Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

Sebek 21:43, 30 sie 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Fajne te zdjęcia Ta tojeść jest niesamowita
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
noemi 21:45, 30 sie 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
Som różyczki i piękna lawenda zza listka .... z dialogów uśmiałam się , że hej .... dziękuję za porcję humoru
____________________
ogród magdalenka
Konstancja30 21:46, 30 sie 2012


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
makro werbena ... (foto w skali makto znaczy) ... z żabiej perspektywy ... tylko miała zwisać i jakoś chyba w tym sezonie do tego nie dojdziemy ... ale ślicznie odbiła ... pod koniec sierpnia ... lepiej późno niż wcale



ja też pracuje tylko on mi zdjęć nie robi



i werbena od Aldonki

____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Milka 21:58, 30 sie 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
macham do A., a jak ciebie sfoci pomacham, do ciebie ale bujnie i ta werbena jaka cudna!
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Urszulla 22:16, 30 sie 2012


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21804
Witaj. Ale masz cudną alejkę- o takiej marzę, ale jak dożyję to zajmę się nią może za 5 lat (nawet zostawię na nią miejsce)
bo teraz za dużo pracy z innymi częściami ogrodu. A tak rozważając życiowe sprawy marzenia się spełniają i czasami szybciej niż o tym myślimy.
Muszę sobie Twój ogród pooglądać dokładniej, bo ta alejka mnie do tego zachęciła
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Evchen 22:53, 30 sie 2012


Dołączył: 07 maj 2012
Posty: 4059
Martek napisał(a)
Byłam na święcie róż i w Rzeszowie po każdym spotkaniu wyraźnie na ogóle zapytałam czy ktoś jest przeciwny by jego twarz mała czy duża ,przypadkowa czy pozowana była "wystawiona"na forum.
Doświadczenie moje na tym forum było takie,że dwa zdjęcia poproszono mnie ,zeby nie wstawiać - później zmieniono zdanie
Przy Rzeszowie był hasło Asc ,że już zdjęcia zostały wrzucone i nikt nie oponuje i chyba wszystko jasne ...
Nie do końca uważam,że już na spotkaniu jak ktoś nie ma ochoty widzieć serii zdjęć na forum powinien to zaznaczyć lub zaraz na wątku spotkania .

To naprawdę zostaje na wieki,ktoś z naszych zdjęć może zrobić wszystko .Nie straszę ja tylko uświadamiam
Żeby się nie obudzić z ręka w nocniku
Spotkania są świetne ,możemy się bliżej poznać,łatwiej się rozmawia przez internet,ale nie jestem pewna ,że zarzucanie zdjęciami bez uprzedzenia i zgody jest w porządku
Szczególnie uprzedzam panie,babcie które tak chętnie prezentują swoje dzieciaki i wnuczki.
Ja mam zdjęcia bo jestem stara i mam to gdzieś jak kiedyś zobaczę się z gołymi cycami jako 18-ka to chwała poprańcowi za cofnięcie mi czasu )))))))

Na wątkach natomiast powinny być tematy ogrodowe,ale nie muszą być tak sztywne do końca .Bo nie zawsze są kwiaty ,bo w końcu pokażemy wszystko co na naszych działkach i w końcu dostaniemy kota i nam się to przejje .
Na inne zupy ,druty,pieski są osobne wątki i tam można rozwijać tematy...

Na wątku Danusi nie powinno się zalewać rozmaitymi sprawami .Tam oprócz zdjęć Szefowej są porady i krótkie rozmowy o ogrodach .To musimy uszanować.
Chociaż nie zawsze wychodzi jak Szefowej nie ma ))))))))))))))))))

Dziękuję Martek, że ubrałaś tak przejrzyście w słowa to, co ja zawarłam w przypowiedni o sąsiedzie i domowniku.... ..

Izuniu... wybacz... ale musiałam...
Kfiatek dla Ciebie
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/3282-bb
Konstancja30 23:08, 30 sie 2012


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Ewuś dziękuje ...



ostatnio o cegle zapomniałam

____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 23:09, 30 sie 2012


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
dobranoc
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Evchen 23:19, 30 sie 2012


Dołączył: 07 maj 2012
Posty: 4059
Buziaczki... przedostatnie zdjęcie zawiera w sobie wszystko

____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/3282-bb
Martek 01:03, 31 sie 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Wątek jest twój,mój ,Asc możemy na nich pisać i pokazywać co chcemy.Rotacja zrobi się sama kto będzie chciał ten czy inny wątek odwiedzać .
Nawet sama Szefowa tak na dobrą sprawę nie powinna jako właścicielka mieć do nas pretensji o to ,że u "siebie"piszę o psie czy wrzucam przepis na kremówki.Przecież forum nie jest jakimś fanatycznym miejscem - tak sądzę
Normalne ,że w momencie kiedy się bluzga,obraża innych robi jakieś podłe "figle"wtedy po zgłoszeniu do moderatora taki ktoś zostaje usunięty.To dotyczy każdego forum w internecie .
Więc wziąć dziewczyny na luz i pisać co się rzewnie podoba.
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies