Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ania i róże i cała reszta :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ania i róże i cała reszta :)

Bogdzia 19:34, 06 mar 2013


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Obejrzałam róże i jak się na nie patrzy to człowiek myśli , kupię posadze i bedę miec takie same ale jak się już kupi to się okazuje ze trzeba się dobrze nagimnastykowac żeby jakiś kwiatek zobaczyc. Pięknosci masz i nigdy nie ma sie dośc na nie patrzec.Pozdrawiam Aniu.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
gusiarz 19:43, 06 mar 2013


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 4725
Aniu - u Ciebie tak lekko i cudnie letnio. I pachnie aż od różanek... wspaniale się czuję
Szałwię posiałam niedawno, zobaczymy czy wzejdzie
____________________
Agnieszka Ogród do kwadratu *** Pieniński zakątek "Nigdy nie mów źle o sobie... Inni zrobią to znacznie lepiej"
nieszka 19:46, 06 mar 2013


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 2676
Ja o oględzinach moich róż jestem w szoku. The Fairy ma nawet zeszłoroczne zielone listki. Takie zimy to ja rozumiem
Oby tylko już nie przymroziło zanadto...
____________________
jeszcze hobby czy juz uzaleznienie
barbara_kraj... 20:53, 06 mar 2013


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Ja to na angielki, mimo że mi się bardzo podobają, chyba się nie zdecyduję. Boję się ich chorób, ziemię mam nieszczególną i choć wystawa korzystna, to wietrzna bardzo. Nie mogę patrzeć, jak marnieją lub przemarzają. Muszę wybierać te najbardziej odpwiednie do naszego klimatu.
A Twój ogród w czasie ich kwitnienia chętnie bym obejrzała
A w ogóle, to gdzie Ci się te ponad 70 róż mieści?
____________________
Pozdrawiam - Barbara; Mój 4 arowy azyl... i Wizytówka
monteverde 20:58, 06 mar 2013


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
AniaDS napisał(a)
Kasiu, na zdjęciu nie jest angielka, to Eden Rose, róża Meillanda
Podaję jej opis
http://aniads-rosegarden.blogspot.com/search/label/Eden%20Rose%2085

Niestety, to róża znana z tego, że ma wielkie humory .
O ile wyrośnie z tego krzewu to, co jest na zdjęciu, bo ten sprzedający pan niestety nie ma dobrych opinii wśród kupujących, już go znamy i kilkakrotnie przerabialiśmy.

To nie Pan tylko Pani i bardzo nie miła nawet ludziska na You Tube wstawili ostrzeżenia o h....ie
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
an_tre 21:16, 06 mar 2013


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22388
Aniu widać, że radosny miałaś dzień pokazałaś nam cały wachlarz cudownych róż, uczta dla oka, szkoda, że nie można poczuć ich zapachu...
pozdrawiam wesoło
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
JulkAd 21:30, 06 mar 2013


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Aniu cuda pokazujesz i jak się nie skusić na róże do swojego ogrodu, jak się tyle naoglądałam u Ciebie...oj zadałaś mi ćwieka tymi fotkami
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
EPODLAS 22:43, 06 mar 2013


Dołączył: 03 lis 2011
Posty: 5549
Aniu, ja wiem na pewno, że ty swoje róże kochasz. Pielęgnujesz je tak, że pięknie ci rosną i kwitjną, a do tego pięknie je fotografujesz. Tylko zakochana osoba umie tak pięknie przedstawić obiekty (tu obiekty) swego uwielbienia. W różach to jesteś de best
____________________
Mój ogród
monteverde 22:48, 06 mar 2013


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
barbara_krajewska napisał(a)
Ja to na angielki, mimo że mi się bardzo podobają, chyba się nie zdecyduję. Boję się ich chorób, ziemię mam nieszczególną i choć wystawa korzystna, to wietrzna bardzo. Nie mogę patrzeć, jak marnieją lub przemarzają. Muszę wybierać te najbardziej odpwiednie do naszego klimatu.
A Twój ogród w czasie ich kwitnienia chętnie bym obejrzała
A w ogóle, to gdzie Ci się te ponad 70 róż mieści?

Basiu zawsze możesz wybrać róże Poulsena , Tantaua czy Harknessa http://www.floribunda.pl/roze-poulsena-cat-4.html
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Madzenka 06:38, 08 mar 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Aniu mam jedną jedyną róże Austin - golden celebration. Czy możesz mi doradzić jak ją przyciąć wiosną. Przeszukałam wątki o rózach i nie potrafię dopasować metody cięcia do tej róży. Rósnie u mnie od lata 2012, pięknie się zagęściła i długość pędów ok 1,2 m , jest posadzona przy trejażu.
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies