zmieniło, zamek dostał dach , połatane dziury przez które biegałam z innymi dziećmi
Taki zakopany pojemnik na deszczówkę to świetna sprawa, deszcz był i u mnie, ale ten mój piach szybko schnie i już mam suszę. Ja nawet węża ogrodniczego nie sprzątam, tylko go przenoszę w inną część ogrodu. Dziękuję za miłe słowa i ślę pozdrowienia