Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogród - radością dla oczu, pokarmem dla duszy.

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogród - radością dla oczu, pokarmem dla duszy.

tengel27 10:10, 14 wrz 2012


Dołączył: 25 lip 2012
Posty: 821
jotka napisał(a)

Irenko, wywołałaś mnie do tablicy a ja nie znam odpowiedzi. Teraz wiem jak się czuje uczeń w takiej sytuacji. Kwiatki kupiłam na ryneczku od jakiejś babiny. Juz je kiedys pokazywałam. Teraz zrobiłam inne ujęcie i trochę je artystycznie zmodyfikowałam.






Na 99% to z białymi kwiatkami to bakopa Mam ja w skrzynkach balkonowych. Niestety jednoroczna, ale kwitnie do późnej jesieni


Piękna kompozycja Co do bakopy to dodam tylko, że obecnie mozna też kupić różową i niebieską
____________________
Mój zielony chaos oraz Moje kaktusy
jotka 10:20, 14 wrz 2012


Dołączył: 22 lis 2010
Posty: 11868
To jest nas więcej jeżdżących na rowerach. My z M. podobnie - rowery na bagażnik i w drogę

Ogrodowiskowy rajd - SUPER POMYSŁ
____________________
Jola - pamiętajcie o ogrodach ... ogrodoweimpresjejolki +++ zapraszam na balkon +++ wizytówka-ogrodoweimpresjejolki http://www.ogrodowisko.pl/watek/3535-u-jotki-z-kasia-bawarska-plotki[url]
tengel27 10:34, 14 wrz 2012


Dołączył: 25 lip 2012
Posty: 821
jotka napisał(a)
To jest nas więcej jeżdżących na rowerach. My z M. podobnie - rowery na bagażnik i w drogę

Ogrodowiskowy rajd - SUPER POMYSŁ


Ja jeżdżę od tego roku i popieram ten pomysł Forum rusza na rowery. )
____________________
Mój zielony chaos oraz Moje kaktusy
jotka 11:04, 14 wrz 2012


Dołączył: 22 lis 2010
Posty: 11868
Forum rusza na rowery - niezłe hasło Dawidzie
Teraz trzeba je jeszcze wcielić w życie Jak nie teraz to na wiosnę koniecznie !
____________________
Jola - pamiętajcie o ogrodach ... ogrodoweimpresjejolki +++ zapraszam na balkon +++ wizytówka-ogrodoweimpresjejolki http://www.ogrodowisko.pl/watek/3535-u-jotki-z-kasia-bawarska-plotki[url]
zuza12 11:05, 14 wrz 2012


Dołączył: 09 lip 2012
Posty: 1920
Kochani ogrodowicze, Jola przypominała o imprezie w sobote na Wałach a ja Wam przypominam, że w niedzielę na Miedwiu od 11.00 - świeto dyni.
____________________
Mój ogród - lekarstwem na całe zło
zuza12 11:06, 14 wrz 2012


Dołączył: 09 lip 2012
Posty: 1920
jotka napisał(a)
Forum rusza na rowery - niezłe hasło Dawidzie
Teraz trzeba je jeszcze wcielić w życie Jak nie teraz to na wiosnę koniecznie !


Popieram taki pomysł.
____________________
Mój ogród - lekarstwem na całe zło
monteverde 11:11, 14 wrz 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
tengel27 napisał(a)


Irenko, wywołałaś mnie do tablicy a ja nie znam odpowiedzi. Teraz wiem jak się czuje uczeń w takiej sytuacji. Kwiatki kupiłam na ryneczku od jakiejś babiny. Juz je kiedys pokazywałam. Teraz zrobiłam inne ujęcie i trochę je artystycznie zmodyfikowałam.






Na 99% to z białymi kwiatkami to bakopa Mam ja w skrzynkach balkonowych. Niestety jednoroczna, ale kwitnie do późnej jesieni


Piękna kompozycja Co do bakopy to dodam tylko, że obecnie mozna też kupić różową i niebieską


bardzo ładna kompozycja bakopa, komarzyca, begonia i goździki? pozdrawiam
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
zuza12 14:39, 17 wrz 2012


Dołączył: 09 lip 2012
Posty: 1920
Nie lubię nic planować, bo za każdym razem moje plany legną w gruzach. W sobote miałam jechać na Wały a w niedzielę nad Miedwie na Święto Dyni i co? Sobatni poranek a ja z katarem i potwornym bólem głowy. Aspiryna, kocyk i leżenie. Nie należę do tych co lubią leżeć, więc straszliwie się męczyłam. Sobote sobie odpuściłam ale w niedziele na chwilkę wyciągnełam M po pyszny miodzik. Pogoda dopisywała. Szybko przebiegłam między stoiskami. Znalazłam mój ulubiony miód lipowy i spadziowy i mogłam wracać do domu. Napatrzyłąm się na rękodzieło ludowe i po wypiciu przepysznej herbatki z miodem postanowiłam zrobić wianek jesienny na drzwi.

Oto mój pierwszy wianek jesienny.







____________________
Mój ogród - lekarstwem na całe zło
Milka 14:40, 17 wrz 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
prześliczny! nie dawaj się chorobie
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
zuza12 14:45, 17 wrz 2012


Dołączył: 09 lip 2012
Posty: 1920
Irenko - taki katarek to dla mnie pestka. Wolałam jeden dzionek odpocząć, aby teraz móc ruszyć ostro do pracy.
____________________
Mój ogród - lekarstwem na całe zło
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies