Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Magary Dramaty z Rabaty

Pokaż wątki Pokaż posty

Magary Dramaty z Rabaty

Martka 08:59, 26 maj 2023


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Magarciu, poidełko z lejkami bardzo ciekawe! Podziwiam i zachwyty nad lejkami ponawiam
bialydomek 09:23, 26 maj 2023


Dołączył: 16 sie 2017
Posty: 187
no świetnie wymyśliliście to podwieszenie wora grzybkowego- niby proste a GENIALNE,
też tak zrobie, musze kupic kostkę zdalnie, bo u mnie w okolicy nie mają...

aaa.,
taka jabłonka, czerwono-bordowe kwiatki, to rajska? (foty podałaś kilka stron temu) znasz odmianę? kupiłam z podobnym kwiatem, etykieta była jakoby to normalna- z dużymi owocami, ale to nie jest to bo ta odmiana ma białe kwiaty..- musieli coś zamienić, i się zastanawiam co urośnie, dlatego obstawiam rajskie bo jest 1patykowata, nic z boku narazie nie ma gałęzi, wysokość ok. 150cm

a to poidełko z tymi niebieskimi lejeczkami- MISTRZOSTWO !! CUDNIE kwiatowo wygląda, piękny kolor dobrałaś, a że mniej praktyczne...- ? bywa, ale za to przeurocze i do ogrodu bajkowe! a i ptaszki skorzystają dopóki nie wyschnie, lub z nieba napada..


a propo padania,...tak miało u mnie lać, grzmieć, etc..NIC, ani kropelki
suchuśko bardzo, ostatni deszcz był 16maja,
( na wschód od WWA)
Makao 09:44, 26 maj 2023


Dołączył: 13 lut 2023
Posty: 3930
No i korcisz tymi boczniakami, korcisz

Już wyrzuciłam w koszyk na al...
____________________
Ania - Zapraszam do wątku Anna i Ogród - moja droga do ideału + będzie się tworzyć Wizytówka - Anna i Ogród
Basieksp 10:02, 26 maj 2023


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10160
Poidełko niebieskie cudne
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Magara 23:32, 26 maj 2023


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6536
Magda - balot nie jest piękny, nic a nic Ale smak świeżych boczniaków, czy to w panierce czy w śmietanie - no nie da się tego porównać z tymi kupnymi, które już swoje odleżały Coś za coś

Jola - mi też orliki pasują Głównie u mnie rosną te w kolorze lodów śmietankowo-truskawkowych Muszę jakiś porządny przegląd zrobić Białe na liście do kupienia

Bożena - Koziorożec - hmmm, też trudny temat Stronki żadnej nigdzie nie miałam

Martka - cieszę się Zachwyty zawsze mile widziane

Białydomek - wiszący balot nie jest elementem ozdobnym jak słusznie Mgduska zauważyła Ale coś za coś Ja kupuję zawsze od tego samego sprzedającego na allegro, bardzo precyzyjną instrukcję postępowania dołączają
Jabłonka to Coccinella, a przynajmniej taką miała metkę Ale to chyba faktycznie ona. Kupowałam stacjonarnie, baaaardzo jestem z niej zadowolona
Za wszelkie pochwały dziękuję
U nas ostatni deszcz 15go maja, kolejny w prognozie... 26 czerwca... No comments

Ania Makao - kupuj, bo znowu zabraknie

Basia - dziękuję
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Magara 00:01, 27 maj 2023


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6536
Dla Niestrudzonej nowe zdjęcia wrzuciłam w wątku tematycznym
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Dorii 13:03, 27 maj 2023


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
Boczniaki smakowite, las czochów i orlików cudny a ceramika przepiękna :⁠-⁠D
Kiedy warsztaty urządzasz?
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
ajka 22:35, 27 maj 2023


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 3921
Z tymi boczniakami to duzo roboty? Długo rosną? Jakieś odpowiednie warunki muszą mieć? Kiedyś zastanawiałam się nad grzybnią z pieczarkami, ale pisali, że nieefektywne to zbytnio jest.
____________________
Ania Ogród ponad miarę, czyli trudne początki
Magara 00:20, 29 maj 2023


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6536
Dorii - warsztaty z pędzenia boczniaków masz na myśli? Jestem gotowa, pierwszy zbiór dziś zjedzony

Ania-ajka - z balotem boczniakowym nie ma dużo roboty, po prostu rosną, trzeba zbierać Muszą mieć cień i światło. Po zbiorze trzeba namoczyć, to jedyna trudność. Moim zdaniem - gra warta świeczki. Boczniak świeżo zerwany, to boczniak świeżo zerwany Taki ze sklepu, w blistrze plastikowym - nie da się nawet porównać
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Rumianka 15:47, 29 maj 2023


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10184
Rękodziełem jestem zachwycona, magiczne masz te paluszki, że takie fajne rzeczy tworzą...Fajnie skomponowane z roślinami w ogrodzie...Zdolniacha!!!
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies