Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Magary Dramaty z Rabaty

Pokaż wątki Pokaż posty

Magary Dramaty z Rabaty

bialydomek 10:32, 23 maj 2023


Dołączył: 16 sie 2017
Posty: 188
piękne te białe ceramiczne kwiatki, bardzo ożywiają rabatę!

a te boczniaki to tak zawsze wieszasz? i dlaczego wieszać a nie postawić na ziemi w zaciszu?
jak często podlewasz wodą?

u mnie mam dużo kocimiętki, i 5 kota
żaden w zasadzie nie jest zainteresowany, czasem jak potrę liścia i zawołam, to obwącha- ale jakoś ich to nie rajcuje,
za to bardziej się tarzają, grzebią i drapią korzenie lub kłącza-patyki u minikiwi,
czytałam że to normalne, że tak niektóre koty reagują na to drzewo-krzew..


misa piękna- bede podziwiać ustawienia wśród czego? napewno będzie widowiskowo..!

a hamak 2osobowy, czyli taki 200x220 to jest świetny bo wygodnie się leży, nie spadasz,
a i "przykryć"- owinąć się można tym jak chłodniej lub jak wieje, -zwijasz się troszkę coś na wzór naleśniczka!
no i koc do przykrycia się również zmieści do środka i nie spada

POLECAM takie wielkie, mega wygodne!

mrokasia 10:45, 23 maj 2023


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
Ja chcę takie lejki!!!!!
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Martka 10:52, 23 maj 2023


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Białe lejki, jak to określiła Jola, są przecudowne! Zrób im proszę jakąś obfitszą sesję...
Nowa12 12:07, 23 maj 2023


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
A właśnie ostatnio rozmyślałam o hamaku. Warto kupić? Gdzieś słyszałam że to mega wygodna sprawa.
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Gruszka_na_w... 12:39, 23 maj 2023


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22019
Ukrywałaś te swoje talenta w zakresie tworzenia ceramiki. Sądziłam, że te białe lejki to sklepowy nabytek, a tu objawia się nam właścicielka całego zaplecza działań twórczych z piecem do wypalania na czele.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Judith 13:54, 23 maj 2023


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9915
mrokasia napisał(a)
Ja chcę takie lejki!!!!!

Ja też! Świetne są .
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Judith 13:55, 23 maj 2023


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9915
Nowa12 napisał(a)
A właśnie ostatnio rozmyślałam o hamaku. Warto kupić? Gdzieś słyszałam że to mega wygodna sprawa.

Pewnie, że warto. Koszt niewielki, a radochy sporo. Nawet jeśli miała by być tylko raz w sezonie . No i malowniczo wygląda tak se wisząc .
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
antracyt 14:07, 23 maj 2023


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11649
A ja chcę piec... chociaż pewnie tak jak Ty nie miałabym czasu nic do niego wkładać. No nic, zazdrość i tak mnie zżera
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
galgAsia 14:38, 23 maj 2023


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Mój eM mnie straszył - ani się nie obejrzysz, a piec kupisz i będziesz wypiekać ceramikę
Mnie nijak to nie grozi, ale te Twoje rękoczyny są naprawdę cudne Jestem z Ciebie dumna (choć nie mam pojęcia, dlaczego... )
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Mgduska 14:39, 23 maj 2023


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
No proszsz, tak się składa, że ja też w glinie dziubię Ale wypał to osobna gałąź nauki, póki co wolę polegać na doświadczeniu osób doświadczonych
____________________
Sałatka pokrzywowa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies