Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Magary Dramaty z Rabaty

Pokaż wątki Pokaż posty

Magary Dramaty z Rabaty

Judith 08:02, 12 lut 2024


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 10746
U mnie też padało .
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
MartaCho 08:15, 12 lut 2024

Dołączył: 28 sie 2017
Posty: 2334
I u mnie, a jakże! Kałuże w ogrodzie? To za mało powiedziane, to już naturalne oczka wodne!
____________________
Marta Ogród zacząć czas
Gruszka_na_w... 10:47, 12 lut 2024


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22610
Wczoraj chyba u wszystkich padało. Okienek pogodowych jest jak na lekarstwo. Nie pamiętam takiego sezonu.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Kordina 11:04, 12 lut 2024


Dołączył: 18 wrz 2021
Posty: 5059
Z drugiej strony jak pisałam, w mojej studni tak dramatycznie obniżył się poziom wody (woda podskórna do podlewania) przez 3 lata suche, że szok, więc jeśli Natura teraz tak działa, żeby odwrócić proces, to tylko się cieszyć. Nasze drobne, ludzkie, spektakularne interesiki ogrodowe to pikuś, pan pikuś a cel jest wyższy - pro publico bono
____________________
Bożena - Elbląg Grzebiuszka ziemna
Rojodziejowa 21:46, 12 lut 2024


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 9021
Magarku, i co, papryczki sztuk maksymalnie 6 wysiane?
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
Magara 00:03, 13 lut 2024


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 7382
U mnie dziś pogoda urozmaicona bardzo: była mżawka, normalny deszcz, deszcz ze śniegiem, drobny grad, obecnie całkiem zwyczajna ulewa
Z tyłu głowy mam taką myśl, żeby ryż posiać Wszędzie, zamiast wszystkiego innego

Bożena - pro publico bono - no cieszy mnie, cieszy bardzo Ale gdyby przestało padać chociaż na chwilę, też bym się cieszyła
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Magara 00:09, 13 lut 2024


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 7382
Papryki posiane Zmarnowałam "aż" 12 ziarenek
Papryk potrzebuję sztuk 4. W każde oczko wrzuciłam 2 ziarenka. Oczek 6. Olaboga Jak wykiełkują to po jednej sadzonce usunę, a 2 sztuki na zapas będą
Trafiła mi się wielodoniczka z 10 oczkami to posiałam też sałaty i rukolę, do pikowania będzie
Wszystko się obecnie grzeje przy kominku, rano na parapet - do światła

____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
ajka 07:04, 13 lut 2024


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 4293
A u nas wczoraj całkiem znośnie było, nie padało. Przycięliśmy trzcinniki KF i seslerie przy tarasie. Z innymi pracami jeszcze się wstrzymuję, myślę, że za wcześnie jeszcze na cięcie hortensji, miskantów itp. Poczekam chyba do końca lutego.
____________________
Ania Ogród ponad miarę, czyli trudne początki
Gruszka_na_w... 20:50, 13 lut 2024


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22610
Wysiane papryczki wyglądają nad wyraz profesjonalnie.

Rukola rośnie jak chwast. Jeśli miałaś ją na zagonku rok temu, to w tym roku z pewnością wylazły tam jej siewki.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Basieksp 21:01, 13 lut 2024


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10804
Widzę, że wysiew papryk na czasie u nas też kominek robi się oblegany przez doniczki
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies