Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wielkie marzenie w małej przestrzeni.

Pokaż wątki Pokaż posty

Wielkie marzenie w małej przestrzeni.

DariaB 10:18, 03 cze 2022


Dołączył: 31 gru 2021
Posty: 3061
ewsyg napisał(a)

Ewo dziękuję raz jeszcze gaury nadal szukam, może wpadnę w weekend do szkółki. Pani w szkółce mówiła, że gaura się często pojawia z roślinami balkonowymi.
____________________
Daria Wielkie marzenie w małej przestrzeni
DariaB 10:46, 03 cze 2022


Dołączył: 31 gru 2021
Posty: 3061
Skosiłam wczoraj nowy trawniczek, wygląda na to, że się przyjął po skoszeniu też całkiem ładnie wygląda nie podlewam go już codziennie.

Powojniczek zaczyna kwitnąć, to jego pierwszy raz już mi się podobają jego kwiatki.

I połączenie piwonii, kosaćca i przywrotnika, podoba się! tylko wszystko za blisko siebie posadzone ale to w części ogrodu, która czeka na przeróbki więc to się skoryguje.

____________________
Daria Wielkie marzenie w małej przestrzeni
ewsyg 22:02, 03 cze 2022


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Ale piękny ten powojnik. A u mnie nie chcą rosnąć.
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
Judith 22:17, 04 cze 2022


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9972
Jak tam Caradonny? Jesteś zadowolona? Ja z moich owszem, zobaczymy jak bedą rosły.
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
DariaB 09:52, 06 cze 2022


Dołączył: 31 gru 2021
Posty: 3061
Judith napisał(a)
Jak tam Caradonny? Jesteś zadowolona? Ja z moich owszem, zobaczymy jak bedą rosły.

Tak sadzonki są całkiem w porządku. Muszę się zabrać za sadzenie bo czas ucieka, a rabata nie gotowa tylko znowu mam w miejscu rabaty 2 kubiki kompostu
____________________
Daria Wielkie marzenie w małej przestrzeni
DariaB 09:55, 06 cze 2022


Dołączył: 31 gru 2021
Posty: 3061
ewsyg napisał(a)
Ale piękny ten powojnik. A u mnie nie chcą rosnąć.

To mój jedyny, nadal mam słabe pojęcie o powojnikach ale tak mi się spodobał, że zaryzykowałam. Posadzony w zeszłym roku kwitnie pierwszy raz.

____________________
Daria Wielkie marzenie w małej przestrzeni
Roocika 10:05, 06 cze 2022


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Śliczny kwiatek.
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
Martka 13:11, 06 cze 2022


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Judith napisał(a)
Jak tam Caradonny? Jesteś zadowolona? Ja z moich owszem, zobaczymy jak bedą rosły.


Dario, Judith, Caradonny u mnie w drugim sezonie to już istne potwory! 0,8 m wysokości i dobre pół metra szerokości …… aż takiej witalności rabaty to się nie spodziewałam muszę przesadzać wszystko co rosło w pobliżu! Ale kolor…. Zachwyca wszystkich.
Judith 13:58, 06 cze 2022


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9972
Martka napisał(a)


Dario, Judith, Caradonny u mnie w drugim sezonie to już istne potwory! 0,8 m wysokości i dobre pół metra szerokości …… aż takiej witalności rabaty to się nie spodziewałam muszę przesadzać wszystko co rosło w pobliżu! Ale kolor…. Zachwyca wszystkich.

Martka, zamawiałyśmy z Darią w tym samym miejscu, stąd pytanie .
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Agatorek 01:20, 09 cze 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13276
Daria, ławeczka pięknie Ci się wkomponowała w rabatę, jakby była robiona na wymiar .

Piękny trawnik, bardzo ładnie wyglada, piękna zieleń i taki gesty…

Czytam, że polujesz na gaurę. Kupiłam w zeszłym roku 3 sztuki i żadna się nie obudziła po zimie. Także nie tylko u Ciebie nie przezimowała. Ja już sobie odpuszczam .

Ps. Piękny powojnik!
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies