Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Czarodziejskie miejsce na ogród dajany

Pokaż wątki Pokaż posty

Czarodziejskie miejsce na ogród dajany

mira 22:10, 13 mar 2012


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
kupowałam parę lat temu we Florexpolu - katalog cud więc pokusa wielka
ale wkurzyłam się bo zamawiałam np. czerwone coś a było niebieskie - zamawiałam irysy, liliowce, i inne
fakt że niespodzianki były ładne - ale najgorsze że zawsze kogoś jeszcze kaperowałam i głłupio mi było słuchać że urosło nie to co miało byc

ale na to Rosarium stawiam intuicyjnie - Chopina zamówiłam sporo - będę mieć na prezenty
już nie mogę się doczekać a jeszcze nie wiem gdzie wsadzę - standard

pokaż te fotele jak możesz

pozdrawiam
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
dajana 23:09, 13 mar 2012


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750


____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
malgocha1960 23:12, 13 mar 2012


Dołączył: 16 sty 2012
Posty: 3098
Ale czadowe,musiałam przegapic ten moment jak tam wstawiałas.Możesz zdradzic cene,bo u mnie w tym wiadomym dla nas sklepie pogłupieli zupełnie z cenami.Ostatnio widzaiłam fajna lampe solarną z trzema doniczkami wykładanymi kokosem,niezła,ale nie aż tak,żeby dać 195 zł.
____________________
Moje spełnione marzenie Malgocha1960
monteverde 23:25, 13 mar 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
dajana napisał(a)

Dajanko,nie mam borówki,ale wiele innych roślin,które są na pewno trujące.Moja Tosia tez jest nieokiełznana,będę musiała nad nią popracować.
Dzisiaj kupiłam sobie świdośliwe,jutro wsadzę tymczasowo do doniczki, w kwietniu wysadze do ogrodu.


Małgosiu jak wygląda świdośliwa? No wiesz ja jeszcze niekumata za bardzo .To drzewo ozdobne czy owocowe?

http://www.ogrod-pl.com/a/pl/3687-amelanchier-alnifolia-%C5%9Bwido%C5%9Bliwa-olcholistna/
http://www.kurowski.pl/pl/katalog.php?action=lisciaste&roslina=8&zdjecieID=1&nazwy=2
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
monteverde 23:36, 13 mar 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
mam cennik z Rosarium ale nie mogę Ci wkleić napisz jaka róża Cię interesuje to podam cenę
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
dajana 23:41, 13 mar 2012


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
malgocha1960 napisał(a)
Ale czadowe,musiałam przegapic ten moment jak tam wstawiałas.Możesz zdradzic cene,bo u mnie w tym wiadomym dla nas sklepie pogłupieli zupełnie z cenami.Ostatnio widzaiłam fajna lampe solarną z trzema doniczkami wykładanymi kokosem,niezła,ale nie aż tak,żeby dać 195 zł.


Małgosiu jedyne 200 zł dałam w realu wyglądają jeszcze ładniej i nie muszę malować są idealne czyściutkie i zadbane Teraz szukam odpowiedniego białego stoliczka do nich .No tak lampa to nie mebel troszkę może i droga ale nie wiem jak wygląda być może warta ceny.
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
dajana 23:55, 13 mar 2012


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
monteverde napisał(a)
mam cennik z Rosarium ale nie mogę Ci wkleić napisz jaka róża Cię interesuje to podam cenę


Ale jesteś szybka ,dwie strony wcześniej wkleiłam link z jej zdjęciem .Interesuje mnie w tej szkółce czy sklepie więcej róż, tyle ze nie mam orientacji w cenie. Kupuje róże w Rosa plant lecz wszystkich tam nie ma Każdy sklep ma inne okazy .Przy zamówieniu powinnam znać cenę aby nie zemdleć kiedy przyjdzie mi płacić dziękuję ci Monti.

____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
dajana 00:02, 14 mar 2012


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
monteverde napisał(a)
mam cennik z Rosarium ale nie mogę Ci wkleić napisz jaka róża Cię interesuje to podam cenę


Bardzo dziękuję za linki ,już wiem jak wygląda ten owoc .Wydaje się być wartościowym tylko te ogromne korzenie mnie troszkę martwią ,u mnie podłoże bardzo kamieniste a na 1,5 metra to i skały mam Muszę już lecieć do łóżka, dokończę myśl jutro ,przepraszam ale zostało mi 3 godz snu .Dobrej Nocki Monti jesteś bardzo uczynna
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
Mala_Mi 00:02, 14 mar 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Prawie wszystkei róże z odkrytym korzeniem w rosarium są po 13 zł....i jak sie nie skusić na kilka
Słaba moja silna wola......
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
monteverde 01:14, 14 mar 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
mam świdośliwę już z jakieś 4 lata nie rośnie wysoko pod korzeni nie zaglądałam ,ale napewno wartościowe ma owoce
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies