Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

Konstancja30 22:01, 02 wrz 2012


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Anula żebyś wiedziała, że ten mój pilates to bardzo na cokolwiek wygląda ale już prawie równo z grupą mi idzie
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 22:02, 02 wrz 2012


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Evchen napisał(a)
Izuśka.. .. Twój blog miałam w ulubionych zanim trafiłam na ogrodowisko.. Ależ niespodzianka.. a gdzie kapelusz?..

To ja w zimowe wieczory przypomnę się z decou.. bo potrafię tylko z serwetkami.. z nadrukami-nie... a nadruki dają wiele możliwości..



jak to gdzie ? ... toż go ostatnio wynorałam ... teraz wiemy dlaczego
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Madzenka 22:05, 02 wrz 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
anula_wn napisał(a)
Iza...... bo się zawstydzę ... czerwienię się .... najpierw Madżenka (no myślę sobie, że się pomyliła, tyle tych wątków, ludzi...) , potem Ty..... no nie wiem co rzec..... to chyba tylko podziękuję

do następnego spotkania Czarodziejko słowa pisanego i Twórczyni rzeczy pięknych
hylę czoła pokornie!



Nie pomyliła nie pomyliła Tulipany zostały u GabiK przez Twoje rzęsy
Buziole Anula
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 22:07, 02 wrz 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
anula_wn napisał(a)


pilates ! dla brzucha i postawy .... to coś dla mnie!!!! a ja się na jogę zapisałam, och ....


z jogą próbowałam ale oni tam strasznych rzeczy wymagają ... ... chytrze sobie wymyśliłam, że uelastycznię się na pilatesie i potem na jogę ... przy mojej frekfencji ćwiczenia w ogóle na jogę trafię jako najstarsza z ćwiczących w historii


oj tam, oj tam! ja sobie pochodzę, a co! choć nie wiem czy dam radę..... skurcz mnie ostatnio złapał, ale pan zapalił w kominku (to raz), ma być niania do dzieci (to dwa) i to dwa mnie baaardzo przekonuje, bo co ja z moim łobuzem bym zrobiła....
Iza, grunt to robić cokolwiek


na skurcze to magnez lub diosmiana lece po młodą zaraz do Was wrócę
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
anula_wn 22:13, 02 wrz 2012


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829
Madżenka, ja już łykam magnez, coś na stawy, witaminy i żelazo (ponoć mam anemię...) i jak patrzę co łykam to czuję się jak staruszka....no koszmar! ale dam radę , poćwiczę i będę jak nowa

Iza, a żebyś Ty widziała moją (!) jogę ..... hehe, ale co tam! się rozciągnę to i plecki mnie przestaną może boleć
____________________
anula mój mały raj na ziemi
Mala_Mi 23:18, 02 wrz 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Bo sprawność ciałą jest nam potrzebna do pracy w ogrodzie . Amen.
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Milka 23:42, 02 wrz 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
gadu...gadu..nocą
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
betysia 06:14, 03 wrz 2012


Dołączył: 18 cze 2012
Posty: 1810
Izus ....
jakiz cudny weekend mialas!!!!!
oj spotkania zazdraszczam...matuniu ile ja bym dala,zeby sie zobaczyc i tak "na zywo" porozmawiac...oj rozmarzylam sie niewiarygodnie...a to dla mnie nie wskazane wiec szybko musze sie skupic na konkretach...
....zdjecia....taras ( jak z innego swiata...tak klimatyczny,ze brak slow...oj jak kiedys Cie odwiedze to z niego nie zejde......wrzoski, no cudnej urody....a pudelko- TY zdolna bestijo...matko czy jest cos czego Ty zdolniaszku nie potrafisz ???????
moze nie powinnam ale wnetrza sliczne...oj jak stylowo i kolorki moje najulubiensze ....
KOstancjo droga moja...spokojnego w pracy i radosnego tygodnia zycze!!!!!!
buziam mocno co by Ci sie policzki mocno zarumienily!!!!
papappa
Betyska
____________________
Stary dom, zapomniany ogrod i ... ja na francuskiej ziemi http://starydomzapomnianyogrodija.blogspot.fr/
Joaska 10:44, 03 wrz 2012


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 5104
Konstancja30 napisał(a)





Zdjęcia jak z innej epoki, taki śródziemnomorski klimat mi się przypomina...
Pozdrawiam


czasami Asiu to tu jest jak z innej epoki ... pozdrawiam i musimy tę kawkę kiedyś wypić bo z Kielc do Kielc to jeszcze bliżej

No włąsnie czasami jak jest blisko to jest w rzeczywistości najdalej
Ale faktycznie spotkanie na kawę trzeba zorganizować
____________________
Joaśki ogród z wyobraźni-REALIZACJA 2015 "Niebo samo nie spadnie, trzeba je osiągnąć./Adam Mickiewicz/"
gusiarz 10:48, 03 wrz 2012


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 4725
Wklejam fotki mebelków - chciałabym aby byly rozbielone - białopopielate. Te brązowe kiedyś już malowałam - chyba lazurą lub lakierobejcą, ale jeszcze gdy mieszkałam z rodzicami i tam musiał być brąz. Mebelki stoją od wiosny do jesieni na zewnątrz. Kiedyś malowałam taką fajną bejcą firmy Osmo drewniany domek letniskowy, ale wewnątrz - efekt super - rozmyta biel i prześwitujące słoje. Nie wiem jednak czego użyć gdy mamy do czynienie z deszczem? Jak Ci się znudzi to usunę zdjęcia.

Biały fotel to na pewno lakier. Mam preparat do jego usuwania.
____________________
Agnieszka Ogród do kwadratu *** Pieniński zakątek "Nigdy nie mów źle o sobie... Inni zrobią to znacznie lepiej"
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies