Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z perspektywą na przyszłość

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z perspektywą na przyszłość

noemi 17:35, 28 kwi 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
Monika teren wygląda świetnie ... nie miej wyrzutów, że jesteś wymagająca, niestety trzeba pilnować, tak już u nas jest, dobrze , że chłopcy są ok. Też uciekłam na chwilkę do domu , bo grzeje że hej ... a rh to ten cumi... white , czyli odpowiedni , z ogrodowiskowego punktu widzenia
____________________
ogród magdalenka
agata_chrosc... 20:42, 28 kwi 2012


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 5351
Zazdroszczę ciepła! U nas zimnica od miesiąca i leje i wieje! Dopiero teraz zauważyłam, że masz piękny biały mur. Myślałaś, żeby jakoś go wykorzystać w całości?
____________________
ogród w Holandi
kwiatholandii 21:12, 28 kwi 2012


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 2405
Agata, o jaki biały mur Ci chodzi?
____________________
Ogród z perspektywą na przyszłość
agata_chrosc... 21:51, 28 kwi 2012


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 5351
kwiatholandii napisał(a)
Zapomniałam. Przyjechała kora. 400 worków. Po kilku poprawkach projektu raczej nie starczy , ale bądźmy dobrej myśli.




Teraz musimy uporać się z rabatami, które robimy na własną rękę. Zaczynają nam wychodzić znowu chwasty a przede wszystkim perz. M potrakruje je Raundapem i może będzie lepiej. Narazie równamy, równamy....a potem kora
Mąż zasnął biedny i wykończony a ja robię fotki



Wieczorkiem będziemy kończyli jak upał będzie mniejszy.


o ten na zdjęciach powyżej - ogrodzenie po prostu. Masz jednolita białą powierzchnię - nie zauwazyłaś?
____________________
ogród w Holandi
kwiatholandii 22:13, 28 kwi 2012


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 2405
Jest szary W słońcu wygląda na biały Przy murze będziemy sadzili prawdopodobnie te choiny, o których pisałam kilka dni temu, a dziś posadziliśmy Rh 5 szt na pierwszym planie
____________________
Ogród z perspektywą na przyszłość
KasiaWB 21:50, 30 kwi 2012


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Fajnie prace postępują miło się ogląda będzie pięknie, oj będzie
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
Madzenka 08:15, 02 maj 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Monika teren pod trawnik pierwsza klasa, to się nazywa przygotowanie podłoża!!!!
A firma niech sie od Ciebie uczy spożytkują wiedze dla przyszłego rozowoju firmy
Bukszpaniki przy tarasie miodzio, z niecierpliwością czekam na dlasze prace. Sypcie szybko korę to chwasty nie dadzą radę.
Przypomnij kiedy masz termin porodu?

Ps zwolnij troszeczkę bo stres negatywnie odbija się na dziecku. Ja taka zestresowana byłam a potem moja malutka (teraz dorosła pannica) byla bardzo niespokojna po urodzeniu... Wiem, że chciałabyś ze wszystkim zdążyć przed porodem ale potomstwo najważniejsze!!!
Poleż na tarasie, popatrz na bukszpaniki a wieczorem pooglądaj gwiazdy i słuchaj jak nawadnianie szumi (przestaw sobie chwilowo na wieczorne podlewanie)
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Wieloszka 08:24, 02 maj 2012


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Monika, no nie mogę!!! Co zaglądam do Ciebie, to tyle się dzieje, a Ty przezcież za chwilę rodzisz!!!!!!! Masz naprawdę niespożytą energię!!! I masz też teren pod trawnik przygotowany na tip top - równy jak stół!!!! Zazdraszczam A przede wszystkim podziwiam
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
abrakadabra 10:39, 02 maj 2012


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 305
Ale równy teren! Wow

Uwijacie się z robotą jak pszczółki - super, naprawdę super
____________________
Magda - Poratujcie mnie proszę, ogrodowi czarodzieje :)
Milka 12:10, 02 maj 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Tyle pracy zrobionej, że nie dziwię się iż twój M. padł i usnął a ty Monika, za radą Marzenki i mojej zwolnij, dziecię teraz najważniejsze zrobiliście bardzo dużo w krótkim czasie, efekty widać na fotkch pozdrawiam
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies