Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrod nad bajorkiem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrod nad bajorkiem

April 09:46, 19 mar 2024


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10214
Cześć, czytałam że dziś nastrój też coś nie teges....
Mimo wszystko, słonka życzę
____________________
April April podbija las Mazowsze
Ewa777 11:04, 20 mar 2024


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18479
Ilość przebiśniegów powalająca. Jestem ciekawa efektu w przyszłym roku. Nie sadź ich za dużo w jedną dziurkę, bo one szybko się rozrastają i za jakiś czas będziesz musiała rozdzielać kępki.
"Kaszubskie strusie" cudowne. Często je widzę jeżdżąc obwodnicą południową, tam też pasą się często sarenki
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
TAR 11:46, 20 mar 2024


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7426
szkoda ze tu nie mozna dzwiekow puszczac, dzis nagralam jak dra paszcze te moje ukochane strusie
Przebisniegi beda rozdzielone, maja isc "w mase"

Przyszly paprocie z sadzawki i skalniaka. Ładne. Niektore juz maja zielone liscie ale kilku dopiero pastorały wychodza, rokuja wspaniale, bryła korzeniowa duża, powinny sie rozrosnac. niektore z nich cudownosci, zdjecia nie oddaja delikatnosci liscia i zwiewnosci. Chyba dobry wybor.
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Agatorek 13:08, 21 mar 2024


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13275
Widzę, że zakupy już spływają, całkiem spore . Będziesz miała las przebiśniegów ❤️
Podoba mi się ten cyprysik, lubię takie trochę inne .

____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
TAR 14:06, 21 mar 2024


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7426
Ja wlasnie tez lubie takie nieoczywiste formy, takiego zawsze mozna wpasowac. Aga polowa garazu zastawiona doniczkami ok 48 szt. plus to co w przechowalniku siedzi a dzis dostalam jeszcze 100 przebisniegow z innego źrodelka. Tez ładne ta pogoda jest do bani albo zimno albo leje, u nas znowu od rana
____________________
Ogrod nad bajorkiem
TAR 20:47, 23 mar 2024


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7426
Nawet nie chce mi sie tu zagladac, w kazdym watku wiosna i robota wre a ja sobie moglam tylko ptaki przez okno poobserwowac, bo od rana znowu lalo kolejny dzien w tym tygodniu. Wszystko pływa, ogolnie zgnilizna. Nastroj mi kląsknął jak trawnik w ogrodzie.
Kilka ptakow: pełzacz leśny, czyże sosnowe, parka gili, zieba. No i samotna sarenka przyszla na przeszpiegi

____________________
Ogrod nad bajorkiem
Gruszka_na_w... 21:13, 23 mar 2024


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22084
Dopóki nie trafiłam na forum i nie zaczęłam czytać wątków kaszubskich dziewczyn, to sądziłam, że Wasz rejon Polski słynie z łagodnego klimatu. A tu taka niespodzianka. Rzeczywiście kaprysi Wam ta aura niemiłosiernie, zimnica długo trzyma i opadów macie mnóstwo. Dobrze, że chociaż okoliczna fauna stanowi jakieś pocieszenie. Takich zaokiennych widoków szczerze zazdroszczę. No i te żurawie...
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Magara 00:30, 24 mar 2024


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6696
TARcia - sarenka cudna i ptaszory też Ciesz się
U nas sarny już dawno nie widziałam, ale wcale się nie dziwię skoro wszystko wyrypane dookoła w 3 d...

Pogoda po byku, ale co zrobisz??? Ja się jak głupia cieszę, że coś tam w lutym zrobiłam na rabatach jak się cieplej zrobiło, teraz to taka zimnica i mokro, że wyjść się nawet nie chce popatrzeć na zamknięte krokusy

Haniu - wszystkim się wydaje, że nad morzem cieplej. To prawda jest. W Gdańsku i Sopocie forsycje w pełni już widziałam Ale już w głąb lądu to ogrodniczki mają przerąbane Późna wiosna, wczesna jesień
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
An_na 10:08, 24 mar 2024


Dołączył: 16 lip 2022
Posty: 1558
Tarciu, mam tak samo, ale może jest nadzieja, dziś nareszcie widzę słonko
piękne te Twoje ptaszorki
Sarenka pozuje jak modelka.
____________________
Ania**Ania na Żuławach
Rojodziejowa 10:30, 24 mar 2024


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8583
Tarciu czym robisz zdjęcia! I z ręki? Czy ze statywu?
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies