Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogród - radością dla oczu, pokarmem dla duszy.

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogród - radością dla oczu, pokarmem dla duszy.

zuza12 13:27, 13 wrz 2012


Dołączył: 09 lip 2012
Posty: 1920
Irenko, wywołałaś mnie do tablicy a ja nie znam odpowiedzi. Teraz wiem jak się czuje uczeń w takiej sytuacji. Kwiatki kupiłam na ryneczku od jakiejś babiny. Juz je kiedys pokazywałam. Teraz zrobiłam inne ujęcie i trochę je artystycznie zmodyfikowałam.




____________________
Mój ogród - lekarstwem na całe zło
Milka 13:43, 13 wrz 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
urocze, szkoda, ze nn, bo wdzięczna roślina
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
ola 13:44, 13 wrz 2012


Dołączył: 04 mar 2011
Posty: 848
Śliczny ogród, zdolna jego właścicielka i jej dzieci. A jeszcze jak syn skończy tę architekturę to już w ogóle ....
Pozdrawiam.
____________________
Pozdrawiam Ogrodomania Oli
zuza12 13:50, 13 wrz 2012


Dołączył: 09 lip 2012
Posty: 1920
ola napisał(a)
Śliczny ogród, zdolna jego właścicielka i jej dzieci. A jeszcze jak syn skończy tę architekturę to już w ogóle ....
Pozdrawiam.


Olu nie ma tak dobrze. Syn nalezy do leniwego i nerwowego pokolenia. Zawsze jak cos planujemy w ogrodzie to wpada w złość, bo ma odmienne wizje od pozostałych i nie idzie na ustępstwa. W rezultacie strzela focha i tyle go widzimy.
____________________
Mój ogród - lekarstwem na całe zło
zuza12 14:11, 13 wrz 2012


Dołączył: 09 lip 2012
Posty: 1920






____________________
Mój ogród - lekarstwem na całe zło
jotka 16:14, 13 wrz 2012


Dołączył: 22 lis 2010
Posty: 11868
zuza12 napisał(a)
Irenko, wywołałaś mnie do tablicy a ja nie znam odpowiedzi. Teraz wiem jak się czuje uczeń w takiej sytuacji. Kwiatki kupiłam na ryneczku od jakiejś babiny. Juz je kiedys pokazywałam. Teraz zrobiłam inne ujęcie i trochę je artystycznie zmodyfikowałam.






Na 99% to z białymi kwiatkami to bakopa Mam ja w skrzynkach balkonowych. Niestety jednoroczna, ale kwitnie do późnej jesieni
____________________
Jola - pamiętajcie o ogrodach ... ogrodoweimpresjejolki +++ zapraszam na balkon +++ wizytówka-ogrodoweimpresjejolki http://www.ogrodowisko.pl/watek/3535-u-jotki-z-kasia-bawarska-plotki[url]
weronika77 19:17, 13 wrz 2012


Dołączył: 09 sty 2012
Posty: 3203
Podziwiam begonie. Zawsze je lubiłam i miałam aż do tej zimy. I takie piękne czerwone ogniki i ogrodowe hortensje, do których mój klimat zbyt zimny. Pozdrawiam.
____________________
weronika77 - Bajkowy ogród weroniki, Wizytówka
grembosia 20:27, 13 wrz 2012


Dołączył: 20 mar 2012
Posty: 2748
Wpadłam sąsiadko z rewizytą i przyznaję, że ogrodowe rewolucje niesamowite. Cudne klimaty i wszystko takie zadbane. Podziwiam również Twoje wytwory igłą malowane.
Widzę, że mamy wspólne pasje poza ogrodem, ja również z mężem uwielbiam wycieczki rowerowe, tylko, że my nie aż tak ekstremalnie, bierzemy rowery na bagażnik samochodowy, wynajmujemy jakieś lokum i objeżdżamy okolice, zwykle do 40 km. Tego lata jeździliśmy wokół mazurskich jezior oraz Świnoujście- w kierunku Niemiec. Oczywiście krótsze wyprawy ścieżką rowerową przy Miedwiu są na porządku dziennym.
Mamy jeszcze coś wspólnego, moja córcia również w tym roku dostała się na bliźniaczy kierunek studiów Twojego syna- na Wzornictwo. Bardzo podobnie wyglądało u nas powiadomienie o wynikach.
Pozdrawiam cieplutko.
____________________
Grembosia- spacerkiem po ogrodzie *** Wizytówka 2014
Welka 20:41, 13 wrz 2012


Dołączył: 25 maj 2012
Posty: 3771
irena_milek napisał(a)
co to za kwiatki w tych kamieniach, cudo?

O to samo chciałam zapytać, doczytała odpowiedź jotki Śliczne kwiatuszki, szkoda ze jednoroczne
Pozdrawiam
____________________
Ewelina Moje zmagania ogrodowe
zuza12 08:42, 14 wrz 2012


Dołączył: 09 lip 2012
Posty: 1920
Jolu - juz wpisuję nazwę tej ślicznej roslinki do mojego notatnika. Szkoda, że jednoroczna. Nie była droga, więc warto za rok znowu w nią zainwestować.

Weroniko - u mnie w tym roku ogniki też podmarzły, ale pięknie je podciełam i cierpliwie czekałam. Pieknie odbiły i mam nadzieję, że teraz będą silniejsze.

Grembosia - dziekuję za wizytę. Dziekuję za pochwałę moich prac. Fajnie, że jeździcie na rowerach, może kiedyś zrobimy ogrodowiskowy rajd. My w przyszłym roku znowu wyruszamy w wakacje. Juz planujemy trasę.
____________________
Mój ogród - lekarstwem na całe zło
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies