Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowy spektakl trwa ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowy spektakl trwa ...

Gabriela 09:00, 30 paź 2013


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
Ponieważ prawie na każdym zdjęciu jest Twój cudny kocio, a ja jestem wielbicielką tych futrzaków, to muszę wyrazić zachwyt publicznie. Gdybym nie miała moich czarnych kotów, to właśnie o takim bym marzyła. Widać że mu dobrze u Ciebie, piękne futro, zadowolony pyszczek, szczęśliwe zwierzę.
Alejka zachodzącego słońca i te kolory marcinków robią wrażenie.
____________________
Ogród w budowie nieustającej
Pszczelarnia 09:40, 30 paź 2013


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Mirko i co teraz robimy? Powiało u mnie nudą w ogrodzie.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Madzenka 19:58, 30 paź 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Pszczelarnia napisał(a)
Mirko i co teraz robimy? Powiało u mnie nudą w ogrodzie.


Siedzimy na forum
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
eda 21:40, 30 paź 2013


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
mira napisał(a)
pozdrawiam wszystkich zaglądających - i urokliwej jesieni życzę



Piękna kompozycja jesienna miodzio Marcinki Miro też bardzo lubię są bardzo wdzięczne a że łysieją od dołu bo za bardzo się starają by nas cieszyć ja tam mówię warto je mieć serdecznie uściskuję i dzielę się marcinkami
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
mira 20:05, 03 lis 2013


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
miałam zamiar dziś troszkę poogrodowiskować ale jednak jakoś dziś trudno
zostawiam więc optymistyczną chwilę sprzed tygodnia z mojego ogrodu



____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
Mala_Mi 23:22, 03 lis 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Mira.. u mnie też już nuda w ogrodzie ... damy radę.. byle do wiosny
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Richie 18:39, 05 lis 2013


Dołączył: 27 lut 2011
Posty: 3351
Mira dzisiaj jest nudno bo pada bardzo potrzebny i wyczekiwany od dłuższego czasu deszcz ale jeszcze do zimy daleko i zawsze coś sobie znajdziemy do zrobienia w ogrodzie
____________________
Richie - Mój ogród w Tarnowie - Moja wizytówka - Ogród w Tarnowie
EPODLAS 10:57, 07 lis 2013


Dołączył: 03 lis 2011
Posty: 5549




Miro, jakoś tak się składa, że ogrodnicy przeważnie kochają futrzaki. Ja też do nich należę. Moją Misię kocham baaardzo.
Na ty zdjęciu jest hosta. Mam taką samą i też tak cudnie się przebarwiła. Niestety już jej nie ma. Hosty nie wszystkie się tak ładnie wybarwiają na jesień, ta tak. U nas dzisiaj prawdziwy listopad, pada, chociaż nie jest zimno. Trochę słoneczka by się przydało,
____________________
Mój ogród
Pszczelarnia 17:35, 07 lis 2013


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Mira, a to mnie zmobilizowałaś. Deszcz, wicher mi nie straszny! (Tu następuje okrzyk zagrzewający do działania). Póki ziemia nie zamarznie będę ją wałkować i przerzucać. Zobacz co wstawiłam u siebie.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
mira 22:43, 07 lis 2013


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
witam pasjonatów jesiennych ogrodów

wreszcie troszkę popadało i dobrze - i tak to jest mało bo opady były słabe - tym samym o wyjściu do ogrodu na razie nie ma mowy - jutro ma być piękne słońce i ciepło a w sobotę deszcz
z jednej strony fajnie, że deszcz a z kolei jeszcze widzę spory front robót raczej porządkowych, kanciki mi się chce i poplewić rabatę bylinową bym też chciała,
na razie mrozu w prognozie nie widzę więc zabezpieczać jeszcze przed zimą nie będę -
zresztą postanowiłam tylko wrażliwe byliny okryć/kopczykować, róże kopczykować a reszta musi się dostosować


na razie odpowiem na miłe wpisy
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies