Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Doświadczalnia bylinowo-różana 2

Pokaż wątki Pokaż posty

Doświadczalnia bylinowo-różana 2

Anda 09:50, 12 lut 2023


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33373
Wiaan napisał(a)
Ewa u Ciebie już wiosną zapachniało
Pisałaś u Justyny o nawożeniu wiórkami rogowymi i kupogranulkami. Czy pod róże też w marcu byłoby ok? Czy jedno lub drugie czy to i to? Jak zakładałam różankę to ziemię przekonałam z obornikiem granulowanym a do dołka dawałam wióry i nie wiem czy to dobrze
W tym roku chcę nawozić naturalnie, muszę się podszkolić w temacie


Pod róże i pod wszystko w sumie daję w marcu wiórki. Obornik granulowany też. Mieszam to lekko z ziemią po wierzchu i jak nie pada podlewam. W tym roku jednak zamiast obornika granulowanego będę dawać granulowaną owczą wełnę
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Basieksp 09:51, 12 lut 2023


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10227
U nas śnieg prawie cały się roztopił, ale dziś był niewielki przymrozek, myślę, że do nas też wiosna niedługo zawita
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Anda 10:25, 12 lut 2023


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33373
Basieksp napisał(a)
U nas śnieg prawie cały się roztopił, ale dziś był niewielki przymrozek, myślę, że do nas też wiosna niedługo zawita


Na pewno

Podaję linka do blogu Jankosi, które jak już pisze, to porządnie

https://ogrodowapasja.blog/2023/02/11/wiosenne-porzadki-w-ogrodzie/
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Gruszka_na_w... 13:24, 12 lut 2023


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22006
Mnie zawsze rozczula widok przebiśniegowych kępek. Te Twoje wyglądają uroczo. U mnie też cieplej. W powietrzu znowu czuć wiosnę.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Wiaan 14:15, 12 lut 2023


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5183
Anda napisał(a)


Na pewno

Podaję linka do blogu Jankosi, które jak już pisze, to porządnie

https://ogrodowapasja.blog/2023/02/11/wiosenne-porzadki-w-ogrodzie/


Bardzo pouczające i fajnie się czyta, już wiem, że zacznę od budowy kompostownika
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Napia 19:31, 12 lut 2023


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
Wiosna przyszła nareszcie, nawet jeśli daleko, to jest się z czego cieszyć
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
DariaB 12:38, 13 lut 2023


Dołączył: 31 gru 2021
Posty: 3056
Anda napisał(a)


Pod róże i pod wszystko w sumie daję w marcu wiórki. Obornik granulowany też. Mieszam to lekko z ziemią po wierzchu i jak nie pada podlewam. W tym roku jednak zamiast obornika granulowanego będę dawać granulowaną owczą wełnę

Zaciekawiłaś mnie tą owczą wełną, możesz coś więcej napisać?
____________________
Daria Wielkie marzenie w małej przestrzeni
Makao 14:35, 13 lut 2023


Dołączył: 13 lut 2023
Posty: 4016
Też masz nowy wątek
Muszę zaznaczyć
____________________
Ania - Zapraszam do wątku Anna i Ogród - moja droga do ideału + będzie się tworzyć Wizytówka - Anna i Ogród
Kawa 10:26, 14 lut 2023


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
oj cudnie już wiosennie u ciebie
u mnie raczej zimowo i mokro okrutnie!
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
daredevil 10:59, 14 lut 2023

Dołączył: 08 cze 2021
Posty: 3572
Cudna wiosna, u Was cieplej jednak Tu wczoraj się śnieg stopił, wszystko plaskate, ale parę cieplejszych dni i roślinki zaczną się podnosić i rosnąć, mam nadzieję.
pozdrawiam serdecznie
____________________
https://www.ogrodowisko.pl/watek/11118-podkrakowska-wies-foliak-kury-i-my
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies