Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

Martek 20:06, 30 sie 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Konstancja30 napisał(a)

Konstancjo co z pytaniami i jabłuszka rajskie ?Nie pamiętam nazwy wątku na którym pytałaś ty i ja ...?


jabłuszka mają być zrywane z drzewka ... Monika niczym ich nie konserwuje ... nabija na wykałaczkę ... wbija w wianek i tak trwają do wiosny ... jeżeli wbija zielone w międzyczasie przebarwiają się na czerwono ...

te które ja pokazywałam są inne ... istnieje domniemanie, że to śliwocośtam ... ale domniemanie moje więc więc to mocno niepewne ..

wątek Moniki to Ogród z perspektywą na przyszłość


Dziękuję za tak obszerną odp.
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
Martek 20:19, 30 sie 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Byłam na święcie róż i w Rzeszowie po każdym spotkaniu wyraźnie na ogóle zapytałam czy ktoś jest przeciwny by jego twarz mała czy duża ,przypadkowa czy pozowana była "wystawiona"na forum.
Doświadczenie moje na tym forum było takie,że dwa zdjęcia poproszono mnie ,zeby nie wstawiać - później zmieniono zdanie
Przy Rzeszowie był hasło Asc ,że już zdjęcia zostały wrzucone i nikt nie oponuje i chyba wszystko jasne ...
Nie do końca uważam,że już na spotkaniu jak ktoś nie ma ochoty widzieć serii zdjęć na forum powinien to zaznaczyć lub zaraz na wątku spotkania .

To naprawdę zostaje na wieki,ktoś z naszych zdjęć może zrobić wszystko .Nie straszę ja tylko uświadamiam
Żeby się nie obudzić z ręka w nocniku
Spotkania są świetne ,możemy się bliżej poznać,łatwiej się rozmawia przez internet,ale nie jestem pewna ,że zarzucanie zdjęciami bez uprzedzenia i zgody jest w porządku
Szczególnie uprzedzam panie,babcie które tak chętnie prezentują swoje dzieciaki i wnuczki.
Ja mam zdjęcia bo jestem stara i mam to gdzieś jak kiedyś zobaczę się z gołymi cycami jako 18-ka to chwała poprańcowi za cofnięcie mi czasu )))))))

Na wątkach natomiast powinny być tematy ogrodowe,ale nie muszą być tak sztywne do końca .Bo nie zawsze są kwiaty ,bo w końcu pokażemy wszystko co na naszych działkach i w końcu dostaniemy kota i nam się to przejje .
Na inne zupy ,druty,pieski są osobne wątki i tam można rozwijać tematy...

Na wątku Danusi nie powinno się zalewać rozmaitymi sprawami .Tam oprócz zdjęć Szefowej są porady i krótkie rozmowy o ogrodach .To musimy uszanować.
Chociaż nie zawsze wychodzi jak Szefowej nie ma ))))))))))))))))))
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
Konstancja30 20:30, 30 sie 2012


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
rany ... dziewczyny zróbmy osobny wątek na KODEKS OGRODOWISKA ... ... bo tu dalej kcem o zupach i pieskach rozprawiać a głupio tak jak powyżej dekalog napisano ...

Martuś a wiesz, że z tymi cyckami to mnie najpierw wprawiłaś w zawstydzenie ... potem w rozmarzenie ...

wreszcie pokornie wytkne i przez kogo ja tu teraz o pierwsiach prawię ...

____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Madzenka 20:47, 30 sie 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Ja tam jako 18-tka chętnie bym wystąpiła tyko chyba M by był przeciwny
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Konstancja30 20:49, 30 sie 2012


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
i tak od jabłuszka do jabłuszka ... ... jakby w temacie ...
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Madzenka 21:03, 30 sie 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Konstancja30 napisał(a)
i tak od jabłuszka do jabłuszka ... ... jakby w temacie ...


Iza my zawsze w temacie tylko jakby nieco innym
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Mala_Mi 21:24, 30 sie 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Trzeba zachować umiar.... (ja go nie mam.. i zdaję sobie z tego sprawę... ) .. kasiory nie mam (bo co mam to i tak pożre ogród), wypasów nie mam, na wczasy nie jeżdże z przyczyn przyziemnych, a roślinki w ogrodzie jak ktoś będzie chciał skubnąć to i tak skubnie.... widać ogród zza płota...
Wiec pokazuję co chcę... z pełną śwadomosćią.. ale jeżeli ktoś ma się czego obawiać, nie będzie spałpo nocach z tego powodu.. to powinien zachować inny umiar niż zachowuję ja.... o niebiezpieczeństwie internetu trąbi sie nie od dziś....
Wolny wybór dorosłych ludzi... tu już nie ma nieletnich.... bo nawet nasz Sebek jest już dorosły i sam odpowiada za swoje czyny ... ...

Gdybym się nie odważyła na spotkanie nie poznałabym tylu wspaniałych ludzi.....
Gdyby Danusia nie odważyła się pierwsza..... nie byłoby tego Forum..... wiec brawa dla Danusi ZA ODWAGĘ.. i za wiarę w ludzi

PS. Moje auta najczęściej zepsute... bo i maja swoje lata tak jak i ja....... jak się które zepsuje, to przynajmniej bez żalu porzucę w rowie

Iza... gadamy dalej o kwiatkach podobnych do jabłuszek.... a jabłuszka do.......

A moja trawka niepodkaszana w kącikach od spotkania wygląda już tak... to aby się nie dołować, że u mnie idealnie Trochę dziś pociachałam.... bo ogrodowisko zobowiązuje
( I sorki za foto u Ciebie, ale to aby kontynuować temat ogrodowy..... )



____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Konstancja30 21:35, 30 sie 2012


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Ania bardzo dziękuję to świetny pomysł wrzuć mi jakieś botaniczne cudo od czasu do czasu bo ile jednego goździka można eksploatować ... no ale fiu fiu ... to siem tam rękodzieło uprawia ... ...

a ja myślałam, że tylko nasza dama taka kapryśna o samochodziku mówię ... no bo nasza to jak pada może stanąć na każdym rondzie (z reguły robi to na rondach takla fanaberia jakaś ) ... jak mróz to mi sprawdza wyrobienie do kaskaderki bo drzwi nie są uprzejme się zamknąć (pod warunkiem, że się otworzą naturalnie) ... no a młodsza ode mnie i taki rupieć ...







____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Mala_Mi 21:39, 30 sie 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Moje auta jeszcze chyba nieletnie.. wiec może dlatego.. jak dojdą do pełnoletnosci to może zmądrzeją....
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Madzenka 21:41, 30 sie 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
No różyczka miodzio
A co to za fliczny fioletowy kwiatek???
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies