Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Grzebiuszka ziemna

Pokaż wątki Pokaż posty

Grzebiuszka ziemna

Mgduska 22:09, 12 gru 2022


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Ładna historia Bocian to piękny ptak, ciekawie móc go obserwować, chociaż ja to i kury lubię.
____________________
Sałatka pokrzywowa
gogo 22:11, 12 gru 2022


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9719
Kordina napisał(a)
Tak przylatywał, siadał na słupie, a u mojej przyjaciółki na daszku, potem już zniknął, może znalazł drugą połówkę i założył rodzinę? Któż to wie


Znalezienie drugiej połówki byłoby dla boćka super, nie byłby sam i byłyby bocianiątka
____________________
W ogródku emerytki Wierzchosławice koło Bolkowa wizytowka w ogrodku emerytki
Kordina 20:14, 13 gru 2022


Dołączył: 18 wrz 2021
Posty: 4735
Na szczęście Ogrodowisko działa, bo dzisiaj od rana komunikat (z 10-11h ), że nie ma połączenia, czy to tylko u mnie? Czy u Was też tak było?
____________________
Bożena - Elbląg Grzebiuszka ziemna
Basieksp 20:52, 13 gru 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10248
Kordina napisał(a)
Na szczęście Ogrodowisko działa, bo dzisiaj od rana komunikat (z 10-11h ), że nie ma połączenia, czy to tylko u mnie? Czy u Was też tak było?


U mnie było to samo, próbowałam na laptopie, telefonie moim i eM i nic. No ale fajnie, że już jest ok Swoją drogą kiepsko by było gdyby Ogrodowisko zniknęło, tak jakoś dziwnie
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Rojodziejowa 20:55, 13 gru 2022


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8472
U mnie też... już nawet mi do głowy przychodziło, że to jakaś grubsza sprawa. Jakiś koniec czy coś...
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
Gruszka_na_w... 20:59, 13 gru 2022


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22024
Rojodziejowa napisał(a)
U mnie też... już nawet mi do głowy przychodziło, że to jakaś grubsza sprawa. Jakiś koniec czy coś...


Termin ważności domeny się skończył. Trzeba było wykupić kolejny. Już kiedyś tak było.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
sylwia_slomc... 21:01, 13 gru 2022


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81963
Asia nawet tak nie myśl..... nie wyobrażam sobie już życia bez Ogrodowiska! I bez Was!

Bociek superowy
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Kordina 21:12, 13 gru 2022


Dołączył: 18 wrz 2021
Posty: 4735
To może trzeba zaproponować jakąś zrzutkę? Składkę? Ja się chętnie do kosztów przyłącze, szkoda byłoby mi tracić trzecie ulubione forum, bo 2 już poszły...
____________________
Bożena - Elbląg Grzebiuszka ziemna
Rojodziejowa 21:12, 13 gru 2022


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8472
Noo ja też. Tuptałam w miejscu, żeby się pochwalić, że mi piwonie przyszły, a nie mogłam!
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
Kordina 21:31, 13 gru 2022


Dołączył: 18 wrz 2021
Posty: 4735
Z opowieści ptaśkowych sójka - pięknie wybarwiony i mądry ptak miałam świetne warunki do zrobienia tych zdjęć, do dziś nie mogę odżałować tamtego Canona, następny już nie był taki, to był wyjątkowo udany egzemplarz.

A ku -ku jestem sójka




No wreszcie coś dali do zjedzenia, a nie tylko pstrykają:







jedzenie skończone, czas odlecieć, ale zajrzę jutro, ostrzegam:

____________________
Bożena - Elbląg Grzebiuszka ziemna
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies