Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Magary Dramaty z Rabaty

Pokaż wątki Pokaż posty

Magary Dramaty z Rabaty

Basieksp 08:37, 21 maj 2024


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 11395
U mnie też rodek zaczyna, mam aż dwa większe no i spodobały mi się one u mnie, podobnie jak Ty dokupiłam kilka maluszków
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka( Pomorskie, okolice Chojnic)*** Wizytówka
Gruszka_na_w... 10:08, 21 maj 2024


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 23167
Rodek kwitnie cudnie, ale podlej go wywarem z wrotyczu, bo opuchlaki na nim grasują. Ewentualnie rób nocne łowy na dorosłe osobniki z czołówką na głowie. Łatwo je wyzbierać pensetką.

Duecik czosnków i irysków wygląda przepięknie, surfinie (supertunie?) też wyglądają uroczo.

Dobrze, że popadało!
A siewki lawendy faktycznie podobne do rogownicy.

Twoja babcia rozłożyła mnie na łopatki.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
TAR 10:23, 21 maj 2024


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 9538
co to za rodek?
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Margo2 13:31, 21 maj 2024


Dołączył: 04 mar 2012
Posty: 1576
Masz szczęście z tym deszczem.
U mnie tak jak u dziewczyn pokropiło wczoraj w nocy.
Wieczorem podlewałam.
Wracam do tego co chcesz posadzić po Jordanie.
Też polecam jaśminowca. U mnie rośnie pod tamaryszkiem, czyli za duzo słońca nie ma.
Powiem Ci, że masz faktycznie dylemat z tymi rabatami.
Zgadzam się, że brzuszki powodują konieczność przesadzania roślin. Rabatę na środku możesz zaplanować od początku do końca.
Masz ciężki wybór.
Przez Wasze powiększanie rabat coraz częściej mi też to chodzi po głowie. Tylko mój m. by tego nie zniósł
____________________
Gosia Margo2 Ogródek Gosi
Rumianka 17:08, 21 maj 2024


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10556
W tym białym powojniku zakochałam się, no i jeszcze we fioletowych irysach. Wyjątkowo piękny intensywny kolorek. Ja czekam na moje niebieskie, ale jeszcze w szczelnie zamkniętych pąkach.
Jestem też za brzuszkami rabatowymi...nie mylić z tymi niepotrzebnymi otyłościami brzusznymi...bo są niefajne i trudno się ich pozbyć...bo komu one są potrzebne?
Koleżanka ślązara zawsze mówiła, że kobieta bez brzucha, jak garnek bez ucha...no chyba, że tylko na Śląsku to się podoba...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Alija 23:26, 21 maj 2024


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 9373
Biały powojnik przepiękny, iryski zresztą też, a jeszcze z tymi czosnkami, super.
Brzuszki, he, he, i tak Cię nie ominie powiększanie rabat, lepiej wcześniej niż później,
więc nie ma się nad czym zastanawiać.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Magara 00:40, 22 maj 2024


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 7930
Zuza - brzuszki będą duże Piwonie, róże, rodki - po jednej sztuce wejdzie chyba? I jeszcze irysy, jarzmianki, trawki, szałwie, orliki, i wiele wiele innych No ma się ten rozmach
Przestałam się trzymać "zasad" - ma rosnąć misz masz, zawsze ma coś kwitnąć i ma mi być z tym dobrze
No i ja jeszcze z tych, którzy nie wierzą, że rośliny rosną Chociaż na jednej rabacie piwonia mi zjada różę i lilaka - ale to pewnie przypadek


Kasya - nowy rodek jest tak zaplanowany, że w razie czego firletka pójdzie precz - ale to perspektywa lat 10 - nie będę się tym zamartwiać teraz

Justyna - też mi się podoba

Ola - Gienka szczęśliwie wypuszcza nowe listki, ale nadal wygląda upiornie Dziś próbowałam ją trochę z suchelców oskubać ale tak wszystko porosło, że nie ma jak nogi postawić

Basia - nowy rodek kupiony, może nie całkiem maluszek, ale wybór nie był zbyt duży

Haniu - opuchlakami mnie zmartwiłaś, nigdy żadnego nie widziałam, ale fakt, faktem, po nocach nie łażę Jakie proporcje do wywaru z wrotyczu (mam suszony)? Podlać dolistnie jak mniemam???

TARcia - nie mam pojęcia jakiego mam rodka Ładny jest, fioletowy

Gosia - ma padać ponownie i jutro i w weekend Po Jordanie miejsce - dalej u mnie zagadka. Jordan jeszcze nie wykopany... Brzuszki będą, duże

Rumianko -

Alicja - brzuszki przyklepałaś


____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Magara 00:43, 22 maj 2024


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 7930
Nowy rodek kupiony:



Będzie rósł tu:


Miejsce "brzuszkowe"
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Magara 00:50, 22 maj 2024


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 7930
A jak już złapałam telefon to zrobiłam kilka fotek Po deszczu wszystko bujne, zielone, takie jak być powinno o tej porze roku

Rogownica kutnerowata rządzi

Kolejność przypadkowa bardzo





____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Magara 00:52, 22 maj 2024


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 7930



____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies