Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W moim małym ogródeczku II

W moim małym ogródeczku II

Joku 20:24, 24 kwi 2026


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 14181
No właśnie, pamiętam że pisałaś o 24-25.04.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
anabuko1 18:21, 29 kwi 2026


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24699
Dorota321 napisał(a)
Aniu co rok kupuję reklamówkę cebul w Bied...., a nornice tylko czekają na nową dostawę. Na szczęście w tym roku chyba ich jest mniej, bo nawet trutka w słoiczkach leży.
Żal roślin, które ucierpiały, ale nie wywalaj ich za wcześnie, one mogą później wystartować.





No bajecznie ta kolorowa wiosna wygląda.
Tulipanowe kolorowe szaleństwo zachwyca.
Fajnie pogrupowalas kolorami pierwiosnki. Jak mi się rozrosną vtez tam zrobię.
Drzewek nie wyrzucam. Nie wiem czy odbija. Bardzo mi szkoda grujecznika.

____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Wafel 22:45, 29 kwi 2026


Dołączył: 25 cze 2023
Posty: 4294
Wiosna u ciebie to bogactwo kolorów i odmian, no i sweterków Na zdjęciach bije od ciebie bardzo pozytywna energia, wszystkiego dobrego!
____________________
Asia-Wafel Moje małe, zielone miejsce na ziemi
sylwia_slomc... 10:44, 30 kwi 2026


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89774
Niesamowite połączenie pierwiosnków z tulipanami
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
mirkaka 13:10, 30 kwi 2026


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 11953
Masz chyba najbardziej kolorowy ogród na O
Mam nadzieję że wszystko poszło dobrze, wracaj do zdrowia,
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
Gosialuk 08:54, 01 maj 2026


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 6671
Też zaglądam i czekam na wieści.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
Dorota321 11:51, 02 maj 2026


Dołączył: 28 wrz 2021
Posty: 1365
Gosialuk napisał(a)
Byłam w Szydłowie, urokliwe średniowieczne miasteczko.
Dzięki za podpowiedź na ukorzeniacz. Z chęcią wypróbuję. Materiały mam na miejscu.
Cieszę się, że przyda Ci się ta informacja. Ja już popodlewałam patyczki z hortensji. Muszę jeszcze powtórzyć eksperyment z clematisem.


____________________
W moim małym ogródeczku cz. II ***W moim małym ogródeczku cz.I
MagdaLenka 11:56, 02 maj 2026


Dołączył: 30 mar 2023
Posty: 2280
Dorotko! Jak dobrze, że jesteś. Jak się czujesz?
____________________
MagdaLenka Kraina spełnionych marzeń
Dorota321 12:00, 02 maj 2026


Dołączył: 28 wrz 2021
Posty: 1365
Ewa777 napisał(a)
Rabaty wiosenne masz na bogato. Tam nie da się wejść
U Ciebie już pełnia kwitnienia tulipanów, ja na swoje jeszcze czekam.
I jak co roku zachwycam się u Ciebie obrzeżami z pierwiosnków - cudowny widok.
Ślicznie wyglądasz. I prezentujesz się w sweterku własnej robótki.
Trzymam kciuki, Dorotko i mocno przytulam
Dziękuję za tyle miłych słów. U mnie od lat jest bardzo gęsto, masz rację na rabaty nie da się wejść, żeby czegoś nie zdeptać. Zrobiłam kolejne 3 albo 4 swetry i na drutach mam teraz długi sweter , taki sporo za kolana. Jeszcze trochę zejdzie zanim go skończę. Pierwiosnki uwielbiam, za ich wczesne kwitnienie i za kolor na rabatkach.
Miło mi, że zaglądasz




____________________
W moim małym ogródeczku cz. II ***W moim małym ogródeczku cz.I
Dorota321 12:50, 02 maj 2026


Dołączył: 28 wrz 2021
Posty: 1365
Alija napisał(a)
Dorotko, nad stawem nie podlewałam, bo tam jeszcze jest wilgoć, podlewałam różaneczniki przed domem, bo tu już strasznie sucho. Mam tu zakopany 1000-litrowy pojemnik na deszczówkę i z niej korzystam do podlewania. A dziś od rana pada, więc wszystko podane bez wysiłku.
Bardzo kolorowo masz na wiosennych rabatkach, pięknie.
Pięknie wyglądasz. W Szydłowie byłam ponad 10 lat temu, jeszcze z moimi rodzicami i z mężem, bardzo ciekawe, urokliwe miejsce.
Przez 10 lat sporo tam się zmieniło, zamek dostał dach , połatane dziury przez które biegałam z innymi dziećmi
Taki zakopany pojemnik na deszczówkę to świetna sprawa, deszcz był i u mnie, ale ten mój piach szybko schnie i już mam suszę. Ja nawet węża ogrodniczego nie sprzątam, tylko go przenoszę w inną część ogrodu. Dziękuję za miłe słowa i ślę pozdrowienia


____________________
W moim małym ogródeczku cz. II ***W moim małym ogródeczku cz.I
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies