Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Magary Dramaty z Rabaty

Pokaż wątki Pokaż posty

Magary Dramaty z Rabaty

galgAsia 15:06, 23 maj 2023


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Mgduska napisał(a)
No proszsz, tak się składa, że ja też w glinie dziubię Ale wypał to osobna gałąź nauki, póki co wolę polegać na doświadczeniu osób doświadczonych
O, następna artystka, co się tajniaczy... Brawo, Magda
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Magara 00:23, 24 maj 2023


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6609
Kordina to forum ogrodowe, nie ceramiczne, nie będę mieszać tematów

Białydomek, Kasia-Mrokasia, Martka, Judith - "białe lejki" dziękują za uznanie, choć dla mnie euforia Wasza trochę niepojęta Ozdób ceramicznych, a w szczególności kwiatków różnorakich jest w necie masa, baaardzo pięknych Moje "białe lejki" to u mnie produkt uboczny Powstają jak za dużo gliny przerobię

Haniu - ależ ja nic nie ukrywałam Kiedyś nawet w jakimś wątku o ozdobach ogrodowych coś wkleiłam

Zuza - przy obecnych cenach prądu ceramika to jest hobby droższe niż ogród Ale własny piecyk to super sprawa

Asiula - straaaasznie mi miło, że jesteś ze mnie dumna Może to przez grzędę, która jak pępowina działa?

Mgduska - moja siostrzenica kiedyś błysnęła stwierdzeniem, że ja to na "glinę" jestem skazana Chyba prawda to Jedynie tego w postaci działki i gleby gliniastej i dłubania w niej - nie przewidział nikt A z wypałem to masz rację, to jest wyższa szkoła jazdy i jeszcze bardziej nieprzewidywalne efekty niż nasadzenia - emocje wielkie

P.S.
A w innych tematach:
Białydomek - boczniaki wieszamy od kiedy kupujemy baloty - powód jest banalny - ślimaki Oczywiście można postawić na ziemi, ale nie chcemy ryzykować Zgodnie z instrukcją od sprzedawcy nie podlewamy, moczymy po pierwszym zbiorze Kocimiętka żyje, koty nie ruszają, póki co

Hamak dowieziony przez kuriera - jednoosobowy - teraz zajmie się nim DT, więc trochę czasu upłynie zanim hamak zawiśnie
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
antracyt 09:07, 24 maj 2023


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11649
Jak w końcu się zdecyduję na zakup to będę Cię męczyć o parametry i obserwacje. Przy fotowoltaice może jakoś przełknę rachunki za prąd
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Kordina 10:25, 24 maj 2023


Dołączył: 18 wrz 2021
Posty: 4720
Magara napisał(a)
Kordina to forum ogrodowe, nie ceramiczne, nie będę mieszać tematów

Na to też mam argument, oto on:

https://www.ogrodowisko.pl/watek/793-nasze-drugie-hobby-rysunki-obrazki-pastele-oleje-rzezby-roslinne-inspiracje
____________________
Bożena - Elbląg Grzebiuszka ziemna
Basieksp 12:47, 24 maj 2023


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10242
Jak tam padało u Was, bo nas kilka kropel, a tak się cieszyłam, że niby coś z zachodu ma nadejść, jakiś mocny deszcz, nawet donice przestawiałam, by wiatr nie nabroił, i co i nic
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
galgAsia 13:49, 24 maj 2023


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
U mnie padało, całą noc. Na zachodzie...
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
TAR 14:15, 24 maj 2023


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7298
u nas nic a od rana patelnia
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Magara 00:00, 25 maj 2023


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6609
Zuza - oczywiście, pytaj, chętnie podzielę się wiedzą, nawet zanim kupisz Ja kupiłam "mercedesa" i jestem mega zadowolona Faktycznie przy fotowoltaice - hobby mniej bolesne

Bożena - ależ Ty uparta, Skorpion musisz być jak nic
Jest i taki wątek na forum, trochę zapomniany:
https://www.ogrodowisko.pl/watek/525-ogrodowa-bizuteria-i-ogrodowe-dodatki-ozdoby?page=15

Basia - u nas wczoraj 3 krople, dziś zero a burza chodziła dookoła nas i chodziła i sobie poszła Kościerzyna ponoć zlana deszczem... Miejscowości parę kilometrów od nas też... A u nas sucho jak diabli
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Helen 07:01, 25 maj 2023


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8293
Ależ jesteś zdolniacha
____________________
Helen - Hortensjowo
Mgduska 08:36, 25 maj 2023


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Bardzo ładne Twoje ceramiki Poidełko gdzieś tam już wcześniej mignęło w zieleni, patrzyłam na nie z podziwem, bo jest ładne i pomysłowe
____________________
Sałatka pokrzywowa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies