Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Miłkowo - moje miejsce na Ziemi cz. I

Pokaż wątki Pokaż posty

Miłkowo - moje miejsce na Ziemi cz. I

Mala_Mi 09:56, 29 sty 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Podczytuję sobie po cichu wąteczki... a że też jestem nowa to i czytania dużo.... Szukałam inspiracji do ogrodu, a znalazłam kolejny nałóg do zjadania wolnego czasu. A tu taka historia o pieskach, powodzi, drzewach..i doczytałam do końca......
U nas w rejonie też szalały powodzie, dlatego działeczkę kupiliśmy tam gdzie napewno nie zaleje... aczkolwiek wtedy nie myśłałam o stratach w ogrodzie... tylko o ewentualnej stracie domu.
Teraz by mi było bardziej żal ogrodu niż domu...
My, właściele psiaków nie możemy mieć super wypielęgnowanych ogrodów.... i musimy się pogodzić z plamami na trawniku, podkopanymi grządkami, ułamaną gałązką i kompozycją w donicy Za to jakie wyzwanie stworzyć ogród i dla nas i dla psa... ogród w którym wszyscy są szczęśliwi. Tobie sięto udało
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Milka 11:55, 29 sty 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Krys napisał(a)
Irenko masz piękny ogród ,duże drzewa oj kiedy ja się takich doczekam A hosty jak marzenie.Sonia śliczna ciekawe jakby się z naszym Hiro bawiła .Będę do Ciebie zaglądać


Przez ostatnie 10 lat miałam mało czasu na ogród odkryłam go na nowo w ubiegłym roku. Wszystko sobie rosło i ani się obejrzałam i mam drzewa. U ciebie też tak będzie
Co do Soni nie bawi sie z nikim, poza swoją sforą. Miała trudny start. Została uratowana z nielegalnej hodowli. Była głośna akcja medialna. Potem trafiła do schroniska. Jako szczenie po przejściach, była na samym dnie hierarchii. I do tego była dzika. Zakwalifikowano ją do uśpienia. Jak to usłyszałam, to ruszyłąm ją ratować. Przeszliśmy wiele trudnych chwil, ale pomogły nam 2 pieski u nas zadomowione. Czasami się patrzyły na Sonię, jakby pytając ,,co ty wyprawiasz" ? Jest z nami 4,5 roku i jest przewspaniałym psem, ale tylko z nami i ze swoją sforą. Do innych nie podejdzie.
Sorki, że tak się rozpisałam, ale pieski to domownicy i użytkownicy ogrodu
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 12:00, 29 sty 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
asc napisał(a)
Podczytuję sobie po cichu wąteczki... a że też jestem nowa to i czytania dużo.... Szukałam inspiracji do ogrodu, a znalazłam kolejny nałóg do zjadania wolnego czasu. A tu taka historia o pieskach, powodzi, drzewach..i doczytałam do końca......
U nas w rejonie też szalały powodzie, dlatego działeczkę kupiliśmy tam gdzie napewno nie zaleje... aczkolwiek wtedy nie myśłałam o stratach w ogrodzie... tylko o ewentualnej stracie domu.
Teraz by mi było bardziej żal ogrodu niż domu...
My, właściele psiaków nie możemy mieć super wypielęgnowanych ogrodów.... i musimy się pogodzić z plamami na trawniku, podkopanymi grządkami, ułamaną gałązką i kompozycją w donicy Za to jakie wyzwanie stworzyć ogród i dla nas i dla psa... ogród w którym wszyscy są szczęśliwi. Tobie sięto udało


osobiście dla mnie - ogród i dom bez piesków jest nie do pomyślenia. A czasami ich działalność jest pomocna jak podgryzały krzewy jako szczeniaki ( ja na początku bałam się cięcia) przynajmniej pięknie się rozkrzewiły
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Mala_Mi 12:14, 29 sty 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Ha, ha, ha...to tak jak i u mnie.... hibiskus dzięki pieskowi jak malowanie Rozkrzewiony i gęsty.... Runianka w nowym miejscu też jak malowanie.... wiedział, że pierwotne miejsce było do niczego
A z cebulkowych jaki piekny bukiet zawsze stoi w domu...inaczej sama nigdy bym ich nie ścięła do flakonu
Nasz pies też po przejściach..... i pewne rzeczy się zostały, by już dorosły jak go przygarnęliśmy..... ale za to jaki wierny i oddany
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Milka 12:23, 29 sty 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
ale się nabiegam po schodach do komputera ale chcę być na bieżąco
zwierzaki robią różne rzeczy - nasi i twój to ogrodnicy
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 13:58, 29 sty 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
siłownia domowa zaliczona - ma być kondycja do ogrodu, spa domowe też, wanna i peeling i trochę wiosny, czyli coś dla duszy




____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
siaaska 15:18, 29 sty 2012


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 1549
Tyle nowych wątków się pojawiło i nowych wspaniałych ogrodów że nie nadążam już do każdego zaglądać...
Ale pomalutku może nadrobię zaległości...
Masz wspaniały ogród... Te drzewa... Też chciałabym mieć takie u siebie... i tyle różności... Będę zaglądać częściej.... Też mam Sonie
____________________
Asia - Nasz mały raj na ziemi i www.siaaska.zieloneblogi.pl
Bogdzia 17:15, 29 sty 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
To u Ciebie w domu już wiosna. Iryski zachwycają.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
wanda7 18:48, 29 sty 2012


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 787
Irenko, bardzo fajne te iryski. Ja je mam w ogrodu i wczesną wiosną wyglądają kapitalnie w towarzystwie żółtych krokusów. To jedne z pierwszych kwiatków, a ich barwa jest bardzo wyrazista i przyciagająca wzrok.
____________________
Pod dębem - róże, liliowce, hosty, żurawki i reszta
Milka 19:52, 29 sty 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
siaaska napisał(a)
Tyle nowych wątków się pojawiło i nowych wspaniałych ogrodów że nie nadążam już do każdego zaglądać...
Ale pomalutku może nadrobię zaległości...
Masz wspaniały ogród... Te drzewa... Też chciałabym mieć takie u siebie... i tyle różności... Będę zaglądać częściej.... Też mam Sonie

O jak miło, kolejny gość. Serce mam otwarte a miejsca w ogrodzie dość. Sonia, to chyba córcia! To imi\ę oznacza sukces i powodzenie Pozdrawiam i zapraszam, wiosną będzie wulkan
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies