Gdzie jesteś » Forum » Powitania » Powitania - poznajemy się i przedstawiamy

Pokaż wątki Pokaż posty

Powitania - poznajemy się i przedstawiamy

RedBool 09:48, 07 maj 2020

Dołączył: 07 maj 2020
Posty: 42
Witam. Przygodę z ogrodami dopiero zaczynam. Pozdrawiam Krzysztof
____________________
Mój kawałek pola
Ireczek 09:46, 12 maj 2020

Dołączył: 11 maj 2020
Posty: 2
Witam serdecznie wszystkich miłośników ogrodów.moim oczkiem w głowie są bukszpany.
DINO 20:49, 16 maj 2020

Dołączył: 16 maj 2020
Posty: 2
Witam, życzę przyjemności w Waszych ogrodach
SylwiaBe 19:34, 18 maj 2020


Dołączył: 14 kwi 2020
Posty: 854
I ja też się przywitam wreszcie
Ogrodowo zakręcona, chociaż wiedzy na ten temat za bardzo nie mam solidnej staram się sama coś ogarnąć, ciężka praca nie jest mi obca, mogę całymi dniami przewaga ziemię, pielić chwasty, o ile mi moja niespełna 5-letnia córka pozwoli w zeszłym roku posiałam trawę, o którą staram się dbać jak najlepiej, zniknęła też wreszcie góra piachu po budowie domu.
Zapraszam do siebie
Pozdrawiam gorąco, chociaż obecnie pada deszcz i jest dość chłodno u mnie
____________________
Sylwia Pszczółkowa przygoda
Lubartow24 10:32, 20 maj 2020

Dołączył: 20 maj 2020
Posty: 3
Witam serdecznie wszystkich trawniko-maniaków i gorąco pozdrawiam z Lubartowa na Lubelszczyźnie.
Narsilia 15:16, 21 maj 2020


Dołączył: 21 maj 2020
Posty: 468
Witam wszystkich
Po zapoznaniu się z forum, tym jaka tu panuje miła i serdeczna atmosfera, jak szybko i intensywnie rozwijają się znajomości i przyjaźnie ( jak chwasty na wiosnę hihi żarcik ) nie mogłam sobie odmówić aby nie przywitać się ze wszystkimi. Zawsze sobie wmawiałam, że nie pójdę w ogrodnictwo po tym jak rodzice całe dzieciństwo gonili do pielenia i podlewania w czasie gdy można było się bawić, a babcia całe dnie siedziała w ogródku woziła taczki i pochylona non stop pieliła ogródek a później biedna mówiła że plecy ją bolą po czym wnusia czyt. "ja" do kochanej babci : Babciu helloł po co ty się tak męczysz, a ona wcierała maść w plecy i kolana i cały kolejny dzień spędzała w ogródku i była uradowana jak się rozkwitał wtedy tego nie rozumiałam .... teraz już tak. Tak więc mogę zasuwać z taczką, sekatorem cały dzień byle by na koniec dnia spojrzeć na wypielęgnowany ogródek, kwitnące kwiaty i dojrzewające owoce
____________________
Klaudia Ogród vs budowa czyli trudne początki ogrodniczki
grovan 20:02, 21 maj 2020

Dołączył: 21 maj 2020
Posty: 1
Wszystkim serdeczne dzień dobry. Trafiłem tu przypadkiem, ale ponieważ niedawno stałem się właścicielem działki, więc z wypiekami na twarzy zaczytałem się w Waszych radach na różne tematy. Działkę mam z ilością nasadzeń potężną (i problemów już zidentyfikowanych takoż), więc na bank będę potrzebował wsparcia. Obiecuję, że zanim zapytam poszukam odpowiedzi na własną rękę. Wybaczcie pytania głupie, głupsze i te najgłupsze też. Pozdrawiam serdecznie.
Zuz 22:17, 21 maj 2020


Dołączył: 21 maj 2020
Posty: 10
Witam ze Szkocji.
Od pewnego czasu podczytuję forum. Jestem pod wrażeniem wiedzy i wzajemnej sympatii użytkowników zatem dołączyłam z ogromną radością.
Przygodę z roślinami rozpoczęłam 7 lat temu ze storczykami, które uwielbiam. Od 3 lat mieszkamy we własnym domu, po wnętrzach przyszedł czas podziałać na zewnątrz. Powoli staramy się ogarnąć i dopasować ogród do naszych potrzeb. Uczymy się, błądzimy ale odkrywamy w tym ogromną radość.
Mam nadzieję zagościć na dłużej.
____________________
Odkrywam w sobie duszę ogrodniczki :)
teleferajna 22:11, 23 maj 2020

Dołączył: 21 maj 2020
Posty: 5
Witam wszystkich serdecznie, poczytałam, postudiowałam, założyłam wątek.
Przygodę z ogrodnictwem czas zacząć
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/10454-slonce-na-wiosennej Monika
Meryann 19:47, 26 maj 2020

Dołączył: 16 maj 2020
Posty: 2
Mam na imię Anna, mieszkam w Lublinie. Wracam do uprawy działki, która czekała na swój czas. Na razie będę czytać, bo bardzo mi brakuje wiedzy. Cieszę się, że tu trafiłam, bo jest tu dużo konkretów.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies