Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowa terapia-ogród z periodycznym przesadzaniem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowa terapia-ogród z periodycznym przesadzaniem

sierotka 18:09, 27 lis 2019


Dołączył: 01 kwi 2017
Posty: 4071
I ławeczka ze stolikiem super by przysiąść o takiej marzę u siebie
____________________
spełnione marzenie las brzozowy zapach róż xxx moja wizytówka
Sonka 21:56, 27 lis 2019


Dołączył: 29 lut 2012
Posty: 2245
Marzenia się spełniają, trzeba marzyć.
____________________
Ogrodowa terapia - ogród z periodycznym przesadzaniem pozdrawiam Krysia
AgataM 22:12, 27 lis 2019


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4904
Witaj Krysiu Dlaczego nam tak dawkujesz zdjęcia Twojego pięknego ogrodu? Oczarowały mnie hortensje. Są cudne. Czekam na więcej fotek
Pozdrawiam gorąco
____________________
AgataM Przedziwny Ogród
Sonka 08:27, 28 lis 2019


Dołączył: 29 lut 2012
Posty: 2245
No to proszę, zaznaczam, że mój ogród jest naturalny, nawet zielsko bywa, oczywiście, że plewię, ale bez przesady, ogród to ogród, nie plac przed zamkiem.Jesiennie.
____________________
Ogrodowa terapia - ogród z periodycznym przesadzaniem pozdrawiam Krysia
sierotka 08:59, 28 lis 2019


Dołączył: 01 kwi 2017
Posty: 4071
Witam się u Ciebie super masz podejście do ogrodu ja teraz tez tak coraz bardziej pozwalam by na trawniku kwitlo co się wysieje ,a i jakieś niechciane tam się trafią rośliny więcej luziku mam ,a pierwsze 2 lata biegałam i plewilam do zera
____________________
spełnione marzenie las brzozowy zapach róż xxx moja wizytówka
Sonka 09:35, 28 lis 2019


Dołączył: 29 lut 2012
Posty: 2245
Bogusiu, ja uważam,ze w ogrodzie ma być miejsce również dla tych mało bądź niewidocznych stworzonek, to natura jest , jak zaczniemy tak tępić, pryskać, odkurzać, to zniknie nam część floty i fauny a przecież była od zawsze i jest niezbędna w procesach w przyrodzie. Są rośliny, które są potrzebne do życia np pasożytniczym owadom, w ogrodzie tak potrzebnymi.Nie ma co szaleć, taki ogród nie jest zdrowy, może dla oka fajny.W trawie też mam kwiatki, no i co? Po koszeniu ich nie ma, potem są, ale za to jaki ja mam warkot w ogrodzie, pszczoły, trzmiele, ważki i wiele wiele innych. Sadzę też rośliny wabiące.
Nie wyobrażam sobie ogrodu z opryskiwanym chemią trawnikiem, na którym bawią się dzieci. Bardzo mało, w ostateczności stosuję chemię.
____________________
Ogrodowa terapia - ogród z periodycznym przesadzaniem pozdrawiam Krysia
sierotka 09:45, 28 lis 2019


Dołączył: 01 kwi 2017
Posty: 4071
Super i takie podejście mi się podoba szanuję tez tych właścicieli ogrodów pięknych bez chwasciokrów ale też zauważyłam że jak przestało u mnie w ziemi działać świństwo którym musiałam zacząć na prawie ugorze coś działać to jest i sporo juz ptaków i innych żyjątek a rój pszczół i motyli to poezja ,osy jedzą ze mną sniadanka na tarasie z jednego talerza serio, co dziwne osa jadła kiedyś dlugą chwilę śledzia w oleju ha ha
____________________
spełnione marzenie las brzozowy zapach róż xxx moja wizytówka
Sonka 10:42, 28 lis 2019


Dołączył: 29 lut 2012
Posty: 2245
Mamy mnóstwo ptaków, nawet szerszenie są potrzebne, zyją u nas od lat, oczywiście bez przesady, trzeba panować nad populacją.Koleżanka ma piękny ogród, bez jednego chwasta, dosłownie, ale absolutnie nie mogłabym tyle chemii stosować i nie chcę takiego ogrodu.
____________________
Ogrodowa terapia - ogród z periodycznym przesadzaniem pozdrawiam Krysia
popcorn 09:55, 20 gru 2019


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Pięknie masz Pooglądałam sobie to i owo I duże krzewy... marzę o takich u siebie! Buziaki!
____________________
Mój nowy ogródek
AnnaMS 23:50, 29 gru 2019


Dołączył: 04 gru 2017
Posty: 2103
Witaj Krysiu Ogród piękny, dojrzały, dorodne rośliny, rabaty wręcz rozbuchane chwal się częściej proszę
____________________
Zielony zakątek z Antonówką
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies