Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Grzebiuszka ziemna

Pokaż wątki Pokaż posty

Grzebiuszka ziemna

Gruszka_na_w... 21:39, 13 gru 2022


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22024
Fajna ta Twoja ptaszarnia.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
gogo 22:07, 13 gru 2022


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9719
Piękne zdjęcia sójki
U mnie też widywałam te ptaki, raz korzystał z karmnika, ale odfrunął zanim wzięłam apparat

Też się przestraszyłam, że nie ma O. jestem chętna na składkę.
____________________
W ogródku emerytki Wierzchosławice koło Bolkowa wizytowka w ogrodku emerytki
Basieksp 22:37, 13 gru 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10248
Jakby coś to ja też piszę się na składkę
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Magara 00:45, 14 gru 2022


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6633
Super sójki Osobiście bardzo je lubię, poza okresem kiedy mi wyżerają truskawki
Podobno są mega inteligentne i wykazują dużą samokontrolę, jak ludzie - fajny artykuł na ten temat ostatnio czytałam

Braku forum nie dostrzegłam - ale ja nocny zwierz
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
antracyt 12:56, 14 gru 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11650
Jak ja lubię ptasie opowieści
Z chęcią będę zaglądać po więcej.
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
sylwia_slomc... 21:50, 14 gru 2022


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81959
Sójki do nas też zaglądają, ale o takich fotkach pomarzyć mogę, te nasze są mega płochliwe. Ale wiadomo kiedy są bo drą się okropnie, gorzej niż sroki.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Agatorek 15:46, 15 gru 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13229
Kordina napisał(a)
To może trzeba zaproponować jakąś zrzutkę? Składkę? Ja się chętnie do kosztów przyłącze, szkoda byłoby mi tracić trzecie ulubione forum, bo 2 już poszły...


Ja też się przyłączam w razie czego

Tylko pewnie będzie kłopot, jak forum zniknie, a my nie mamy kontaktu do wszystkich ..l

Bożenko, piękne zdjęcia sójki ❤️
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
tulucy 22:49, 15 gru 2022


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
A ja sójek nie lubię, odkąd przeczytałam, że zabijają i pożerają pisklęta małych ptaków. I mój podziw dla ich ubarwienia wyparował. Z procy do nich nie strzelam, ale odganiam od karmników. Bo małe się ich boją. Z głodu nie umrą, stołują się na kompostowniku...
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
Magara 23:54, 15 gru 2022


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6633
tulucy napisał(a)
A ja sójek nie lubię, odkąd przeczytałam, że zabijają i pożerają pisklęta małych ptaków. I mój podziw dla ich ubarwienia wyparował. Z procy do nich nie strzelam, ale odganiam od karmników. Bo małe się ich boją. Z głodu nie umrą, stołują się na kompostowniku...

Lucy, a pewna jesteś, że to sójki są takie agresywne? Mi się wydawało, że to sroki są z tych "morderczych". A teraz to już sama zgłupiałam
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Basieksp 00:00, 16 gru 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10248
Sroki to wiem, że są takie paskudne, bo mi w tym roku tak gołębie załatwiły, zrobiły sobie gniazdo na krokwi domu, pod dachem, cieszyłam się, bo miejsce ok, mogło być i co, sroki zaczęły sobie gniazdo na świerku robić, do gniazda gołebi się dobrały, kot by tam nie wszedł, a żadnych wiatrów też nie było, a gniazdo gołebi rozwalone, tylko skorupki zostały po jajkach, szkoda mi ich było, bo przez kilka dni tam jeszcze zaglądały
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies