Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Magary Dramaty z Rabaty

Pokaż wątki Pokaż posty

Magary Dramaty z Rabaty

Magara 01:02, 02 sie 2022


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6738
W temacie zlotu i wakacji – jak widzicie działka spora, nowych rabat nie wytyczam – miejsce jest, łąka nie moja ale pobliska jest póki co niezabudowana - wszystkie czarownice się zmieszczą, razem z miotłami

P.S. Kot nadal z fochem. Odmówiła zjedzenia twarogu ze Strzałkowa - wyobrażacie to sobie???
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Magara 01:17, 02 sie 2022


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6738
Helen, Martka, opisy to już jutro, zaraz muszę wstać, więc warto by było się kimnąć choć na chwilę
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Mgduska 08:17, 02 sie 2022


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Magara napisał(a)
W temacie zlotu i wakacji – jak widzicie działka spora, nowych rabat nie wytyczam – miejsce jest, łąka nie moja ale pobliska jest póki co niezabudowana - wszystkie czarownice się zmieszczą, razem z miotłami

P.S. Kot nadal z fochem. Odmówiła zjedzenia twarogu ze Strzałkowa - wyobrażacie to sobie???


Ze Strzałkowa to tłusty, dziwisz się kotu. Najpierw chcą odchudzać, a potem ze Strzałkowa. Dla gości zostaw
____________________
Sałatka pokrzywowa
Joku 10:44, 02 sie 2022


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12159
O tym że kot może jeść twaróg bym nie pomyślała . Muszę wypróbować na swoich. Na razie sprawdziłam że jedzą masło/ margarynę .
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
antracyt 11:11, 02 sie 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11700
Ja też sprawdziłam koci apatyt na masło... kiedy nieopatrznie zostawiłam na noc otwartą maselniczkę
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
tulucy 11:24, 02 sie 2022


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12904
Mój się do twarogu nie zniża. Masło, śmietanka to i owszem, ale twaróg niech sobie pańcia sama je.

Daga, u Ciebie konieczność zamieniła się w zamiłowanie. Albo hopla.

____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
Mgduska 11:37, 02 sie 2022


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Mój ostatni kot uwielbiał mleko i jogurty. Siadał naprzeciwko jedzącego jogurcik i milczeniem wymuszał. Mleko dostawał tylko kocie, a jogurcik - tylko kubeczek do wylizania.
Poprzedni kot potrafił z miksu twarożku wiejskiego z mięskiem z puszki wydostać wszystkie kawałki mięsa, omijając wszystkie kulki twarożku Co kot to obyczaj
____________________
Sałatka pokrzywowa
April 11:54, 02 sie 2022


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10232

Czyli wstępne kwestie zlotu dogadane
Czy czarownice mają być ze swoimi kotami czy tylko z miotłami?
No i czy croissanty w menu przewidziane, bo mój kot uwielbia czy zabrać swoje w formie suchego prowiantu
____________________
April April podbija las Mazowsze
lilarose 13:55, 02 sie 2022


Dołączył: 13 kwi 2018
Posty: 1561
Daga, nie ma co śmieszkować, ja w przyszłym tyg robię nalot na Kaszuby- Magduska jest już skazana ale i Ty zagrożona
____________________
Kaśka działeczka w dużym mieście Wątek ogrodu przy Domu Działkowca w moim ROD: ogród przy domu działkowca
Agatorek 20:42, 02 sie 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13276
April napisał(a)

Czyli wstępne kwestie zlotu dogadane
Czy czarownice mają być ze swoimi kotami czy tylko z miotłami?
No i czy croissanty w menu przewidziane, bo mój kot uwielbia czy zabrać swoje w formie suchego prowiantu


Kurczę, kota nie mam (chyba ze pożyczę od kogoś ), a psa/psów nie wezmę, skoro mają być koty .
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies