Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Magary Dramaty z Rabaty

Pokaż wątki Pokaż posty

Magary Dramaty z Rabaty

Rumianka 22:50, 21 maj 2023


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10257
No Pani...zielonego trawiszcza to tylko pozazdrościć...piękny ci on, taki gęściutki...a rabaty gustownie skomponowane...tylko siedzieć i zachwycać się
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Magara 00:44, 22 maj 2023


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6633
Dziewczyny - dzięki za dobre słowa i słowa otuchy

Aga - tia, teraz tylko leżing

Martka - ale ja jestem marudą i się do tego przyznaję A z robieniem zdjęć, to uwierz, też mam problemy, żeby posesji zabudowanych nie pokazywać

Mary - dzięki za wiedzę Ja "ekspansywność" roślin definiuję jako takie ich działanie, nad którym ciężko zapanować w sensie naziemnym W tym sezonie zawilce zaczęły mi się takimi jawić - wcześniej w to nie wierzyłam

Ewcia - dzięki

Ania na Żuławach - też dzięki Ty sadziłaś cebulki tulipanów nie wiedząc, a ja sadziłam Dolls Minuet, które wyszły czerwone Zawsze mi żal pozbywać się roślin, które żyją, ale pozbycie się czerwonych tulipanów humor i podejście do ogrodu mocno mi zmieniło

Helen - stolik i krzesełka 5 lat czekały Doczekały się wyjścia na światło dzienne

Basia - no widzisz, nie nadążysz za konwaliami

Bożena - dokładnie tak jak piszesz Dlatego niestety, na własnych błędach się najlepiej uczymy

Judith - ja też chciałam duuuuuuuuuużo konwalii Eh, gdyby tak dało radę czerwone tulipany na konwalie wymienić

Dorii - 200 procent racji masz... Dokładnie tak jak piszesz jest
"Wiosna spoźniona bardzo, człowiek się napatrzy u innych zieloności i bujnego kwiecia a u nas rozkręca się i rokręca."


Jola - białe lejki to moja ceramika Trzeba sobie jakoś radzić jak niewiele kwitnie

Haniu - kolejne stanowisko do omiatania będzie - hamak z biedry, już zamówiony Małżonek puka się w czoło i pyta czy Sfochowana zaakceptowała kolor hamaka

Rumianko - zdjęcia nie oddają rzeczywistości To nie trawnik, to walka trawy z mleczem Ale jest zielono, to fakt

____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Kordina 01:21, 22 maj 2023


Dołączył: 18 wrz 2021
Posty: 4735
Magara napisał(a)



Jola - białe lejki to moja ceramika Trzeba sobie jakoś radzić jak niewiele kwitnie


Aaa, mam Cię! Pokazuj mi tu zaraz co tam robiłaś jeszcze masz piec do wypalania? Czy używasz samoutwardzalnej?
____________________
Bożena - Elbląg Grzebiuszka ziemna
Roocika 09:23, 22 maj 2023


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Dorii napisał(a)
Wczesnowiosenne marudzenie rozumiem w zupełności i nie dla tego że twojemu ogrodowi czegoś brakuje ale to chyba o nasz pomorski klimat. Wiosna spoźniona bardzo, człowiek się napatrzy u innych zieloności i bujnego kwiecia a u nas rozkręca się i rokręca. U ciebie widzę że się już rozkręciło.
Pięknie i nawet szerokie kadry zacne, zazdroszczę :⁠-⁠P

O to to, podpisuję się
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
April 10:16, 22 maj 2023


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10174
Magara napisał(a)



Och ty Smerfie Marudo
Cudny ten widok. Wygłaskany trawnik, kwitnące drzewko i byliny.
I te pozostałe kadry z miejscami do odpoczynku też miłe dla oka. No ale skoro musisz pomarudzić to śmiało, przyjmujemy na klatę, rozumiemy, wspieramy
Buziak
____________________
April April podbija las Mazowsze
antracyt 10:44, 22 maj 2023


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11650
Tak, tytuł Smerfa Marudy pasuje idealnie
Kadry wiosenne podziwiam i ja
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
galgAsia 11:49, 22 maj 2023


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Daga, ślicznie masz
Miejsce do wypoczynku i omiatania - ale i czas do wypoczynku i omiatania - są ogrodnikowi absolutnie potrzebne, wręcz niezbędne Fajnie masz...
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Gosialuk 19:08, 22 maj 2023


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5263
To że ogród całościowo mi się podoba - chyba już pisałam?
A w temacie konwalii, to wszystko zależy. Ja parę lat temu zakupiłam 5 szt. w kapersie w markecie i czekałam na kwiaty. Potem doczytałam, że żeby konwalia zakwitła to najpierw musi zbudować kłącze, które kwitnie - takie wyraźnie grubsze niż liściowe. Swoje posadziłam na stanowisku suchym, pod drzewami i do tej pory ekspansji nie ma. Raczej za sukces uważam, że żyją i coś tam powolutku przybywa.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
Magara 23:42, 22 maj 2023


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6633
Kordina - tak, mam piec Pokazywać nie ma co - nie mam kiedy dla siebie zrobić czegoś spektakularnego

Asia Roocika - taki nasz los, ogrodników północy

Jola, Zuza - no ja przecież nie zaprzeczam i się na tytuł Smerfa Marudy godzę Tylko, dla czystości procesowej, przypomnę, że ostatnie zdjęcia wstawiałam jako ogrodnik zadowolony z ogrodu

Asiu galgAsiu - fajnie, że zajrzałaś Czas na wypoczynek i omiatanie jest towarem z lekka deficytowym Chcesz grzędę ucieczkową?

Gosia - cieszę się bardzo za każdym razem gdy się komuś podoba Dziś nie jestem Smerfem Marudą i też mi się podoba Konwalie uwielbiam, zupełnie nie miałabym nic przeciwko temu gdyby były wszędzie, no ale nie są
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Kordina 09:52, 23 maj 2023


Dołączył: 18 wrz 2021
Posty: 4735
Magara nie wstydź się, to nie ma byś spektakularne tylko TWOJE
____________________
Bożena - Elbląg Grzebiuszka ziemna
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies