Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ania i róże i cała reszta :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ania i róże i cała reszta :)

Elfik 17:15, 22 lut 2012


Dołączył: 06 lis 2011
Posty: 2057
Potwierdzam: Sebastian jest super! Na serio...!!!
____________________
Ela - Puste pole z wysepką kwiatową
EPODLAS 21:34, 22 lut 2012


Dołączył: 03 lis 2011
Posty: 5549
Aniu, jakie ty masz cudne róże, gdybym miała wybrać najładniejszą - nie umiałabym. Każda inna i każda piękna. Zgadzam się z tobą, jeżeli chodzi o użycie chemii w ogrodzie. Jak najmniej, no jeśli nie już wyjścia i jeśli to koniecznie. Ekologiczne opryski nieraz wymagają trochę pracy, ale warto się potrudzić. U mnie jak tylko pokrzywa urośnie na okolicznych pobliskich polach, gnojówka jest obowiązkowa. Nie tylko podlewam nią rośliny, ale rozcieńczam i opryskuję. W zeszłym roku zlikwidowałam mszycę,opryskałam wiele podejrzanych roślin. Na prawdę pomogło.
____________________
Mój ogród
alinak 21:40, 22 lut 2012


Dołączył: 31 sie 2010
Posty: 7524
Gardenarium napisał(a)

Ale wtdy ACTA czuwa


To nasze cytowanie, a nie z cudzych for Chyba można wtedy. Już sama nie wiem



Danuś w tej kwestii nikt nic nie wie ....nawet premier się dopiero uczy . ale jeśli Ania pozwala to smolić całe ACTA
____________________
zapraszam do ogrodu u stóp klasztoru- pozdrawiam Alina ++wizytówka ++przebudowa przedogródka ++OGRÓD U STóP KLASZTORU CZ.II ++-http://ogrodustopklasztoru.blogspot.com/?spref=fb
Mala_Mi 21:42, 22 lut 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
alinak napisał(a)


Ale wtdy ACTA czuwa


To nasze cytowanie, a nie z cudzych for Chyba można wtedy. Już sama nie wiem



Danuś w tej kwestii nikt nic nie wie ....nawet premier się dopiero uczy . ale jeśli Ania pozwala to smolić całe ACTA


Beą ścigać tych vo zarabiają pieniadze na kopiowaniu, a nie za obrazek poglądowy..... Alinko masz rację
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Elfik 23:02, 22 lut 2012


Dołączył: 06 lis 2011
Posty: 2057
Aniu, zerknij proszę na str 27... - pytanko miałam... Jakbyś mogła............ Bo jak się ruszy z robotą, to już nie będzie czasu na pytanie...
____________________
Ela - Puste pole z wysepką kwiatową
AniaDS 23:15, 22 lut 2012


Dołączył: 25 sty 2011
Posty: 5078
Elfik napisał(a)
Aniu, Skarbnico Wiedzy o Różach... !!! Ja wiosną zawsze mam dylemat, jaki nawóz zastosować po rozgarnięciu kopczyków i przycięciu krzaków. Jedni mówią: tylko obornik! Inni - tylko azofoska! A specjalistycznych innych nawozów jest mnóstwo. A co Ty polecasz?
A ja też w sezonie stosuję opryski wodą z octem i Ludwikiem


Eluś, nie mam w zasięgu obornika, więc o jego działaniu nie mogę się zbytnio wypowiadać.
Ale wydaje mi się, że i obornik i azofoska to dobry nawóz, wszystko zależy od tego, co kto ma pod ręką.
I to i to sobie chwalą .
Byle odżywić ziemię .
Sporo osób poleca także 'Magiczną Siłę' do róż. Ponoć jest bardzo dobra.
____________________
Ania i róże i cała reszta :)
AniaDS 23:19, 22 lut 2012


Dołączył: 25 sty 2011
Posty: 5078
Bogdzia napisał(a)
Takie przegladanie ksiażek jest bardzo niebezpieczne. Człowiek od razu jest chory i taki pozostanie dokad tych pięknosci nie kupi.Te zdjecia kuszą bardziej niż słodycze za którymi tez przepadam.


Na początku też tak miałam, ale teraz oglądanie to już tylko oglądanie, największy głód różany mam zaspokojony . Ze słodyczami mam podobnie, te mnie wciąż kuszą. Oj... Ale tym to szybciej ulegam. Bo je mam w zasięgu ręki .
____________________
Ania i róże i cała reszta :)
AniaDS 23:21, 22 lut 2012


Dołączył: 25 sty 2011
Posty: 5078
andziulka napisał(a)
Dzieki Aniu za ekologiczny przepis na opryski róż

Nie ma za co.
Takie opryski są zdrowsze, ekologiczne i tańsze .
____________________
Ania i róże i cała reszta :)
AniaDS 23:21, 22 lut 2012


Dołączył: 25 sty 2011
Posty: 5078
Gardenarium napisał(a)
Odwiedzam i o różanej książce się dowiedziałam. Dobre.


____________________
Ania i róże i cała reszta :)
AniaDS 23:24, 22 lut 2012


Dołączył: 25 sty 2011
Posty: 5078
malgocha1960 napisał(a)
Aniu,już od ponad 2 lat podziwiam twoje cuda i składam wielkie ukłony dla twojej miłości odwzajemnionej do róż.


Małgosiu, bardzo Ci dziękuję za tak miły komentarz .
____________________
Ania i róże i cała reszta :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies